| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 6600  [Dalších 6550 >>]
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
7.2.2013 12:38:12
tak to já jdu do nejmenší velikosti :o) jsem úzká, porody sice mám dva, ale oba sekcí... kolikrát mám problém i s tamponem, tak jdu do maličké a uvidím...až dojde, někdy ke konci února asi, až použiju, tak dám vědět...právě je akce na slevomatu či kde...

právě, že to dr neřeší je divný...pokud zvrací, klidně mu dávej po lžičkách i ledovou colu!!!
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
7.2.2013 12:26:03
Hroši, tak u nás to prý taky řádí, ale stejně by to měli u takových malých dětí řešit víc. Včera mi vypil jen 90ml čaje. Něco z prsa, ale to jak mu dám tak do chvilky se po.ere, ale totál. Dietu držíme. Jen nechce pít a mám fakt strach, ať není dehydrovaný a nechci být za hysterku a lítat po nemocnici ať někdo něco dělá. Dneska vypil takových 5 loků čaje a párkrát byl u prsa, ale i to mu moc nejede.Předchvíli akorát usnul, takže zas nabere trochu energie.

Já MS bolestivou nemám naštěstí, ale první dny je silná vcelku hodně. Taky jsem uvažovala nad tím kelíškem, ale něco jsem četla, že je víc velikostí a vůbec nevím jak jí určit...~d~
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
7.2.2013 10:08:12
Shan, si pamatuju, jak toto měla hanka, ale ještě byla jen kojená..furt kadila, ale nebolelo ji bříško a byla bez teplot, ale zelená a smradlavá, hlenovitá stolička... nakonec to asi bylo z toho, že jedla moc...
Alespoň tady, v brně a okolí co vím, tak strašně řádí právě průjmy, ale hrozně... tak sand to bude v pořádku ,ale že to neřeší mě děsí...

já zrovna dneska byla u dr s Emi, blyi jsem všici, šla na odběr krve, první...no plakala dost, ale ručku nataženou a držela...brala ji 3 zkumavky, má zdravotní problémy, tak nás čeká i alergologie...ale byl oto hrozný, chtěl ose mi brečet s ní...

No já MS dostala v době, když jsem ještě kojila co 2h... mám ji fest silnou, auuuu...ale objednala jsem si s kamarádkou kalíšek, tak jsem zvědavá...
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
7.2.2013 10:01:54
Tak si jdu zase postěžovat....malý mi 3dny nekakal, tlačil, ale nic z toho. V pondělí v noci se začal kroutit a děsně plakat. Ze začátku jsem myslela, že to je ouško, takže jsem ho vzala na ruce a než jsme došli do koupelny, tak mi usnul na rukách. Sedla jsem si sním do obýváku a čekala co ještě příjde. Nakonec se tedy poblil a byl klid. V úterý už ale vyletěla horečka na 38,7° a spustil se průjem v noci jsme toho taky moc nenaspali a myšku vcelku dost to bříško bolelo. Letěla jsem tedy ráno k dr a víte co ona? Koukla se mu do krku~a~ a že mi dá tyčinku a doma mu udělám výtěr. Sestřička tedy, že to udělá tam a já si to jen hodím do nemocnice. natož dr, že je posraný a že si to máme udělat doma. No akorát si prdl, ale je pravda, že to byl děsný smrad~8~ sestřička nakonec výtěr udělala tam a výsledky budou buď v pátek, ale že s tím moc nemám počítat a že v pondělí nemají donášku, tak že až v úterý. To je skoro týden. malý má stále teploty, teď si naštěstí v klidu hraje, ale před 20 minutama se kroutil a zas se celý posrandil. Od půlnoci zatím 4 plína. Včera 11..... Stoličku má zelenou silně zapáchající a takovou hlenovitou....Te´d uvidíme co z toho bude, jestli jen střevní chřipka nebo salmonela či něco jiného. V neděli jsme měli kuřecí řízky~7~

píšete tady o MS já jí mám už pravidelně co 35 dní. Jdu dát malého spát~3~
mamula+3 117325
5.2.2013 14:01:35
Mně právě po klukách přijde Matýsek jako hroznej drobeček,teď nosí oblečení,co měli kluci v 9 měsících.~:-D
Já menstruaci dostala zatím jen jednou po šestinedělí,když jsem začla brát antiko,od té doby zatím nic~:-D
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
5.2.2013 9:10:50
Mamulk ovidíš, hana má skoro 10kilč ioa říkám, jakej je tlusťoch... to neznám, Ema měla v roce a půl něco přes 8kilčo... Ale ona je furt malá, tak to vypadá o to hůř, ale pupek má jak těhotná....
Te´d se stal zázrak a 2 noci spala ve svém, hurá.. jinak už asi 2měsíce, nebo od doby stoliček spodních v noci řvala a stěhovala jsem ji k sobě... v noci se nekojila už delší dobu, ale prostě řvala. navíc ona nespí na jednom místě, ale strašně lozí, mlátí sebou a tak...tak většinou jsme byli utlačování s mužem oba dva...

