| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 28500  [Dalších 28440 >>]
Markéta+Kiki04/04 a Niki07/08 12177
20.5.2012 19:39:37
Ahoj holky!
Tak zase jdu juknout - tady ani nožka ~e~ U nás vše při starém. Holky jsou relativně v pohodě - obě mají lehčí rýmu, ale nic strašnýho. Zítra jedeme se školkou na výlet, tak si beru Nikču s sebou - jejich třída jede jindy a jinam, tak bude mít dva výlety. Už tu od dvou hodin poletovala s batůžkem na zádech ~t~

Annittko, já mám holky od sebe cca 4 roky a 3 měsíce :-)
Super, že si holky tak "rozumí". Nelinka je šikulka! A co Norinka a její spánek? Už je to lepší?

Mě usnula Nikča v pátek v 17,45 a spala až do rána do 7,00. V sobotu usnula v 18,05 a vstávala v 5,32!! Dnes ještě nespí. Tak si tak říkám, jestli byla jen unavená (ale neměla nijak náročný dny) a nebo jestli z toho zase něco bude ~7~

Holky, neuděláme zase v létě nějaké sraz??? ~;)
Annitta 58510
7.5.2012 21:41:25
Markétko, krásný fotky! Dobře, že jste si to užili! Hned bych jela taky~t~ Teď mi došlo, že máme vlstně stejně daleko od sebe~;) Jinak u nás furt naprostá anarchie~t~ Jak jsem si myslela, že bude spavá, tak nene... má velkej problém usnout a když usne, tak teda spí jak zabitá, ale už to není 6 hodin, ale tak 3-4...leč v noci to poslední dobou není...jediný štěstí, že je to oproti Nelince klidný miminko a skoro nezabrečí...takže i když nespí, tak je relativně v klidu...ale má holt prohozený den a noc...někdy je pro změnu schopná nespat fakt celý den a jen si lehce dáchnout u kojení, ale přenýst do postýlky-pche! To bych chtěla moc... Ale Nelinka je teda k Norince naprosto úžasná ségra, pomocnice...fakt neskutečný a pořád mě chválí, jak se mi povedla~t~ Pořád se k Norince tulí a říká, jak je krásná...ženská hadr~t~
No a já jdu spát..jsem ko a holky spí a taťka šel konečně zapít mimčo, tak jdu yužít klidu~b~~h~
Markéta+Kiki04/04 a Niki07/08 12177
5.5.2012 14:55:31
Ahoj holky!
Už jsem doma z výletu - zmokli jsem a už jsme tu ~t~ Trochu nám ve Francii pršelo, ale nebylo to až tak strašný, že by se to nedalo zvládnout. Horší by byla ta vedra, co byla tady.
Bylo tam kráááásně! Hned bych jela znova!


Jituš, moooc gratuluji!!!!!! ~;(( ~R^~R^ To je super!

Annitko, tak co holky? Nelinka určitě stále pomáhá - rvát se holky budou až později ~t~~t~~t~
A co Norinka s tím spánkem??


A malá ochutnávka z výletu - zbytek je tady: http://kiki-niki.rajce.idnes.cz/Disneyland_Pariz_-_duben_2012/



Annitta 58510
27.4.2012 10:16:26
Moc dík! Nelinka je zatím zlatá velká ségra a z Norinky je úplně odvázaná...no a Norinka mi teď 2 dny skoro nespala, ale dnes se napravila, tak snad to zas bude lepší...

Myslím, že Norinka bude pěkný šídlo...už teď se bez potíží převaluje na bok a z bříška se převrací na záda...manžel chodil už v 8mi měsících a já v 9ti, tak se obávám:D

jíťo, gratulace ke školce! My se to dozvíme 15.5., tak jsem zvědavá...šance docela mizivé, ale tím, žejsme podali jen jednu přihlášku a ne jako ostatní duplicitně do několika školek, tak budeme mít přecijen trochu výhodu podle ředitelky... Mě by ale upřímně bylo jedno, kdyby mi tu zůstala doma... Přhlášku jsem dala jen kvůli tomu, že se to Nelča strašně přála...
Jitka+Martínek7/08+Tomášek7/10 86745
24.4.2012 18:44:25
Jeeeeeeeee, gratulka!!!!!!!!~x~
Ať je hodná, zdravá, šťastná! Krása~s~

~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~
Martínek je přijatý do školkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ~:-D
Skáče tu radostí :-) S ním do září nevydržím :-)
Jinak je to školka, která je tak 20 minut pěšky...Je tu jedna blíž, ale tam ne...
No... ale neva.. Hlavně, že ho někde vzali!!!! :-D
~R^~R^~R^ Tam pak bude stejně chodit i na základku :-)
karkulka+2 /08+11/ 50320
23.4.2012 21:08:46
Annitt, gratulace k Norince i od nás! Do života jen to nej ~x~
Markéta+Kiki04/04 a Niki07/08 12177
23.4.2012 18:07:57
I od nás letí obr gratulace!!!! ~s~~s~~s~ Hodně zdravíčka vám oběma a ať se Norince na světě líbí a ať má v Anetce NEJ přítelkyni a oporu ~;((~;((~;((~;((
vendyna (Janinka + Alenka) 85221
23.4.2012 11:33:45
Gratulace!~x~~p~~m~
Annitta 58510
23.4.2012 8:38:35
Ahojky jen v rychlosti:)

18.4. ve 3:24 se nám narodila Norinka. Měla 3580g a 50cm.

