| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi ženami

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 231267  [Dalších 231137 >>]
Fern 155759
20.9.2024 1:12:20
Uz davno ne a vubec mi to nechybi; jeste horsi nez to aranzovat,coz je svym zpusobem jeste zabava,bylo to uklizet-hotovy opruz.
Termix 105545
19.9.2024 23:34:10
No já zaměstnávám sama sebe a k mojí práci se to dost hodí :-).
Anthea 47738
19.9.2024 23:08:07
Termix, tak my zase doma nedržíme halloween.

To musíš mít hodně svobodomyslného zaměstnavatele, když mu nevadí tematická výzdoba duchů a strašidel na pracovišti.

Já si u nás v kanceláři nedovedu představit, že bychom mohli mít výraznou výzdobu, tím nemluvím o malé dýničce třeba na okenním parapetu.
Termix 105545
19.9.2024 23:02:54
U sebe v práci dost výrazně dělám halloweenskou výzdobu. Jinak mám hodně květin okolo domu. A pak si opravdu hodně užívám vánoční výzdobu. Vyloženě podzimní výzdobu doma nemám.
Anthea 47738
19.9.2024 22:45:01
Rose, u nás je Pepco a Action naprosto marný, to co mají ve větších městech, se k nám vůbec nedostane.
Taky jsem někde na netu viděla, že tuším v Pepcu měli i hrneček ve tvaru lišky, moc se mi líbil, ale říkám si, že asi ani nemá cenu se tam vláčet, protože tam stejně nebude.

Takhle jsem viděla v létě super přehoz na plavky za 150 Kč, taky na netu a prý taky z Pepca, ale samozřejmě ho u nás taky nedostali.~a~
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
19.9.2024 22:32:26
Docela jo, minimálně venec na dveřích obměňujeme, totéž si žádá i táta :-)
A letos ještě víc než jindy chystáme halloweenské dekorace, dneska jsem neodolala a koupila si netopýří hrnek v pepcu a dcera si vybrala hrnek-kotlíček :-) a jen stěží jsem odolala ubrouskům s "krvavým" nápisem HELP ~:-D
Loni touhle dobou jsem to všechno míjela a říkala si, že je čas a pak už nic moc neměli, letos jsme na halloween nachystáni :-)
Ale teda na dveřích je ještě "konec léta" - pšeničné klasy, makovičky, levandule...
Ropucha + 2 120300
19.9.2024 22:23:48
Na podzimní plody ještě nemám myšlenky.
Mám ve vázách růže a slunečnice, za oknem kvetou muškáty.
Kolem Václava sbírávám kaštany, pak přijde čas dýní, to si většinou někde vyložím i jako dekorace.
Na umělé dekorace si nepotrpím, sezónně obměňuji truhlíky za okny a stále musím mít květiny ve váze, ty též podléhají sezóně.
Přes zimu mám na stole ráda i svíčky.
Anthea 47738
19.9.2024 22:11:38
TaJ, zimní dekorace já vytahuje akorát na advent.

No a šípky bych si dala taky líbit, ale bydlím uprostřed města a nemám vytypovaná žádná místa, kde na mezi šípky rostou, abych nepátrala zbytečně.
Ale taky bych mohla letos nafotit nějaké podzimní fotky, pokud se babí léto vydaří.
TaJ 81121
19.9.2024 22:05:26
Já celkově zdobím jen maličko, podzimní výzdobu jsem vytáhla až nedávno, jak se ochladilo - v kuchyni nad jídelním stolem máme na poličce dřevěné jablíčko a hrušku a malého ježečka. Časem většinou přidám třeba na stůl do vázičky šípky, nebo něco takového. Na balkóně mám jednu dýni, kterou jsem nedávno dostala od kolegyně a jednu velkou chryzantému v květináči a misku s vřesy. Jinak tam pořád ještě dozrávají červené papriky a rajčátka a v truhlíkách pořád kvetou a zrají jahody:-). Zimní dekorace vytáhnu tak začátkem prosince, nebo koncem listopadu nejdřív, podle počasí.
Anthea 47738
19.9.2024 21:58:50
Já ano, dost si na to potrpím, třeba hned od začátku září mám podzimní výzdobu, ponejvíc nakoupenou letos v Kiku, ale něco i z minulých let.
A dneska jsem koupila ještě do ošatky malé dekorační živé dýničky. Kaštany u nás vůbec nejsou, viděla jsem v parku marně bloudit malé školkové děti a hledat je.
Ale ještě si už pár let schovávám sušené makovice a taky usušené klasy kukuřice.

No a celkově dělám výzdobu na vánoce, jarní a velikonoční výzdobu a pak tu podzimní. Takže toho není tak moc, výzdobu mám zase až do dalšího ročního období nebo svátku.

Ale prostě nějaké tématické dekorace musí být.
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 231267  [Dalších 231137 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.