| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moc vás všechny zdravíme!! :-)) Hlásím pohodu, nějak si zvykám, že dvě děti se dají zvládat a ještě přitom pracovat :-)) Denně si ještě střihnu tak 2-3 hoďky do práce, mám vyžehlíno, o úklidu se teda moc nezmiňuju, jedna teplá krmě (nijak náročná)je taky na stole, děti zdají se být taky nezanedbaný... Honzík je péro - to asi znáte všechny :-), ale Jindřula je hodný mimidlo, nějak nás zatím minuly prdíky, v noci mi spí, papká kozámlíko po třech hodinkách. Je to sice fyzicky záhul, ale díky cvrkotu nemám čas na myšlenky typu: "Já chudák dvojnásobná matka", takže říkám: JDĚTE DO TOHO :-))

Luci s kluky - koukala jsem na fotky a je to labůžo! :-)) Luky už dohání rozdíl a za chvíli budou pardálci vypadat jak dvojčátka. Chci se zeptat - už si spolu vědomě hrají, nebo u nich když jsou spolu musíš být, aby si něco neudělali?

Počasí na hovňajs, už týden jsem nebyla s prckama venku, hvízdá meluzína a teploměr se klepoce hluboce pod bodem mrazu :-( Jaróóó, kde síííí!!

Dandulo a fluoridový tabletky dáváte? Já je teda sice od Dr. mám, ale nedávám. Zuby pucujem 2x denně Lacalutem pro děti, tam fluor přidaný je. Pozdravuj Kryštůfka - už je to velkej kluk, když chrní na dospělácký posteli :-)

Těhulkám přeju krásný bříška, Miri, Iva - ty už mají to nejhorší za sebou, Renča co nevidět rodí a Danda si ´vyžírá´ krásný první trimestr :-)) Lucce s Amaiou brzy dvě čárky a to samé těm, které uvažují o zmnožení rodinky.

Tak ahojtě a užijte si sraz!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.