| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 810  [Dalších 740 >>]
donjamimonja 107675
13.9.2013 10:02:25
Ahojky všem
Posílám jen rychlý pozdrav z porodnice.Valinka se nám narodila 11.9. v 7.44,jen několik hodin po Hamiltonovi~p~.vše bypo velice rychlé a porod pohodový,víc napíšu až budu doma u pc.Jinak je to pěkný obrik,3860g a 51cm.první den hodně plakala,teď ux ale skoro pořád spinka.hodně přikládám a bolí to jak čert~:-D.~3~
Renda-Verča 05,Kája 07,Luca13 3160
13.9.2013 8:01:58
Ahoj,
tak furt nic? U mě se všechno uklidnilo i ten sex přestal fungovat, takže se obávám, že mě čeká až ta vyvolávačka :o(
Renda-Verča 05,Kája 07,Luca13 3160
11.9.2013 9:26:15
Ahojky,
kojící polštář jsem taky během těhu nikdy nepoužila a z postele vykopla protože se furt vrtim.

Já totiž tu Maxi Cosi autosedačku ještě nebyla schiopná ani nafotit natož prodat. Teď už zase mam čas ale do týdne budu v porodnici tak se mi to nechce dávat do inzerátů protože v porodnici do emailu určitě nepolezu.
Kdyby se ti nááhodou hodila je to ten odstín Enzo.

Zrovna jsem se vrátila z porodky a monitoru, už chodim k primářovi do rizikový poradny. Jsem 36+6 a Lucinka velikostí odpovídá skoro 40tt takže když do týdne neporodim sama, ve středu kontrola a bude se vyvolávat. Takže já teď zvládnu i nemožný abych to popohnala :o) sice mam čípek na 1,5cm ale placenta ještě zralá není takže pochybuju že ji vyženu sama :o)

Téda fakt jsem zvědavá kdo bude další, už by se to tu rozrodit mohlo ~;)

siffonka 106946
10.9.2013 22:47:54
Ahoj holky,
ijá vás zdravím ještě celá, i když jsem si dnes dala cvičný výjezd do porodnice, ale ještě mě tam nechtěli a poslali zpátky.~t~ Já bych tam teda osobně nejela, ale poslal mě tam po kontrole můj dr., když viděl ty čáry po monitoru a když jsem mu vylíčila dnešní noc.~e~ Ta teda fakt stála zato, cca. od půlnoci kontrakce nebo tedy poslíčci po 10min., postupně po 7min. a to celou noc až do půl šestý ráno, to už byly po 5min., takže jsem myslela, že už pojedeme, no a pak jsem se najednou probudila v půl devátý.~t~ V porodce mi řekli, že hrdlo ještě není úplně zkrácené, takže mám vydržet, a buď se mi to do zítra ještě rozjede nebo naopak uklidní.~d~ Zatim to vypadá, že se to docela uklidnilo, tak jsem teda zvědavá na tu další noc, jestli jí opět probdím.~8~
Jinak termín mám 23.9. a pak ještě 19.9., podle utz, kdyby bylo možné dopsat do tabulky.~;)
A abych nezapomněla, gratuluju Lucce k narození holčičky, našeho prvního zářijátka.~s~
Leňucha 20633
10.9.2013 21:53:14
Vanilko ono je to možná lepší, že nic a pak najednou porodíš, mě ty poslíci akorát připomínají do čeho půjdu ~n~ proto to ani tentokrát neberu tak optimisticky ~a~

Donjo supeeer že tě to nebolelo, já četla samý drasťárny... tak jestli zítra nenapíšeš seš v porodce ~t~ moc moc držím všechny palce, šťastné vylodění... kdyby náhodou..... ~;((~;((~;((

Renduš tak to si dobrá, já jsem v těhu k ničemu....a nějak si to s tím břichulem nedokážu přestavit, abych z toho něco měla...~2~ ale jestli do týdne neporodím vyzkouším všechno ~t~
Já už mám taky kojící polštář, chtěla jsem ho právě i kvůli těhu, aby se mi lépe spalo ale po třech nocích jsem ho odhodila. Strašně se pořád přetáčím a musela jsem přehrabávat celou postel, deku, polštář ... toto trvalo než jsem vše upravila k dokonalosti, až mě to přestalo bavit a letěl... počká až na kojení~;)
Autosedačku budu kupovat asi z druhé ruky. Vždy jsem měla novou, používá se chvilku a jako nová jde zase dál, takže u miminka se nebojím použitý. Tu další už vezmu zase novou. Teď mi nabídla i kámoška, že zrovna kupuje pro svou malou už větší a bude vajíčko prodávat, tak jí asi vezmu. I když jsem chtěla spíš Romerku nebo MC a ona má Casuaplay, ale furt lepší když vím od koho beru.

