| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 6600  [Dalších 6530 >>]
Náčenka & Šimi 11 & Tobi 16 112492
25.12.2012 15:54:57
Ahojky, taky se přidávám s přáním krásných a pohodových svátků ~x~
Hlavně vše v klidu a pohodě. Doufám, že očka dětí zářily a vše bylo krásné. Šimi nám dal taky vánoční dáreček - včera začal chodit:-)
Víc než dárky ho v první chvíli zajímaly klasicky ovladače k TV nebo nůžky. Ale potom se chytl a trochu se o ně zajímal ~t~ Popálil mě prskavkou, kterou jsem mu já - nerozumná matka nechala podržet - a pak jsme vypálili díru do korkové podlahy, když jsem ji odhodila ~t~ No prostě, Vánoce, jak mají být ~t~
khale 104657
23.12.2012 23:36:33
krásné Vánoce, plné rozzářených dětských očí a smíchu, pohody a zdraví. A šťastný Nový rok.
Konečně mám hotovo, ufff. Salát v lednici, stromek ozdobený - děláme s dětmi den předem, dárky připravené. Zítra jen vyndat rybu z mražáku a čekat na Ježíška. Chodíváme na štědrý den dávat zvířátkům do lesa něco dobrého, ale letos to musíme odložit, všichni marodíme. Jsme tu zavření doma už třetí týden. Vráťa na začátku prosince udělal své první krůčky a teď už běhá jak čamrda ~s~ Je to úžasné pohodové sluníčko, jen by tedy mohl víc spát, ale hlavně, že hlavička je v pořádku. Vypadá to skvěle, na kontrolu jdeme až ve dvou letech.
Užívejte si pohody a pohádek
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
23.12.2012 22:59:02
Hroši, taky tak :-)
Holky vám i vašim rodinkám přeji krásné Vánoce :-)
Jdu zdobit stromeček. Máme takový zvyk, že ho v noci nazdobí Ježíšek a dítka přijdou k hotovému. U dcery to má velký úspěch ....~3~
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
23.12.2012 11:41:48
Jsem ráda, že jsem Vás poznala a mco doufám, že v příštím roce se tu sejdeme ve zdraví nejen našeho, ale hlavně našich broučků a zdraví přejeme i rodinám!!!

hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
22.12.2012 9:33:37
Ahoj holky, jedno videjko od nás, máma rok co rok kapříka ve vaně a včera mu Emi musela dát pusinku na dobrou noc :o)

http://www.youtube.com/watch?v=79h_zlTDkrk&feature=youtu.be
Lendulina 76456
21.12.2012 12:59:14
Ahoj, moc zdravím, dlouho jsem tu nebyla, bohužel fakt nestíhám trávit moc čas na netu, vlezu maximálně na fb ato je vše.
Jen zběžně koukám že se Vám také nemoci nevyhýbají, ani nám ne, před 14-ti dny jsme dobrali atb, měli jsme dvoje páč nezabíraly, Kiki kašel jak blázen až jsme jeli i na pohotovost, tam jí dali kortikoidovej sirup a pomohl a záchvatu jsme se zbavili, ale nebyla to laryngitida, tak nevím, studenej vzduch právě nezabíral.. no pak to padlo na průdušky, tak to bylo něco. No a teď od neděle 3 dny teplota, teď bez a zase začíná kašlat, asi se zblázním.
Máťa ve školce dobrý, jen nějak pořád atakuje bez důvodu děti, tak nás čekají psychologové atd. Ale rozmluvil se krásně, tak sjem moc ráda.

Chci Vám všem popřát krásné vánoční svátky plné pohody a hlavně zdraví celých vašich rodin. A do nového roku jen a jen zdraví, štěstí a lásku.

držte se a hlavně ať jsou prťouskové zdraví.
habibisek 109166
19.12.2012 11:30:36
Ahojky holky,
no teda vy si užíváte s nemocema. Tak ať už jste všichni zdraví!
Já jsem myslela taky že nebudu péct navíc mám 5 druhů a to stačí, možná udělám ještě nějaké nepečené ale uvidíme. Dárky ještě nemám zabalené. Luky ještě sám nechodí ale už oblejzá kdeco tak ho musím mít pořád na očích ~:-D
Dám pak do foteček fotky z plavání.
Tak holky držte se, vánoce už jsou za dveřma a pak už jen leháro u pohádek ~b~
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
18.12.2012 22:17:16
Ahoj holky. Jo už jsem otrkaná tak, že mě nějaký takový záchvat jen tak nevyvede z míry a prostě jednám automaticky. jenže pak se mi to nějak rozloží a dojde mi jak je to nebezpečné a co hůř, že se to stále opakuje.
Dneska jsme byli na vánočních trzích a zítra uděláme předvánoční nákup v globusu. Dneska jsem dobalila zbytek dárků a zítra chci dodělat nepečené cukroví.....Upřímně, už se mi nechce ~l~~t~
Náčenka & Šimi 11 & Tobi 16 112492
18.12.2012 21:52:34
Holky, děkuju za rady a podporu, už je to lepší, včera se trochu rozjedl a dnes už jí prakticky normálně, tak se mi ulevilo.
Shantulko, nemáte to doma vůbec jednoduché, ale věřím, že každá taková či podobná zkušenost člověka hodně otrká a udělá silnějším, podle čeho bys už musela být Rambo ~6~
Jsi dobrá, že pečeš, já to letos poprvé asi po 10 letech každoročního pečení, vzdávám... s tou školou to fakt letos nestíhám. Takže letos máme kupované, ale s klidem ~t~
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
17.12.2012 12:27:34
Shan, to je strašný :o((( Drž se, to musí být šílené!!!! A ještě pečeš, jsi dobrá!!!!!~6~~g~~;((~;((~;((
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 6600  [Dalších 6530 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.