Porod byl vyvolávaný o týden dřív, neb jsem měla náběh na preeklampsii a tlak 140/100 nebyl zrovna dobrý...Porod byl dlouho nepostupující-nebyl ani náznak otevírání ani zkrácení hrdla před vyvoláním-takžeopravdu boj, ale nakonec jsem se během necelé hodinky otevřela ze 3 cm na 10~t~ Ale po třetí do křížových bolestí fakt nejdu.... tomu vyvolání přikládám i to, že se z počátku hůř adaptovala, ale po dni v pohodě. Jen nás za měsíc čeká kontrola kvůli šelestu, ale včera při propouštění z porodky ho už dr neslyšel... Jinak Norinka je pravý opak Nelinky. Je kupodivu spavá:) teď ještě spí a večer šla spát v 19:30...byla jen po půlnoci hodinová pauza na kojení. Co se vzhledu týče, tak jsou holky jako vejce vejci. Je zbytečný dávat fotku~t~
Markéta+Kiki04/04 a Niki07/08 12177
22.4.2012 18:57:00
Ahoj holky!
I já se jdu ohlásit, že žijeme!! ~t~ Dost dlouho jsem tu nebyla – já vím. Furt slibuji, že budu chodit častěji, ale nějak není čas. Občas nakouknu, něco přečtu, ale nepíšu. Zkusím se polepšit….. Ale jak tak koukám, nejsem sama – celkově to tady skomírá ~7~

Novinky od nás:
Kristýnka má za sebou čtvrtletní hodnocení. Paní učitelka píše vždy ty NEJ předměty – takže Čj, Aj, Mat, Prvouka, čtení – vše za 1! ~z~~z~~z~ Slovní hodnocení – je chytrá, snaživá a ve škole nemá problémy. Jen by se prý měla víc hlásit. Tak jsem na ní pyšná! ~f~ ~s~
Nikolku ve školce, kupodivu, taky chválí. Nevím, jestli vždy mluvíme o té samé holce, protože to co vyvádí doma, hraničí s týráním rodičů ~8~ Nic nechce, je umíněná, uráží se….. No fakt mi těžce hraje na nervy!!
Ve středu jedeme na výlet – na tři dny do Disneyladu a pak na dva dny Paříže. Už se mooooc těším! Holky tak. Tak snad se výlet vydaří!! ~b~
V práci vše v pohodě, ve škole zatím taky slušně válčím – spokojenost na všech frontách. Jen toho volného času bych mohla mít trochu víc…. ~d~

Zkusím reagovat – aspoň pár příspěvků zpět:

Jituš, držím palce, aby školka vyšla!!! ~;((~;((~;((

Vendy, držím palce, aby vše bylo OK! ~;((~;((~;(( Náš čeká další návštěva nefrologie v červnu. Budu muset Niku objednat. A co si koupila krásné v Milánu?? ~t~

Adri, u nás je ten boj s moluskama nějak na dlouhé lokte. Furt se Kikče nějak množí. Takže něco zlikvidujeme a už zase má nové. Acho jo. Asi někde musí mít tu „matku“ a ne a ne jí najít a zlikvidovat. Teď na to kašlu a budu pokračovat až po návratu z výletu. Super, že vy jste se jich zbavili!!!! ~R^

Verčo, Jeničk je šikula s tím zipem. Nika zim ještě nezvádá. Na tkaničky mají ještě hoooodně času. Je to spíš otázka předškoláků.

Janull, krásná fotka!!!!!~s~

Annit, jak proběhla stěhování z pokoje do pokoje?? A kdy máš vlastně termín?
Díky za chválu holek. Mě až tak stejné nepřijdou. Když byly malé, tak jo, ale teď to už nevidím. Asi tím, že je mám na očích stále. Ale dost lidí mi říká, jak si jsou holky podobné


Ad kolo – Nika má taky kolo, ale je líná šlapat. Na odrážedle jí to baví mnohem víc. To jí ani nemusím přemlouvat, aby si ho vzala.

Ad pleny – už taky nemá pleny cca přes rok. Před druhým rokem jsme odbouraly pleny přes den a týden na to i na noc. Zatím válčíme bez nehod.


Holky jsou ve vaně, tak jim jdu umýt vlasy a vylovit je ~3~
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 28500  [Dalších 28440 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.