| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 28500  [Dalších 28430 >>]
Veronika-Jeník 07/08 76364
6.4.2012 15:19:45
Ahoj,
s hrůzou jsem zjistila, že jsem zapomněla poslat pohledy k Velikonocům- to snad ani není možné, jen nějak v poslední době nestíhám a to je výsledek!
Od včerejška jsem s Jeníkem u našich, manža musí být celé Velikonoce v práci, tak co doma. Po 1,5měs má jenda zase rýmu, byli jsme doma 2první dny, pak víkend a v pondělí šel do školky, naštěstí nikdo neprotestovat. Ale ve středu mi tam úča řekla, že už dlouho mi chce říct, že jenda moc špatně ve školce jí- teda skoro vůbec...no je fajn, že už to vím. Ani ne, že by nechtěl, ale prostě dělá jiné věci, kouká, hraje si s botou a nějak na to nemá čas. Jedině, když u něj sedí a nutí ho, tak něco sní...je fakt blbý jedlík, hlavně nechce maso, sladkého by se ujedl, tak moc nevím, jak to změnit...
Jinak plínu nemá, nehodu taky dlouho ne, v tomto je moc šikovný. Konečně i začal spávat ve své posteli někdy i celou noc (zlomilo se to tou operací) a hlavně už nemá palec v puse!!!! Obrovská radost, po operaci to nesměl a zůstalo to tak a hrozně se zklidnil, tak možná i to ho budilo, nevím a klepu!!!
Ale vůbec nás neposlouchá, slovo NE nebere a docela si někdy nevím rady.
Adri- skládání oblečení ho naučil manža a je fakt, že mu to jde. I zip si zapne sám, teď zkoušíme tkaničky, ale to je utopie, na to má fakt čas.
Dneska v autě začal: dva, čtyři, šest, osm, deset, dvanáct, čtrnáct, šestnáct- a já koukala, tak mi to několikrát zopakoval a vůbec netuší, kde se naučil počítat po dvou...
Kreslení ho baví, ale hlavně auta, ve školce kreslí pořád něcoa krásně vybarvují, takže spíš nemám trpělivost já a doma má jiné podněty. Konečně došlo na lego a miluje stavění a přestavování aut, letadel, domečky, tak máme zábavu.
Patrovou postel máme, ale není třeba ji využívat, spí dole a vrchní patro má na házení balonů dolů střefování se do všeho, co je v pokojíku. Lézt nahoru a dolů se naučil hodně brzo- raději jsme ho to naučili, než by pak spadl.
Musím utíkat mějte se a krásné velikonoce všem!!!
Yanull & 2 15067
5.4.2012 19:33:43
Jitka+Martínek7/08+Tomášek7/10 86745
5.4.2012 13:07:41
Ahoj,
tak dobrá...
Hlásím se také~;).
Obíhám školky... V jedné máme šanci na 72%. Je jim prý jedno, že jsme na MD,
důležité je, že bydlím zde a že mu budou 4.
Tak snad..Za měsíc budu vědět.

Jinak Martínek kolo má a nechce šlapat.... Tak má teď nové to kolo bez šlapek a spokojenost veliká.
Jsem ráda, že už Tomáškovi nekrade tu malou motorku :-)
Nebudu to hrotit. Na kolo má čas.

Ad plíny na noc..To jsem psala. Je to přesně rok co už je ani na noc nemá.

Lucko: patrová postel. Máme..:-)
Martínek je často nahoře...Slézt už také umí sám,
ale furt mi lidi říkají, že je to brzy, aby tam spal...
Myslím, že až Lůca okusí-bude tam chtít spát také :-)
Nemysli si..Martínek je strašný posera!!!! Na kluka...cz... :-)
Tomášek je proti němu odvážný frajer.
Já mu říkám, že musí zatím spát dole, že až bude větší...
No, ale Tomášek spí furt v té dětské a až mu v létě budou 2 roky, tak půjde asi místo Martínka dolu na palandu a Martínek nahoru. Snad to zvládneme :-)

Vendy: to jsou věci. Tak hlavně, aby vyšetření bylo o.k.!
A zdravotně se držte všichni !!! :-)

Mějte se a držte se!
Lucka88 74376
4.4.2012 7:04:27
Ahoj,tak po dlouhe době taky něco napíšu :-))
Plínu na noc má Lůca taky... Jeden čas,cca měsíc se vůbec nepočůrávala , tak plínu neměla a v noci mě kdyžtak přišla vzbudit, že chce čůrat, nebo šla sama... Pak ale jednou se počůrala, druhej den zas, tak opět plínu má... Taky třeba 14 dní sucho a pak třeba 2,3 dny plína pochcaná.... Už aby jí nepotřebovala, protože i ta velikost 6 je jí už docela malá a větší plíny jsem ještě neviděla....

Kolo s kolečkama má ráda, ale vydrží na něm jezdit jen 10 minut a to jen po rovině. Z kopce nebo do kopce to vzdává....

