| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 810  [Dalších 730 >>]
donjamimonja 107675
10.9.2013 6:59:18
Dobré ranko všem,

Leni tabulka super, teď už jen doplňovat~:-D

Holky tak co, stále držíte pohromadě? Já i navzdory lékařským předpovědím ano, což mě teda pěkně štve. Termín mám pozítří a stále se nic neděje - teda děja, břicho mi tvrdne neustále, minulé noci mě i bolelo jak při MS, tak jsem si myslela že už to začíná, pak nad ránem usnu a probudím se jakoby nic~a~...No a včera byl po dlouhé době uplně klidný den, ani to tvrdnuté břicha tolik nebylo...No myslela jsem si, že do dneška sto pro porodím a nic...Odpo jdu na KO a asi si nechám udělat Hamiltona. Sice zásah do přirozenýho běhu porodu to určitej je, ale vzhledem k velikosti miminka a mojí, mě dlouho přenášet nenechají - tak si raději nechám udělat ten hmat a budu se modlit, at to začne samo, mám toiž pocit, že jinak by mi to chtěli brzo vyvolávat, a do chemie se mi fakt nechce. A i co jsem slyšela, tak vyvolávaný porody nic moc~e~.

Tak se mějte krásně ~3~
Leňucha 20633
7.9.2013 22:54:54
ourozenci
PřezdívkaMiminkoDatum narozeníVáha/míraVáha/míra I.měsícSKraj
Mandy............David5/12Praha
Donjamimonja............ViktoriePraha
Lucka PuckaAmálie31.8.20133110g/50cm......Praha
Leňucha............Ellen 10/03,Timík 06/08Ústecký
Lidiska............Anička 06,Kristýnka 10Svitavy
Siffonka............Mareček 12/10Plzeňský
Káčule............Sebastien 08/09Praha
Renda............Veronika,KarolínaPraha
Leňucha 20633
7.9.2013 22:53:43
Já to těhu nechám, ať můžeme srovnávat a akorát budeme pak doplňovat na mimísky, jen nevím co tam vše psát ~d~ tak hodím zkoušku ~;)

Těhu
PřezdívkaTP dle PM/UTZ PohlavíJména SourozenciVáha navícKraj
Mandy7.9.2013překvápko...David 5/12...Praha
Donjamimonja12.9.2013...Valerie/AmalieViktorie+16kgPraha
Lucka Pucka12.9./5.9.2013holčičkaAmálie...+11kgPraha
Leňucha20.9./14.9.2013překvápkoKarin/Lorin, kluk nevimEllen 10/03, Tim 6/08+9kgÚstecký
Lidiska21.9./18.9.2013chlapečekJosefAnička /06, Kristýnka /1012kgSvitavy
Siffonka23.9.2013chlapečekViktorie/Sofie, LukášMareček 12/10+6kgPlzeňský
Káčule1.10.2013chlapečekDominickSebastien 8/09+8,5kgPraha
Renda4.10./29.9.2013holčičkaLucie,MartinVeronika, Karolína+10kgPraha
Leňucha 20633
7.9.2013 22:31:42
Zdárek všem

Renduš já to tedy taky měla přesně obráceně s monitorem, mimčo spalo, takže na záznamu žádná akce, musela jsem přijít za další den a natáčet na boku, aby se hýbalo a bylo co posuzovat....
A nudím se stejně, muž na baráku, děti školka škola a já nevím co si počít sama se sebou.....i když jsem byla předevčírem ráno ve městě a ten kliiiid, i zmrzku jsem si vychutnala.... no ale ono se to za pár dní změní ~t~~t~~t~

Jinak mi je večer co večer taky blbě, přes den divně, večer už blbě, noc hrůza, nespím, potím se, mám bolesti a ráno zase pohoda.....dneska v noci jsem měla nějakou divnou křeč do břicha, to jsem ještě nikdy nezažila, až jsem slzu vyhrkla... jak jsem vše brala v pohodě, že to bude dobrý, tak dneska mám celý den depku ~7~
A začala jsem konečně pít ten maliníkový čaj, nějak jsem na něj zapomněla.... tak snad mi to ještě k něčemu bude.

