| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky!
I já se jdu ohlásit, že žijeme!! ~t~ Dost dlouho jsem tu nebyla – já vím. Furt slibuji, že budu chodit častěji, ale nějak není čas. Občas nakouknu, něco přečtu, ale nepíšu. Zkusím se polepšit….. Ale jak tak koukám, nejsem sama – celkově to tady skomírá ~7~

Novinky od nás:
Kristýnka má za sebou čtvrtletní hodnocení. Paní učitelka píše vždy ty NEJ předměty – takže Čj, Aj, Mat, Prvouka, čtení – vše za 1! ~z~~z~~z~ Slovní hodnocení – je chytrá, snaživá a ve škole nemá problémy. Jen by se prý měla víc hlásit. Tak jsem na ní pyšná! ~f~ ~s~
Nikolku ve školce, kupodivu, taky chválí. Nevím, jestli vždy mluvíme o té samé holce, protože to co vyvádí doma, hraničí s týráním rodičů ~8~ Nic nechce, je umíněná, uráží se….. No fakt mi těžce hraje na nervy!!
Ve středu jedeme na výlet – na tři dny do Disneyladu a pak na dva dny Paříže. Už se mooooc těším! Holky tak. Tak snad se výlet vydaří!! ~b~
V práci vše v pohodě, ve škole zatím taky slušně válčím – spokojenost na všech frontách. Jen toho volného času bych mohla mít trochu víc…. ~d~

Zkusím reagovat – aspoň pár příspěvků zpět:

Jituš, držím palce, aby školka vyšla!!! ~;((~;((~;((

Vendy, držím palce, aby vše bylo OK! ~;((~;((~;(( Náš čeká další návštěva nefrologie v červnu. Budu muset Niku objednat. A co si koupila krásné v Milánu?? ~t~

Adri, u nás je ten boj s moluskama nějak na dlouhé lokte. Furt se Kikče nějak množí. Takže něco zlikvidujeme a už zase má nové. Acho jo. Asi někde musí mít tu „matku“ a ne a ne jí najít a zlikvidovat. Teď na to kašlu a budu pokračovat až po návratu z výletu. Super, že vy jste se jich zbavili!!!! ~R^

Verčo, Jeničk je šikula s tím zipem. Nika zim ještě nezvádá. Na tkaničky mají ještě hoooodně času. Je to spíš otázka předškoláků.

Janull, krásná fotka!!!!!~s~

Annit, jak proběhla stěhování z pokoje do pokoje?? A kdy máš vlastně termín?
Díky za chválu holek. Mě až tak stejné nepřijdou. Když byly malé, tak jo, ale teď to už nevidím. Asi tím, že je mám na očích stále. Ale dost lidí mi říká, jak si jsou holky podobné


Ad kolo – Nika má taky kolo, ale je líná šlapat. Na odrážedle jí to baví mnohem víc. To jí ani nemusím přemlouvat, aby si ho vzala.

Ad pleny – už taky nemá pleny cca přes rok. Před druhým rokem jsme odbouraly pleny přes den a týden na to i na noc. Zatím válčíme bez nehod.


Holky jsou ve vaně, tak jim jdu umýt vlasy a vylovit je ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.