Dneska jsem potkala známou a kecaly jsme o porodech, no dobrý téma.... jak měla překotné porody, v půl druhé vstala a ve dvě bylo dítko na světě.... ~n~ já chci taky tak rychle..... akorát docela vtipné, prý se jí snažila sestra ještě oholit a přiběhla jiná a řiká už jí nehol, holíš mu hlavu...... ~:-D

Tak holky snažte se, nemáme zatím ani jeden zářijový datum, když nás Lucka předběhla ~;)
Renda-Verča 05,Kája 07,Luca13 3160
10.9.2013 18:29:12
Ahoj,
jj využívám to přesně tak. Je fakt že oxytocin to zcela jistě obsahuje protože miá to cca do dvou hodin ty kontrakce fakt vyvolá. Sice po pár hodinách to ustane ale to nevadí. Minimálně se tím ty porodní cesty víc připraví.
Na diabetologii se se mnou dneska rozloučili že už mě nechají jen na dietě a doporučují porod před termínem. Zítra ještě porodnice a monitor tak jsem zaky zvědavá jestli se to nějak pohnulo.
Leňucho budeš kupovat autosedačku novou nebo z druhý ruky?
Mě teď kámoška donesla kojící polštář, to je pro mě tak nenahraditelná věc, že to potáhnu i do porodnice :o)
donjamimonja 107675
10.9.2013 17:10:28
Holky tak je to 2 hoďky, co mi dr udělala Hamiltona...No čekala jsem hrůzu, něco jako malý porod a ono to bylo naprosto v pohodě, i sama říkala, že kdyby mě to bolelo, tak ať řeknu, že přestane...Ale vůbec žádná bolest se nekonala, to mě kolikrát víc bolí vyšetření se zrcadlem...Jen se ve mě poštourala a jediné, jak se to dalo poznat je, že měla rukavice od krve...No tak jsem zvědavá, cítím se nějako divně, ale to už posledních 14 dní~t~...Jinak jsem otevřená na 3 cm a dr říká, že se uvidíme v noci, ale to už neberu vážně, to už mě varovala minulý týden a nic~d~~p~~3~
vanilková 111307
10.9.2013 11:40:58
tak já se hlásím taky 2 v 1 stále, ale termín mám až příští týden.. a neměla jsem ještě ani jednoho poslíka, tvrdnutí, prostě nic... jsem zvědavá ve čtvrtek na poradnu, co mi řekne, minule jsem rodila 39 tt a zítra už jsem 40 tt, nechce se mi přenášet... mm bude mít brzy dovolenou, tak už by to mohlo klidně být..
Leňucha 20633
10.9.2013 11:33:41
Ahoj holky
tak já taky zrovna snídám, ráno jsem vyprovodila děti za dveře a následoval další šlofík ~t~~h~
Jsem ráda že píšete, já už myslela že jste všechny v porodkách a jediná já furt nic ~:-D Všechny mé vysněné datumy jsou fuč, už zbývá jen 13.9. a to je zrovna pááátek :-(
Donjo tak na Hamiltna držím palce, prý to bolí ~7~ ale zase asi lepší, než jak píšeš chemie. I když jsem četla taky příspěvky kde měly ženský i dva tři Hamiltony a nic ~8~ Snad ti to pomůže ~;((

Renduš jak sis přivodila kontrakce????Jakože ~s~ nebo to chápu blbě ~t~

Já zase teď mažu na matriku, pořád nevím jméno, tak se jdu podívat do té knížky od Knappové zda tam něco nenajdu. A pak koupit prsní vložky, to jediné mě chybí, tedy do porodky. Jinak stále nemám matraci do postýlky a autosedačku.....~a~ holt bude pak tatík zmatkovat.
Renda-Verča 05,Kája 07,Luca13 3160
10.9.2013 7:54:00
Ahoj,
tak já si taky snídám a pak mažu na diabetologii. Včera jsem si přivodila jen hodně slabý kontrakce asi na 2 hodiny a jinak nic. No co se dá dělat. I když minule jsem si prej takhle hezky připravila porodní cesty a je fakt, že přestože to byl porod vyvolávaný, byl mnohem lepší než první spontální.
Stačilo jen narušit plodovku a pak to naštěstí šlo samo.
Tak ti držím palec ať hmat zabere :o)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 810  [Dalších 740 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.