| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi ženami

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 231267  [Dalších 231147 >>]
Lei 37503
20.9.2024 8:21:30
Jak to napsat, abych nevypadala jako pošahaná eko ezo ~:-D...znepokojuje mě to neustálé chrlení výrobků, takže dekorace nekupuji, chápu, že obchodníci potřebují vydělávat, ale naštěstí se většina těch předmětů rozchází s mým vkusem a to, co by se i nerozešlo, neberu kvůli dalším okolnostem (země původu, recyklovatelnost a pak takový ten pocit "to bych si přece mohla vyrobit i sama" - k čemuž ovšem málokdy dojde ~t~ atd.) Dýnička s otvorem na svíčku je prostě pořád dýnička, pokud bych si tu letošní uložila do krabice, na příští podzim ji vytáhnu, jenže to tolik nefrčí. (Jasně některá výzdoba sezonu nepřežije, třeba papírové věci, které se pomačkají, zapráší, tam je obnova logická.) Takže zdobím spíše přírodninami. Vázy mám neustále plné, sušené svazky kytek mi visí také tak nějak všude, kde se to hodí :-). Mám taky pár tematických grafik a obrázků, kteé vytahuji podle sezony, to už jsou spíš cennosti - třeba moje milá paní bytná z Ameriky se v 90! letech dala na kurz akvarelu a mám od ní jak vánoční, tak letní výjev - věším na zeď dle ročního období. A mám ráda ubrusy a ubrousky, mám hodně českého lnu s vánočními motivy, tak to si užívám. Ono to i líp vynikne v jednodušším (nezahlceném) prostředí.
Martina, 2 kluci 15942
20.9.2024 8:15:06
Výzdobu jsem občas zkoušela, ale pak se mi ji nechtělo sklízet, tak jsem s tím přestala. Teď jsou jedinou výzdobou chilli papričky na léčení na niti, susim a spotřebovávám do jídla.
Tatramelka+3 66284
20.9.2024 7:42:23
Když byly děti menší, děli jsme také společně takové tématické výzdoby bytu a věnec na dveře.

Poslední rok u nás ale převládají "přírodní" dekorace. Pořád tahám z lesa nebo polí nejaké roští, kytky a vyrobím něco na stůl nebo mám takovou polici nad jídelním stolem, kam zavěšuji má tematická díla a o zpravidla to pak tak 2x v týdnu dozdobím nějakou dobrotou, která se váže k ročnímu období. ...ale ta obratem zmizí a nebo rovnou udělám dvě :-). Dávám i živou výzdobu do koupelny a u vchodových dveří mám letos barevnou sušinu z letošních luk, ale tu jsem koupila na trzích.

Teď jsem dělala cheescake a ozdobila jsem ho na vrch šípkama a lístečkama ze šípků. Vypadá to nádherně, když se nachystá stůl ke stolování.
apo-lena 159305
20.9.2024 7:11:25
A pořád mám všude nějakou aktuální sklizeň, na hezkých skleněných tácech v kuchyni, na plastových v předsíni, kde čeká na přebrání nebo odvoz, a pak ve sklepě.
apo-lena 159305
20.9.2024 7:07:51
Dávám na okna ve sklepě dýně, cukety a patizony. Počítá se to? Jsou vidět z ulice. ~:-D
Stříhám kytice do vázy, když má přijít tchán, aby nemusel na zahradu. Zlobí ho nohy. Většinou mi ty kytice vydrží do další návštěvy.
Ty jsou podle ročního období vždycky.
Na dveřích mám věnec - střídám jarní, celoroční a zimní.
Na velikonoce vytáhnu zajíčky a kraslice, na vánoce skoro všechno. Světelné řetězy nemám ráda, ale máme led svíčky na stromečku (už jsme hořeli) a svítící domečky v oknech.
Katka. 13699
20.9.2024 7:01:08
Teď na podzim mám v jídelně na stole podzimní ubrus, podzimní kytku a jednu okrasnou dýni.
Parapety máme uzoučké, tam nic nedám a vůbec nemám ráda, když se někde válí zbytečné lapače prachu.
Na zimu dám vánoční ubrus a adventní svícen. Hotovo.
kysnutá knedla 99495
20.9.2024 6:52:30
Nie. Niezeby sa mi to nepáčilo, ale pri mojom tempe na to nie je čas 🤷🏽♀
Takže len ten základ - Veľká Noc, Vianoce.

A teda, ešte niekde nasypem/položím prírodniny, tie mám rada, hlavne na jeseň.

Anthea, fakt začínaš 1. septembrom jesennú výzdobu? Mi to príde podobné ako dávat vianočnú hneď po Halloweenu.
TaJ 81121
20.9.2024 6:28:41
Antheo, nám tu šípky rostou třeba podél silnice, kde jezdí autobus i na různých dalších místech, kolem několika chodím i od busu, nebo když jdu nakoupit. Takže je mám cestou 🙂.
Merylin5 68735
20.9.2024 5:50:13
Ne, nejsem toho fanda. A navíc čas letí tak rychle a já žiju tak hekticky, že by to ani nemělo smysl.Ale hlavní důvod je,že mi to domov nezútulňuje.
sally 3140
20.9.2024 1:52:51
Ne, přijde mi to ztráta času...
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 231267  [Dalších 231147 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.