| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, my taky nikam nechodili a kdovi, kde to Krystufek chytnul, vecer se dycky poblinkne, ale jinak pres den uz ji.
Ja jsem se dala na leceni paralenem, je mi lip, ale nemuzu jist, takze stale rohlik a caj. Tat je jeste doma, ma motaka sisky, ale zitra uz pujde do prace.
Nejak nas to vsechny skolilo.
Pry je toho vsude plno, bud blinkaji nebo maji prujem. Dneska jedu Kacku pro homeopatikum na traveni, abych mu pomohla rychleji se dat do kupy, jsem hopeopat samolecitel ;o].
Luci, gratuluji k chozeni Lukask, sakrys, ten cas tak leti....onehdy jsi psala, ze se narodil ;o].
Ja se nebudu na zadne setkani hlasit, musime se z toho dostat a je to ocividne nakazlive velmi rychle.
Taky mne ceka dost vysetreni a ta genetika a musim se dat do kupy, nez tam pujdu, aby tam nebyly nejake fuj vysledky.
Tak ja dam zase vedet.
Drzte se a chrante se pred bacily!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.