| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak si jdu zase postěžovat....malý mi 3dny nekakal, tlačil, ale nic z toho. V pondělí v noci se začal kroutit a děsně plakat. Ze začátku jsem myslela, že to je ouško, takže jsem ho vzala na ruce a než jsme došli do koupelny, tak mi usnul na rukách. Sedla jsem si sním do obýváku a čekala co ještě příjde. Nakonec se tedy poblil a byl klid. V úterý už ale vyletěla horečka na 38,7° a spustil se průjem v noci jsme toho taky moc nenaspali a myšku vcelku dost to bříško bolelo. Letěla jsem tedy ráno k dr a víte co ona? Koukla se mu do krku~a~ a že mi dá tyčinku a doma mu udělám výtěr. Sestřička tedy, že to udělá tam a já si to jen hodím do nemocnice. natož dr, že je posraný a že si to máme udělat doma. No akorát si prdl, ale je pravda, že to byl děsný smrad~8~ sestřička nakonec výtěr udělala tam a výsledky budou buď v pátek, ale že s tím moc nemám počítat a že v pondělí nemají donášku, tak že až v úterý. To je skoro týden. malý má stále teploty, teď si naštěstí v klidu hraje, ale před 20 minutama se kroutil a zas se celý posrandil. Od půlnoci zatím 4 plína. Včera 11..... Stoličku má zelenou silně zapáchající a takovou hlenovitou....Te´d uvidíme co z toho bude, jestli jen střevní chřipka nebo salmonela či něco jiného. V neděli jsme měli kuřecí řízky~7~

píšete tady o MS já jí mám už pravidelně co 35 dní. Jdu dát malého spát~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.