já budu muset asi řešit nějakou antiko, ale nechce se mě do toho...
jenže teď mívám menzes 2x do měsíce, strašný bolesti a už mě to nebaví..zrovna včera jsme si jednou prošla od asi 19h dio 2h do rána..hodinu jsem přemlouvala tělo ,abych stoupla z koberce a dala holkám večeři a dala Hanu do pyžama...a začla jsem v noci pak špinit a je mi líp...ale břicho stáhlé, jak bylo v křečích...

taky se bojím, abych kombinace antiko a štítky nedělala neplechu a já nenabrala..zatím jsem teda nenabrala, což jsem se hrozně bála, tlustá jsem i tak...
mamula+3 117325
5.2.2013 8:28:43
Ahoj holky, tak já taky patřím mezi kojící matky a rozhodně nevypadá,že bych jen tak přestala.~:-D Matýsek je děsnej mamánek, přijde,vyhrne tričko a cucá. V noci kolem 2.se budí,tak si ho vezmu k nám a on se pak " obslouží" sám.
Jinak nás teď celou rodinu skolila chřipajzna,nejdřív přujmy a pak rýma a kašel,byl to celkem děs,Matýsek 2 dny jen ležel a to u něj není zvykem-lítá od rána do večera.Teď už jsme snad v pohodě,tak Maty zase řádí,začíná si sám říkatna nočník,někdy se to nepovede,ale snažíme se:-)
Jinak je Matýsek drobek,nemá ai 10 kg a při těch průjmech ještě půl kila shodil.To straší kluci byli o 2 kila těžší
~:-D
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
4.2.2013 10:59:57
Jo hroši, taky bych chtěla miminko malinký a doma mám už tak velkého chlapa. Včera se narodila kamarádovi mého muže holčička Gréta. byli jsme z toho zaskočeni, jelikož se nezmínil ani slůvkem nezmínil, že jsou v očekávání. Až jsem jim chvilku záviděla to mimuško a porod a takové ty začátky :-)~f~
Včera mi tedy bylo řečeno, že se spodek dělat nebude teď hnen, jelikož je třeba udělat dole nová podlaha a topení. Nahoře z původní kuchyně se udělá pokoj, ale musí se zadělat trubky a kachličky. No holt jsem si to vysnila děsně jednoduše a ono to tak není....Takže mě uplatil knížkou~q~ a já se nechala~d~ ale co vyrukuju na něj zas později~b~ Jdu pokračovat v úklidu.

taky by mě zajímalo co je s váma ostatníma.~3~
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
4.2.2013 9:53:35
Shnatulko, nekojím..prso odmítala stále, dokonce včera jsem byla bez trička a to běžně došla a hendak si pocucala, teď mi na každým zamáčka s hihňáním bradavku a tím to skončilo.... tak jsem nekojící a musím říct, mrzí mě to... ještě jsem kojit chtěla, ale jsem ráda, že ji nemusím odnaučovat, protože mě pak bude stačit dudlík...
Jiank se skoro denně načučí nové slovo nebo znak, teď je ten super věk...

uklízení baráku se celkem děsím...maličkej ho nemáme..
To mě mrzí, že chlap nechce dělat spodek..to ten můj už přemýšlí, co bude dělat, až dostaví, že bude mít najendou času..tak jsem hnedka řekla, budeš s dětma a se mnou konečně i celej víkend!

Mám doam zase Emču, opět mi včera několikrát zvracela a její váha šla zase strašně dolů... zase zanče boj, aby nabrala...spadla opět na 12,8kilčo... je hrozná holky, kdyby jste ji viděli, jak ji lezou všechny kosti v těle a Hana má 10kilo...

Hana má dneska 16měsíců a mě se chce brečet.... já chci miminkooooo..... ona je už taková slečna...

holky ozvěte se, co s Váma je??????????????
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
2.2.2013 14:13:07
Hroši, jak to u tebe vypadá s kojením? Stále se malá drží a prso nechce nebo to bylo jen chvilkové. Já stále kojím a ani to nevypadá, že by se malý snažil odstavit.Přesto se snažím kojení už hodně omezovat.
Jo a dneska jsem si všimla, že nahoře stoličky má úplně venku. Takže jsme taky ve stavu 12 zoubků. jen jsme netušili, že vyrostli.
Pustila jsem se do velkého úklidu domu. Už mám umyté v patře okna a teď mi zbývá ještě spodní patro. To zatím neobýváme a je stále v původním stavu po babičce. Teď se snažím chlapa přemluvit, aby jsme dole probourali kuchyň s ložnicí a udělali tam obývák s kuchyní a dětem nahoře zvětšili pokoj. Už to mám vše vykresléné, ale stále se k tomu nechce pustit. Takže uvažuju, že někomu řeknu, ať mi to vybourá a začistí a postupně to zařídíme. než se chlap rozhodne, tak to je věčnost. Nerad něco mění. Jdu pokračovat~3~
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 6600  [Dalších 6550 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.