| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 830] Názory 831840 z 6294  [Dalších 5454 >>]
Bajka + 2 brouci 5337
26.1.2006 15:59:24
Moc vás všechny zdravíme!! :-)) Hlásím pohodu, nějak si zvykám, že dvě děti se dají zvládat a ještě přitom pracovat :-)) Denně si ještě střihnu tak 2-3 hoďky do práce, mám vyžehlíno, o úklidu se teda moc nezmiňuju, jedna teplá krmě (nijak náročná)je taky na stole, děti zdají se být taky nezanedbaný... Honzík je péro - to asi znáte všechny :-), ale Jindřula je hodný mimidlo, nějak nás zatím minuly prdíky, v noci mi spí, papká kozámlíko po třech hodinkách. Je to sice fyzicky záhul, ale díky cvrkotu nemám čas na myšlenky typu: "Já chudák dvojnásobná matka", takže říkám: JDĚTE DO TOHO :-))

Luci s kluky - koukala jsem na fotky a je to labůžo! :-)) Luky už dohání rozdíl a za chvíli budou pardálci vypadat jak dvojčátka. Chci se zeptat - už si spolu vědomě hrají, nebo u nich když jsou spolu musíš být, aby si něco neudělali?

Počasí na hovňajs, už týden jsem nebyla s prckama venku, hvízdá meluzína a teploměr se klepoce hluboce pod bodem mrazu :-( Jaróóó, kde síííí!!

Dandulo a fluoridový tabletky dáváte? Já je teda sice od Dr. mám, ale nedávám. Zuby pucujem 2x denně Lacalutem pro děti, tam fluor přidaný je. Pozdravuj Kryštůfka - už je to velkej kluk, když chrní na dospělácký posteli :-)

Těhulkám přeju krásný bříška, Miri, Iva - ty už mají to nejhorší za sebou, Renča co nevidět rodí a Danda si ´vyžírá´ krásný první trimestr :-)) Lucce s Amaiou brzy dvě čárky a to samé těm, které uvažují o zmnožení rodinky.

Tak ahojtě a užijte si sraz!
Luci, Ondra 24.09.03 15412
26.1.2006 10:25:38
Toci, jo je to v tom pruchodu! Tak se budu zitra tesit!
Toci 12735
26.1.2006 9:49:03
Holky, tak to možná taky zvládnem, Kubu vezmu sebou a nebudu muset tolik spěchat. Budem tam taky tak do půl jedný :o) Tedy snad, radši nic neslibuju na stopro. A ještě kontrolní otázka - je to v tom průchodu z Jungmannky do Františkánský zahrady? Nebo je to něco jinýho?
Luci, Ondra 24.09.03 15412
26.1.2006 9:35:27
Tak jo! Zitra v Tramtarii v 10:30! Jsem rada, ze nebubu muset jet metrem:-))
JInak mame konecne dalsi fotky na webu www.richtar.com tak jestli mate chut tak se mrknete:-)
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
26.1.2006 8:41:56
Ahoj holciny,
teda tady to ozilo, bud se tu nic nedeje, vsechny nekde odpocivate, nebo strhnete server a ja nestiham cist ;o]. Tramtarii znam, skoda, ze nejdete jindy, patky mam mrtve. Tak si to hezky uzijte.
Lucii, to s temi schody nechapu, jak nekdo muze drzte dite a upadnout na nej....ta musela byt plasan. Verim, ze jsi z toho mela sok, me by asi omylo, ale sikovne jsi to zvladla ;o]. Uzijte si to na horach, my uz chodime na wc curat, nerekne si, ale stiham to vychytat, nez se mu chce, sedne a cura, nesmim se ptat:"Chces curat?", na to odpovi NE! Ale kakame zasadne do plinek a pak se sprchujeme. Mysleli jsme s manzelem, ze sprchovanim, ktere bytostne nesnasi, se vyhne tim, ze bude chodit kakat na wc a on si radsi an to sprchovani zvykl, klucina jeden ;o].
A 9.2. jdeme k zubarce, vsimla jsem si, mozna se mi to jen zda, ze na hornich jednickach a dvojkach ma u dasne chybejici sklovinu, jako schod, mozna je to kamen....nevim, ale prvne me to vydesilo, on neji sladke, jen zakusky, kdyz nekde jsme, myje si zuby nefloridovou pastou a tohle, jo a pije kakao kazdy den. Tak uvidim, co mi rekne doktorka ;o{.
Lucie, Amaia+Eneko+Julen 18584
26.1.2006 8:17:28
U nas je odpoledne taky blby, mlada chodi spat ve dve a spi az do ctyr:-( V Tramtarii muzem byt tak do pul jedne, jestli to, Katko, stihnes? CO ty, Toci? Luci, tak v kolik, na 10.30?
Toci 12735
25.1.2006 23:41:22
Já v pátek odpoledne nemůžu, jedu s Kubou na chíru... do centra to mám celkem v poho, ale musela bych MHD a nevím, jak bych to pak stíhala pro Kubu. Ale říkám, domluvte se tak, aby to vyhovovalo především vám a já se, pokud mi to vyjde, připojím :o)
Luci, Ondra 24.09.03 15412
25.1.2006 22:44:38
tak pojdme do te tramtarie, i ja to mam blize a je fakt, ze to tam je vetsi a lepsi.
Katko, klidne muzu i pozdeji, alezi na Lucce a Toci.
Muzete mi napsat na mobil 777 864 084
Katka... 7968
25.1.2006 22:37:17
Jé, škoda, že nejdete do tý Tramtárie později - jestli tam teda půjdete. Starší děti mají po poledni v centru plavání, tak tam hodinu nemám co dělat s těmi mladšími, pokud nenajdu zrovna jiné řešení.
Lucie, Amaia+Eneko+Julen 18584
25.1.2006 22:04:10
Ty, Luci, ale na tom SMichove je to hrozne malinky. Co treba teda tu Tramtarii, tam je hodne prostoru? Toci, jak to mas do centra?
[<<Předchozích 830] Názory 831840 z 6294  [Dalších 5454 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.