| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Shnatulko, nekojím..prso odmítala stále, dokonce včera jsem byla bez trička a to běžně došla a hendak si pocucala, teď mi na každým zamáčka s hihňáním bradavku a tím to skončilo.... tak jsem nekojící a musím říct, mrzí mě to... ještě jsem kojit chtěla, ale jsem ráda, že ji nemusím odnaučovat, protože mě pak bude stačit dudlík...
Jiank se skoro denně načučí nové slovo nebo znak, teď je ten super věk...

uklízení baráku se celkem děsím...maličkej ho nemáme..
To mě mrzí, že chlap nechce dělat spodek..to ten můj už přemýšlí, co bude dělat, až dostaví, že bude mít najendou času..tak jsem hnedka řekla, budeš s dětma a se mnou konečně i celej víkend!

Mám doam zase Emču, opět mi včera několikrát zvracela a její váha šla zase strašně dolů... zase zanče boj, aby nabrala...spadla opět na 12,8kilčo... je hrozná holky, kdyby jste ji viděli, jak ji lezou všechny kosti v těle a Hana má 10kilo...

Hana má dneska 16měsíců a mě se chce brečet.... já chci miminkooooo..... ona je už taková slečna...

holky ozvěte se, co s Váma je??????????????

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.