| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 6600  [Dalších 6540 >>]
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
28.1.2013 9:30:49
Ahoj holky ,tak Emča má homeo na madličku ,ale dle dr nemá moc šancí, ež ji obří...teď má zase rýmu a kašel ,ale do školky šla...

hana mi te´d skoro nespí v noci, probrečí je, ne v tahu, ale řve třebas co 5 minut zabrečí...

a už nekojím, odmítla mi před třemi dny úplně prso, ještě dnes jsem zkoušela a prd, nechce ho..a to byl závisláček, že se mi kojila i v pozici, když jsem ji měla na rukou, vyhrnula tričko a cuc si...ale alespoň nemusím odnaučovat...

Má děsnou rýmu od Emči, ach jo...

zubů má 12...

celej víkend kormě večerního spaní holky hlídali rodiče a obě na jedničku to zvládly! Makala jsem na baráku s mužem, odnesla jsem si s tama šíleně nateklé dlaně a prsty, že jsem nemohla večer ani rukou hnout, už i muž se o mě bál dost... i te´d to mám nateklé ,ale bolí to míň.. ale v sněhu ,co tu napadlo od včera tahat kočárek v těch bolavých rukách bude mazec...a obě na bobech už neutáhnu, že bych je vzala...

a sněží a sněží stále...
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
25.1.2013 20:23:50
Tusi- přesně jak píšeš. Na poslední 3 dny vysadíš líheň z kolíbky a zvýšíš vlhkost z 45% na 60% čím větsší tím lepší. Skořápka krásně změkkne a kuřátkům se půjde líp. Teplotu necháš stále stejnou na 37,5°C . Prvních 7 dní líheň neotevíráš a pak chladíš každý den na 10 min v posledních dnech dýl.... navíc nic nevlhčíš. Když se líhne, tak otevřeme líheň na minimální dobu a to jen abychom vytáhli skořápky. Občas kuřeti pomůžeme, ale musíš opravdu opatrně. Nesmíš ho vylupovat násilím, aby jsi nepoškodila krevní oběh ve skořápce a neodtrhla pupeční šňuru. sama poznáš kdy potřebují pomoct a kdy si poradí sami. Pak se může stát, že se těžko proklovávají, tak můžeš odlobnout kousek skořápky, aby šel dovnitř vzduch. Snad sem popsala vše :-)

Hroši - my už máme čtyřky taky venku. Že je to tak láká na ten záchod, viď :-D
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
21.1.2013 10:13:16
Shantulko, no taky jsme hnedak vyplachovali pusu! A tam nám řekli, že napít, dostat tekutiny nejlíp vlažnýho čaje, já nakojila, protože nic nechtěla...brečela, jak jsme ji vyplachovali pusu a že jsme ji vzali mňam...
A hlídat, že pokud by začla zvrqacet či průjem, honem na pohotovost...

Teď ji dole rostou čtyřky, už se vyklubali, ale i tak děsný, furt plače, v noci špatněš spí..dnešní spala poprvé po měsíci zase celkem dobře a nespala s náma, byla jsem u ní jen 3x...

Emi mám objednanou ve čt na ORL, začla strašně chrápat, furt ta rýma, pokuckává, tak jsem zvědavá...

ale jinak se ťuk ťuk ťuk držíme... no u Emči i snad to, že jsme ji nasadili ten Just (Echinu, vitamíny, jalovec)

držte se holky a Tussi, ať se daří kuřátkům!!!!
tussi
  • 
21.1.2013 8:55:27
Shan- prosimte, v patek budu davat prvni vajicka do lihne. Nebude plna, pipky ted snasi malo, ale chci to zkusit. Jakou maximalni a jakou minimalni teplotu mam nastavit? A co je to ta dolihen? (Myslim si, ze na posledni 3 dny z tech 21 zastavim houpani a zvysim vlhkost na tech 65-70%, a budu rosit vodou s kapkou octa - je to ono?) Dekuju. Jo, a psali, ze behem lihnuti se lihen nema otvirat- a co kdyz kure bude potrebovat pomoct? Pomahas jim nejak?
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
19.1.2013 19:51:00
ahoj holky.
Nějak jsem nestačila psát, ale průběžně na vás pokukuju....

Peťka začal týden před Vánocema chodit. Ráno udělal z ničeho nic dva krůčky, odpoledne čtyři a k večeru už přešel půl obýváku... Pak už se mu to tak zalíbilo, že chodil od jednoho místa k druhému a dneska už lítá jakoby nic. Sice po Novém roce jsme měli nehodu a to, že zakopl o svůj vlastní prstík a spadl na hranu skleněného stolu a nad obočím si rozrazil hlavičku. naštěstí to nebylo hluboké, sice z toho bylo krve jak hrom, ale na šití to nebylo.....
Hroši, co vám řekli na pohotovosti respektive toxikologii když malá zbaštila tu vůni ze záchodu??? Peťka mi taky chodí do záchodu. Já tedy nepoužívám ty závěsné, ale takový ten gel co se přímo nalepí na mísu. naštěstí ho chytneme včas...ale i když tak hned vyplachujeme pusinu~o~

Tussi, tedy ty si užíváš...to jsou ty inverze co nám ničí ty naše poklady..

