| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdárek všem

Renduš já to tedy taky měla přesně obráceně s monitorem, mimčo spalo, takže na záznamu žádná akce, musela jsem přijít za další den a natáčet na boku, aby se hýbalo a bylo co posuzovat....
A nudím se stejně, muž na baráku, děti školka škola a já nevím co si počít sama se sebou.....i když jsem byla předevčírem ráno ve městě a ten kliiiid, i zmrzku jsem si vychutnala.... no ale ono se to za pár dní změní ~t~~t~~t~

Jinak mi je večer co večer taky blbě, přes den divně, večer už blbě, noc hrůza, nespím, potím se, mám bolesti a ráno zase pohoda.....dneska v noci jsem měla nějakou divnou křeč do břicha, to jsem ještě nikdy nezažila, až jsem slzu vyhrkla... jak jsem vše brala v pohodě, že to bude dobrý, tak dneska mám celý den depku ~7~
A začala jsem konečně pít ten maliníkový čaj, nějak jsem na něj zapomněla.... tak snad mi to ještě k něčemu bude.

Lucí to je super že máš doma andílka, to já vůbec neznám, měla jsem uřvaný vrány ~n~ tak snad se to i u mě konečně otočí, fakt si to zasloužím ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.