Teď v dubnu máme v plánu koupit patrovou postel, že Lůca bude spát nahoře a Zdendu přemístíme konečně z ložnice do pokojíku... Jenže se bojím, že ta posera nahoře nebude chtít spát ...
vendyna (Janinka + Alenka) 85221
3.4.2012 11:00:24
ad kolo, když je Janinka zdravá, tak Jeník bere brusle, Jana kolo a vyráží jezdit sami dva. Tuhle měli koupit cestou chleba a Jeník si nechtěl sundavat brusle, tak hlídal kolo a Jana šla sama do Normy koupit chleba. Zvládla to.~z~
vendyna (Janinka + Alenka) 85221
3.4.2012 10:58:33
Zdar!
Janinka má zase ATB. Výsledky moči sice nijak závratně špatný, je bez teplot, veselá, ale pro jistotu jí je dali. (na nefro ambulanci, doktorka nás totiž radši poslala k nim) Uvidíme za dva dny, jak budou vypadat kultivace. Měla teploty jen v sobotu (ne víc jak 39), v neděli a v pondělí už ne a jinak potíže nemá, prostě záhada. Na vyšetření s tou kontrastní látkou půjdeme až v červnu. Další sono na nefrologii bylo ok. Tak nevim.
Já jsem si ty víkendový teploty nijak neužila, páč já byla od pátku do neděle na nákupech v Milánu~f~, hlídal Jeník.
Adri, Máťa a Agátka 96386
26.3.2012 23:43:24
jůůůů, tady to jede ~t~ ~t~ asi už zapomenu uživ. jméno a heslo na rodinu ~t~ ~t~

U nás je dobře, sice trošku bojujeme s nemocema (hlavně Agátka, Matýsek už nebyl nemocnej ani nepamatuju - že by se mu už posílila imunita ? ~;)), ale jde to :-)

Pořád nosíme na noc plínu, protože jednou za třeba 6 dní je mokrá... nevím, jak dlouho to ještě bude trvat, ale snad jí nebude mít do 15... ~t~

Každý víkend někam výletíme, pokud nejsme nemocní, přes týden nevím kam dřív skočit... nějak nám ten život utíká pod prsty ~;) Ale to je dobře ~R^ Máťa je ve školce spokojenej, konečně začal i trošku malovat - teda vydrží u toho asi 10 minut, ale i to je na něho velkej úspěch ~k~ Nejvíc ho samozřejmě baví někde venku běhat, lézt, přelejzat, podlejzat, skákat apod... ~t~ Kolo s přídavnýma kolečkama sabotuje, hajzlík jeden - radši si pořád bere odrážedlo !! ~k~

Snaží se už si i skládat oblečení po sobě když se svlékne a zapínat zipy u mikin a u bund, ale to mu ještě většinou nevychází ~t~ Ve čtvrtek ho vezeme našim do Prahy na 4-5 dní, tak to bude zase velká změna - mít jen jedno baby ~;) Už máme plno plánů, jak si to "užít" - i když už teď se mi stýská, že tu tak dlouho nebude ~;)

Jak se daří vám ~d~ ~;) ???
vendyna (Janinka + Alenka) 85221
15.3.2012 11:47:55
juk~3~
vendyna (Janinka + Alenka) 85221
28.2.2012 15:35:41
Ahoj! jen průlet

Janinka má už týden ATB (zánět ledvin opět, ale už je v poho, první tři dny v horečkách zvracela třikrát denně), chystáme se na nefrologii. Alenka rýmu, pokašlavá, my s Jeníkem v krku knedlík,no prostě je u nás veselo.

Nestíhám rodinu.cz. KOrálkuju jak vzteklá každou volnou chvilku.

Mějte se~3~
Annitta 58510
24.2.2012 18:16:27
Jannulko a to si představ, že v době, kdy moje mamka měla nás jako děti tj 70. a 80. léta, tak na mandli se jinak než jednodenně nechodilo. Vše bylo ambulantně. Prý ségra dostala kapičky do nosu, byla oblblá jak jsi psala.... no a seděli jen 2 hodinky v čekárně s miskou pod nosem a pak se šlo dom...paráda...nemám ráda zbytečné popotahování nemocnicemi... Aktálně mám v jednání dětskou dr., jestli si mimčo po porodu do péče převezme dřív. Chci jí t rodit ambulantně a porodnici pobýt jen pár hodin. Nejdýl druhý den bych byla ráda doma. Leč paní doktorka se s tím ještě nesetkala, tak mě poprosila o čas, že si musí načíst informace a v půlce března se dohodneme...prý jsem tady průkopník...neskutečný a na západ od nás běžná záležitost...

Nic, jdu zas makat...jsme bez Nelči už od předvčerejška...dvakrát spala u mojí mamky a dnes spí u mojí ségry s bratránkem. Děláme totiž přestavby pokojů...resp si měníme ložnice, aby děti měli ten větší a my jdeme do bývalého dětského pokoje...jenže v rámci toho musíme nově vymalovat, renovovat dveře, rozebrat a znovu složit skříně...mazec...minimálně celý zítřek se bude ještě malovat...dnes se škrábalo a nějakej blbec před námi tu kdysi kolem 60. let vymaloval jednu stěnu na černo! Bych vraždila...
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 28500  [Dalších 28430 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.