| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 660] Názory 661670 z 6294  [Dalších 5624 >>]
lenkasi 34274
14.3.2006 12:17:51
Janouche, Naty je malá (2,5),a děti do 3 let chodí do školky právě na těch 5 dní v měsíci, jedno kolik hodin tam je. A děti od 3-4 let chodí do školky každý den, ale jen na 4 hodiny denně, když nechceš, aby ti vzali mateřskou.
Janijaja 19205
14.3.2006 11:27:32
No, zase jsem zapomněla to důležitý - v tom zákoně je pět dní v měsíci, nebo se to dá kombinovat? Jako třeba dvě dopoledne na tři hodiny týdě vyjde přesně tak na těch pět dní...
Janijaja 19205
14.3.2006 11:14:30
Blahopřeju Lukáškovi k prvním krůčkům :-) Naše Kačka je na nohou už od vánoc, ale na chození to zatím nevypadá!! To jsi mě Lucko potěšila, že uvažujete o třetím, manžel do mě taky hustí, že příští rok bude zase lichý a že by to bylo hezký :-) Já ještě pořád chci čtyři, ale ráda bych si mezi tím nějak odpočinula. Byt není moc velký, péňo taky nic moc a spánek jakbysmet. Kačka měla v lednu střevní chřipajznu a od tý doby se budí nejmíň dvakrát za noc a je hlasitá :-(
Katko, kam se stěhujete? Teda, jestli se můžu ptát :-)
U nás teď řádí neštovice.
Honzík pořád na nočník nic. Umí, ale nechce se mu. škoda!! Ale barvičky mu taky docela jdou. Legrace je u nás s mluvením. Táta na něj pořád mluví anglicky. Rozumí mu dobře, ale když se mu nechce mluvit, překládá maminka :-(, ale snažím se to odbourávat.
Guymu se do češtiny absolutně nechce. Takže chvilku na sebe anglicky, většinou francouzsky a já se teď ještě učím němčinu. Tak mi pomáhá...
Jak jsou na tom ostatní těhulky, všechno vpohodě?
Toci dětičky moc prima!!
Taky uvažuju o práci, jenže než já se vždycky k něčemu rozhoupu...
Emma78 8067
14.3.2006 10:52:31
AHoj holky,

lucko taky přejeme Lukáškovi spoustu dalších samostatných krůčků bez úrazu:o),

Katko vy to stěhování taky přežijte bez úrazu:o)a ať všechno proběhne hladce,

střevní chřipky řádí i na Moravě,Brno i okolí je toho plné,naštěstí nám se to zatím vyhýbá,taky nikam do kolektivu moc nechodíme.

Fotky všech dětiček jsou nádherný:o).
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
14.3.2006 9:54:28
Holky, my taky nikam nechodili a kdovi, kde to Krystufek chytnul, vecer se dycky poblinkne, ale jinak pres den uz ji.
Ja jsem se dala na leceni paralenem, je mi lip, ale nemuzu jist, takze stale rohlik a caj. Tat je jeste doma, ma motaka sisky, ale zitra uz pujde do prace.
Nejak nas to vsechny skolilo.
Pry je toho vsude plno, bud blinkaji nebo maji prujem. Dneska jedu Kacku pro homeopatikum na traveni, abych mu pomohla rychleji se dat do kupy, jsem hopeopat samolecitel ;o].
Luci, gratuluji k chozeni Lukask, sakrys, ten cas tak leti....onehdy jsi psala, ze se narodil ;o].
Ja se nebudu na zadne setkani hlasit, musime se z toho dostat a je to ocividne nakazlive velmi rychle.
Taky mne ceka dost vysetreni a ta genetika a musim se dat do kupy, nez tam pujdu, aby tam nebyly nejake fuj vysledky.
Tak ja dam zase vedet.
Drzte se a chrante se pred bacily!
Toci 12735
14.3.2006 9:39:00
Tak jsem myslela, že se tedy konečně zase po dlouhé době uvidíme a Viki mi začala průjmovat :o( Ale snad se z toho brzo vykřeše. Ráno jsem potkala ve školce Janu (od Zdendy, pokud se na ní ještě pamatujete) a prý minulý týden bylo u nich ve třídě jen 7 dětí a zbytek průjmoval a zvracel. U ségry ve školce je to totéž, asi toho bude všude plno. Jen nechápu, jakto, že to má Viki, která nikam do kolektivu nechodí (kromě do Sokola) a Kuba, který je každý den ve školce, tak je zatím v poho (ťuk-ťuk-ťuk).
Tak zkuste dohodnout nějaký termínek a já se stejně jako Katka buď chytnu nebo ne :o)
Katko, vám přeju pokud možno klidné a rychlé stěhování. To jste ten byteček stihly dát dohromady hodně rychle, gratuluji :o)
Katka... 7968
13.3.2006 20:26:52
Jo! A ještě gratuluju Luci k chození Lukáška - už to bude jenom lepší! :)
Katka... 7968
13.3.2006 20:25:50
Já bych spíše brala odpoledne, dopoledne se děti učí. I když zase odpoledne mají různé kroužky. Vymyslete něco, já uvidím, co s tím nadělám.
Luci, Ondra 24.09.03 15412
13.3.2006 20:16:21
Tak holky, je mi lito, ale ve cvrtek nemuzeme. Mam termin u zubniho - vcera mi vypadla blomba, a odpoledne jdu potom na vysetreni na gastroentrologii - vratily se mi ty moje potize. Tak co treba ten pristi tyden?

Katko, tak to dobre zvladnete!!! Budes moct ten pristi tyden?
Katka... 7968
13.3.2006 19:58:05
Luci a ostatní, já bych s Vámi ráda někam šla, ale zrovínka se stěhujeme a to bude teda blázinec!
Dano, jak Ti je??? Doufám, že už lépe!
[<<Předchozích 660] Názory 661670 z 6294  [Dalších 5624 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.