| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobré ranko všem,

Leni tabulka super, teď už jen doplňovat~:-D

Holky tak co, stále držíte pohromadě? Já i navzdory lékařským předpovědím ano, což mě teda pěkně štve. Termín mám pozítří a stále se nic neděje - teda děja, břicho mi tvrdne neustále, minulé noci mě i bolelo jak při MS, tak jsem si myslela že už to začíná, pak nad ránem usnu a probudím se jakoby nic~a~...No a včera byl po dlouhé době uplně klidný den, ani to tvrdnuté břicha tolik nebylo...No myslela jsem si, že do dneška sto pro porodím a nic...Odpo jdu na KO a asi si nechám udělat Hamiltona. Sice zásah do přirozenýho běhu porodu to určitej je, ale vzhledem k velikosti miminka a mojí, mě dlouho přenášet nenechají - tak si raději nechám udělat ten hmat a budu se modlit, at to začne samo, mám toiž pocit, že jinak by mi to chtěli brzo vyvolávat, a do chemie se mi fakt nechce. A i co jsem slyšela, tak vyvolávaný porody nic moc~e~.

Tak se mějte krásně ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.