Jinak taky jsme te´d všichni nemocní. Začalo to Terezkou o víkendu a ve středu padl Péťulka..takže oba jsou na atb....já se léčím jen paraleny a včera musel začít s léčbou i MM.....Děti byli jeden den bez teplot a zase začali a hned okolo 38° Je to ubíjejcí. Já ráno vstávám se 2ma paralena jinak bych nebyla schopna fungovat.....
No nic jdu se psem ven a kdyžtak pak dopíšu...

Holky držte se ~;((
habibisek 109166
14.1.2013 20:43:30
Ahojky holky,
tak 25týho jsme oba s Lukáškem lehli s horečkama asi 3 dny totál. Pak malej rýma, tak jsme odsávali ale v pohodě docela rychle pryč. Ale mě bylo pořád blbě večer teplota a nehorázně hnusnej kašel. Ještě teď mám další antibiotika, protože mám pořád něco v krvi ... fuj! No hlavně že to není prasečí ~a~
Takže vánoce pro mě jen štědrej den ale ten byl moc hezkej a děcka spokojený a to je hlavní.
mamula+3 117325
11.1.2013 9:32:03
Zdravím všechny po delší době.
Tussi, drž se,už snad bude líp~6~
Hroši-vy jste si ted uživali,četla jsem už na FB.
My se máme celkem fajn,v pátek před Vánocema jsem šal s prostředním k doktorce, měl angínu a dostal ATB.Za 1 den se mu naštěstí ulevilo,tak jsem si svátky celkem užili.Matýsek je pěkný péro,pořád lítá,starší bráškové ho pěkne cvičej. Odmítá nechat se krmit,takže jí sám(a docela se i nají),ale nesnáší bryndák,tak skoro po každém jídle převlíkáme~:-D Už jsem ho 2 krát stříhala a chystám se na další stříhaní:-) Stále ještě kojíme, ale nestěžuju si,vím že je to naposledy~;)
Tak se zatím mějte krásně
mamula+3 117325
11.1.2013 9:21:22
Zdravím všechny po delší době.
Tussi, drž se,už snad bude líp~6~
Hroši-vy jste si ted uživali,četla jsem už na FB.
My se máme celkem fajn,v pátek před Vánocema jsem šal s prostředním k doktorce, měl angínu a dostal ATB.Za 1 den se mu naštěstí ulevilo,tak jsem si svátky celkem užili.Matýsek je pěkný péro,pořád lítá,starší bráškové ho pěkne cvičej. Odmítá nechat se krmit,takže jí sám(a docela se i nají),ale nesnáší bryndák,tak skoro po každém jídle převlíkáme~:-D Už jsem ho 2 krát stříhala a chystám se na další stříhaní:-) Stále ještě kojíme, ale nestěžuju si,vím že je to naposledy~;)
Tak se zatím mějte krásně
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
10.1.2013 12:25:04
ahoj holky. Jaké jste měli vánoce?
Tuusinko, drž se!!!§ pane bože, copak sis už neužila dost kruci :o(( ~;((~;((~;((~;((~6~
mi byli na horách, kde Emi prozvracela celou dobu, tudíž jsme se vrátili o den dříve a k dr. ta měla podezření na cukrovku, naštěstí se vyvrátila, ale objevilo se u ní anorexní zvracení..tudíž dieta, ještě byla týden doma, hlídání kolik sní...protože je opravdu moc hubená, kosti ji lezou a vypouklo se ji bříško, fakt jak děti z dachau :o((( Ale ve školce už jí a i doma začíná, tak snad se to zlepší...investovali jsme do vitamínů, čekám na echinaceu a tak od Justu. příští týden si nechám napsat žádanky na alergo a ORL..stále má rýmy, kašle a navíc začla chrápat...
hanka dobrý, jen rýmy trochu, nafouklé dásně, stále je pohodářka... Snaží se opakovat. lezla do schodů a sousedka na ni, to je fuška a malá to začla říkat :o) nebo se od včera furt ptá "kdo to je" ale nezná význam hihi ...

no snad se všichni ostatní máte dobře!!!

Jo a taky v den, dky jsme zjistili,k že by Emča mohla mít cukrovku, tak jsem volali na pohotovost a pak na toxikologii, neb Hana otevřela wc, vytáhla tu voňku rozpustnou splachováním na plastovým držátku a jasný, začla jí baštit... prasátko...

tak se mějte hezky a holky, už jen zdraví!!!A nemoci, který nejdou uzdravit u dětiček, ať nezlobí a nezpůsobují komplikace!!!!!!!
tussi
  • 
7.1.2013 21:27:56
Ahoj holky,
pred vanocema jsem byla s Denym v nemocnici - bronchitida, 60hod na JIPu. Domi a Naty byli doma s babi. Domi dnes poprve od doby, co jsme se vratili, po probuzeni nebrecel (posttraum.stres?). Ale stale mu nesmim zmizet z dohledu....
Nervy mam v zadeli a opet kourim. (Ne kvuli Domimu, ale vsechno dokupy. Hlavne strachem, ze by zase....)

A trochu pozitivneji- SHAN-dnes jsem objednala tu lihen. Pred vanocema jsem sbirala do lihne jedne pani, a ona chce dalsi a dalsi vajicka, coz bylo pro me znamenim, ze JO! (a pro manzela taky, uplne se tomu zajmu divil - a mel radost, ale to on neprizna:))

Tak holky v tom novem roce hlavne zdravi vam vsem:)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 6600  [Dalších 6540 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.