| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 810  [Dalších 720 >>]
Renda-Verča 05,Kája 07,Luca13 3160
4.9.2013 12:51:43
AHOJ, tak porodnici nic, koukali na cukrovku a nic se moc nechystá. Jen monitor se jim v jednu chvíli varovně rozpípal takže chtějí další monitor odpoledne.
Tak akorát dojím oběd a abych tam zase jela znovu. Snad si mě tam nenechaj
vanilková 111307
4.9.2013 11:38:50
Zdravím, tak v poradně dobrý, hlavička ještě nesestoupla, ale to jsem neměla ani u předchozího porodu, takže jsem v klidu. Já se ještě hýbu normálně, děloha mi neztuhla ještě ani jednou a kolikrát ani nevím, že jsem těhu, tak si to ještě užívám, v noci spím hůř, budím se, obracím jak tank a hekám u toho, ale nějak mi to nevadí. Nic mě nebolí, jen občas čípek, jak se mrňous propíná.. Zbývají mi poslední 2 týdny, a předtím jsem rodila dřív, tak jsem moc zvědavá, jak to tentokrát začne...
jinak přeju všem, ať vás ty pupíky moc nezlobí a mimísci jsou rozumní a nebudou si tam lebedit po termínu~:-D
donjamimonja 107675
3.9.2013 20:00:53
Holky já právě doufám, že všechno zlé jsme si "vyžrali" při prvním porodu, tak teď to bude bez komplikací...kéž by...A kdybych měla mít zas problémy se šitím, tak klidně ať, hlavně ať malá je ok, už nechci opakovat dětskou JIPku a tak...~;((
Renda-Verča 05,Kája 07,Luca13 3160
3.9.2013 18:21:49
holky já si po té první taky 3 měsíce ani nesedla a hojilo se to půl roku. Si tady pak svorně zanadáváme :o)) Tohle kdyby pak šlo z porodu vynechat bych celkem brala
kačule+sebule09+// 135015
3.9.2013 18:04:54
donjo no tak to sis taky uzila ja ho mela zahojene asi po 3m.myslela jsem ze uz snad nikdy dole nebudu takova jako driv a o sexu nemluve.
donjamimonja 107675
3.9.2013 17:43:22
Hahaha, mě se šití hojílo asi 7 měsíců - alergie na nitě, fakt pochoutka~n~
kačule+sebule09+// 135015
3.9.2013 17:31:47
Lenu ne nastrihavali melka jsem to ale male na 3 stehy ale pak me to siti 2* ruplo tak mam strach aby se to neopakovalo.kazdemu se siti hoji tyden ja ho 6 tydnu po porodu staler jeste nemela zahojene.takze bojim bojim.

jinak jsme byli na tom hokeji malej vyfasoval brusle a je nadssenej v sobotu rano jdeme zas teda pokud nebudu rodit.
Renda-Verča 05,Kája 07,Luca13 3160
3.9.2013 12:16:19
haha já už podledních pár týdnů mám sny jedna radost. Samá ptákovina :o) asi jak spím lehce a furt se budím kvůli bolestím v kyčlích.

Já zase minule čučela na ty oblečky ve vel. 58 a snad je zase na pár dní využiju jestli pak doma mimčo hodně zhubne.

MInule v porodnici doktor něco říkal že čípek je cosi ale zavřenej. Já ho mám krátkej i normálně tak asi nic, nechám se překvapit. S Karolínou jsem poslední měsíc vypadala stejně a nakonec stejně museli vyvolávat
Leňucha 20633
3.9.2013 12:07:52
Renduš te´d si mi to připomněla, dneska jsem měla sen o porodu....normálně sedím někde doma a čučím dvě ruce venku, prstíky si hrajou a hup, celý mimčo venku, bez bolestí...to by byla paráda ~t~ akorát to byl kluk jak buk a já v tom snu jen smutně čučela na tu růžovou výbavičku ~t~

U mě pohyb zatím v pohodě, i když chodím jak kačena a nedělá mi dobře jízda v autě, každý výmol mám bolesti. Třeba se už připravuješ ~R^

Holky jak to uděláme s tabulkou? Mám ty odrodící vymazat a udělat novou na mimísky? psát tam váhy apod.?? ~d~~d~~d~
donjamimonja 107675
3.9.2013 12:01:49
Rendo, já se hlásím už k téměř nepohyblivým~t~...Dopoledne to ještě celkem jde, ale s postupujím dnem je to horší a horší...Taky mi hodně tvrdne břicho, od pozdního odpoledne a někdy i v noci...bolestové to není a hýbat se moc nemůžu, sotva dýchám a často mi bývá i šoufl, to asi jak mi malá mačká žaludek, taky se mi nějak střídá průjem a zácpa...no prostě bezva stav, už si moc přeju porodit~p~. Jsem protivná i sama sobě, už prostě jen čekám kdy to příde a neskutečně zvědavá, jakým způsobem...Na KO jdu asi ve čtvrtek...~3~
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 810  [Dalších 720 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.