| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 650] Názory 651660 z 6294  [Dalších 5634 >>]
lenkasi 34274
17.3.2006 9:32:04
To bylo tak,Matouš (6) mi kašlal 3 měsíce v kuse celou zimu, Naty to od něho nechytla, takže nic virového a nepomohly žádné léky. Tak jsme šli na krční , tam taky nic nepomohlo, tak nás zas poslali na alergologii, no a nakonec že má zvětšené krční mandle a vytrhnout.Tak jsem právě tehdy objevila toho lékaře. Dal nám kapky sangre, je to na imunitu, čaj bylinkový, homeopatika a právě ten laser. Je to taková tužka a na konci svítí červ.světýlko a tím jsem mu svítila přes otevřenou pusu na krční mandle.Byli jsme tam asi 5x, bylo to přes léto a letos v zimě v pohodě.Ten laser tam měl způsobit zmešit ty mandle, i když doktor říkal že jak poroste tak se to srovná, ale problémy už nemá.
Luci, Ondra 24.09.03 15412
17.3.2006 9:10:30
Lenkasi - to by me docela zajimalo. Jak to delal tim laserem? To mu to nejak ozaroval? Muzes to popsat nejak podrobneji?
lenkasi 34274
17.3.2006 8:54:11
ahojky

S homeopatiky mám taky výborné zkušenosti, nejvíc jsem ho používala při těhotenství a porodu opravdu hodně pomohlo, urychlil porod i hojení po porodu. Jinak já mám dětičky vcelku zdravé tak to moc nevyužíváme. Chodili jsme na homeopatii do Ostravy, ale teď jsem objevila lékaře homeopata v Českém Těšíně a on se specializuje na alternativní metody: akupunktura, laser, bylinky, atd.. Je opravdu super. Matouš měl jít jednu dobu na vytržení krční mandle , což bylo pro mně nepřijatelné a nakonec pomohl laser a vytržení se nekonalo.
Luci, Ondra 24.09.03 15412
16.3.2006 17:48:41
No Dani, tak ja jsem takovy silenec, vadi mi kazde smitko na zemi:-)) takze co dva dny vysavam, ale Ondra mi rad pomaha:-)) Ale jinak jsem neporadne, myslim tim na sve veci, no proste nekdy jako chlap:-)) Prave, ze se chci tem nasim detem venovat, tak to tak nejak odbyvam. Dneska jsme s Ondrou zacli delat velikonocni vyzdobu, docela ho to bavilo. Ale zase si nemuzu stezovat, kdyz mam cas chodit na net:-))
To jsem nevedela Dani, ze ty homeopatika jsou na kazdeho jine. Ja myslela, ze je to vseobecne. A na to jsi prisla jak? Chodila jsi k nejakemu homeopatovi?
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
16.3.2006 16:51:16
Luci, ja znam par maminek, co maji deti a maji domacnost na 100 procent, ale nemakaji a nestuduji a stejne jsou an tom bity deti.
takze ja mam radsi doma "technicky binec" {terminus technicus}, ale hrajeme si, chodime ven a delame co Krystufka bavi a 1x tydne vyluxuji a uklidnim {nic narocneho}. prani se da stihat za pochodu, nezehlim, mam tu takovou vlhkost, ze zehlim kosile tesne, nez je tat bere na sebe a tak to delam i s ubrusy. A do toho stiham i praci.
Ty jsi sikovna, zvladnes to.
Na Krystofa zabral Phosporus 9C, ale to je fakt moc individualni. Ale na miminka kamaradek, ktere ke mne chodi domu se mi taky vybira dobre.
Krystof je dobrej, uz ji za 2 a ja mam prujem a nemam furt hlad. Ale zhubla jsem jsem jen0.5kg, tak by doktor nemel drzkovat.
Luci, Ondra 24.09.03 15412
16.3.2006 11:53:34
Jani - ne jeste nestuduju, ale podala jsem si prihlasku do Ostravy na obor Nemcina ve sfere podnikani, at alespon neco z te nemciny mam:-)) Taky si chci udelat kurz na ocenovani staveb a nejak to s tou nemcinou dat dohromady. Jen nevim jak to budu zvladat, kdyz ani ted nejsem schopna zvladat domacnost na 100% a k tomu jeste skola a prace:-( Ale takovych maminek je vice a taky to zvladaji!!!:-))
Janijaja 19205
16.3.2006 10:05:54
Lucko, ty neco studujes?
K nam taky neco prislo - nemuzu polykat, boli me uplne vsechno. Ja mam taky s homeopatii vyborny zkusenosti. Na Kacku se mi vybira dobre, ale Honzikovi nikdy nevim, co zvolit. Dneska v noci tak kaslal, az se z toho pozvracel. Uz mu neni dobre pres tyden a ja porad nevim, co s tim...
Luci, Ondra 24.09.03 15412
16.3.2006 9:26:21
Tak holky ta viroza se snad siri i po nete:-))) Vcera nas to polozilo vsechny krome Lukyho. Ondrasek tim zacal a ja pokracovala. Dneska je nam lepe, ale porad jsme takovi nejaci malatni. Ivan sel uz dneska do prace, ale ja jsem odvolala vsechny terminy u doktoru, pro jistotu.

Dani co to jsou za homeopatika, co jsi dala Krystufkovi?
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
15.3.2006 8:54:46
Ahoj holky,
koukam, ze se u vas porad neco deje :o]. Luci a kdy ze to treti? Behem studia?
Tak je ze mne carodejnice, uz to mam potvrzene. Dam se do tech homeopatik naplno!
Krystufek ji, ne moc, ale ji a neblinka a to jsem nasadila homeopatika vcera pred obidkem!
Tak si ted zaridim domaci lekarnicku homeopatik prvni pomoci a nejake veci an nestovice a nachlazeni, prujem chripku. Uz je to 3 pripad co jsem resial a vyresila.
Ted zkusim vylecit kamaradce zanet slach, tak dam vedet, pak si udelam soukromou poradnu :o].
Katka... 7968
14.3.2006 20:42:08
Janouche, my se stěhujeme jenom o patro níž, takže to není žádná hrůza. Ale je to trochu komplikované tím, že v tom novém bytě už mají haraburdí noví majitelé našeho starého bytu, není to ještě úplně hotové, ale oni se už nutně potřebují nastěhovat a tak ta rošáda bude docela lahůdka.
[<<Předchozích 650] Názory 651660 z 6294  [Dalších 5634 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.