Lucí to je super že máš doma andílka, to já vůbec neznám, měla jsem uřvaný vrány ~n~ tak snad se to i u mě konečně otočí, fakt si to zasloužím ~t~
.Mandy. 121019
6.9.2013 12:49:44
Luci gratuluju k táák hodný holčičce! ~x~
.Mandy. 121019
6.9.2013 12:49:22
donja - tak to máme uplně stejný! Já předešlou noc taky myslela, že pojedeme! Od 2 od rána jsem rozcházela po bytě kontrakce a lítala furt na záchod... ale v půl 5 se to uklidnilo a já zase usnula.
NO a naopak dnešní noc byla jedna z nejklidnějších, spali jsme jak miminka a od rána jsem tak fit, že bych mohla skály lámat ~t~
Lucka Pucka:-) 131723
6.9.2013 0:23:22
Zdravím vás děvčátka,

tak se zase hlásíme, máme za sebou 3 den doma, Amálka je poklad, nechci to zakřiknout, ale máme naprosto vzorovou holčičku, jen papá a spinká, v tomto je skvělá po manželovi ~j~~;) Kojím dobře, takže přibývá na váze, naopak musím odstříkávat, mléka mám tak pro trojčata ~t~~y~
Jediné, s čím bojujeme, že je v bytě ještě poměrně chladno a bohužel se netopí, no ani dlouho nebude, když je venku tak krásně, takže spinká s čepičkou a musíme jí dosti navlíkat, aby nebyla podchlazená...~n~~a~

Všem Vám moc držím palečky, máte to ještě před sebou, tak ať je to co nejsnazší !!!~;((~;((~;((~;((~s~~s~~s~~s~~x~~x~~x~~x~

Jinak data do tabulky:
Amálie, nar. 31.8.2013 ve 4:31, délka 50 cm, váha 3110g
donjamimonja 107675
5.9.2013 15:05:57
Rendo tak to je divný, mě právě monitor opakovali proto,
že malá spala, tak mi pořád štouchali do břicha, at se vzbudí a nakonec mě poslali ven chodit a dát si něco sladkýho, at je malá čilá~d~...tak to je zvláštní...

Jinak Včera jsem byla na další KO no a prý to je na spdanutí, malá úplně dole, ot. na 2 cm minimálně, takže se prý uvidíme dřív než na příští KO...no kéž by. Jsem s dr jinak domluvená, že když po víkendu neporodim, udělá mi Hamiltona. No včera jsem myslela, že i porodim, celý den mi tvrdlo břicho, bylo mi divně, hormony jak na houpačce a šílená únava...Po 21 jsem šla spát, celou noc jsem lítala na záchod, snad 10 krát, břicho pořád jak kámen...no a nic z toho, dnes se naopak cítím fit, už v 9 jsem měla upečenou buchtu, oběd v troubě a vyluxováno~e~~t~~p~...~3~
Renda-Verča 05,Kája 07,Luca13 3160
5.9.2013 13:05:24
Ahoj,
tak odpoledne Lucinka chrněla tak už se jim ten monitor líbil. Tak to nevim co by řekli kdyby to měřili večer. Jen doufám, že to byla náhoda. Placenta by prý měla být zatím OK. Krč se otvírá v pondělí v 6 ráno takže od pondělka budu malou fakt přemlouvat ~:-D
Už je to na mě nějaký dlouhý, holky jsou dopoledne ve škole a školce a já jak už nemůžu nic dělat tak se nudim a už mi z toho hrabe.

Jsem zvědavá kdy bude další mimčo venku, zatím nikdo nic?
Lidiska-Anicka+Kristynka 86472
4.9.2013 16:28:52
Lucka Pucka:-) blahopřejí k miminku .at jste zdraví. omlouvam se že píšu až ted .
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 810  [Dalších 730 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.