| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 670] Názory 671680 z 6294  [Dalších 5614 >>]
Luci, Ondra 24.09.03 15412
13.3.2006 13:43:35
Luci, tak jo! A v kolik? Zase tak na tech 10:00? A nebo pozdeji? Me to tak na tech deset vyhovuje!

Lucie, Amaia+Eneko+Julen 18584
13.3.2006 13:18:06
Ahoj holky, chvalim vsechny fotecky, jsou krasny!

A vitam novou maminku!

Dandulo, jak je?

Luci, ja bych taky mohla ve ctvrtek do Tramtarie, tak co, domluvime to?
Luci, Ondra 24.09.03 15412
13.3.2006 12:54:59
Ahoj,
Janouche, fotky jsou uzasne! Honzik tam vypada mnohem starsi, rekla bych, ze ti ted vice podobny:-) A mala Katie - no ta uz taky peken porostla a Veruska je kouzelna. To je dobre, ze vam to konecne vyslo!

Toci - taky deti uzasny! S tou tramtarii se muzeme domluvit, treba na ten pristi tyden a nebo ted na cvrtek. Ja ve stredu taky nemuzu. Ale jinak k nam by jsi taky dorazila sockou:-)) Tak se nejak domluvime a udelame srazik. Katko pridas se taky? Rada bych te poznala, posbirala rady jak to zvladat s tolika
detma:-)) Nejak mame choutky na to treti:-)))

JInak se musim pochlubit jaky je Ondra sikulka! Vcera nam sam od sebe nachystal veceri. Dal na stul dreveny desticky(na kterych jime), priborove noze a kazdemu tam polozil housku! Potom pomahal tatovi delat pomazanku. :-)) Tak me to potesilo!
Dneska jsme byli v MC tady na Zizkove. Oboum se tam moc libilo, zpivali pisnicky(teda jen Ondra), tancovali a hrali si. Ted oba spinkaji jsou z toho pekne utahani:-)) Jo a Luky od vcerejska chodi sam!!! Tak tuk, tuk, aby neprestal!:-))
Toci 12735
13.3.2006 11:06:47
Ahoj :o)
Taky vítám novou mamču :o)
Katko, s kočárkem nevím, nepamatuji se, že by mi vrzal, ale teď při těch mrazech mi začal vrzat i ten můj novej a to neřeším. Nějak doufám, že je to opravdu tím mrazem. Ale když jsem kupovala sporťák, tak mi radili, ať to mažu jen silikonovým olejem...
No a srazík nevím nevím, manžel začal naše auto využívat dost často jako služební, takže jsem dost závislá na tom, kdy mi ho nechá a kdy ne. Bohužel to většinou vím tak večer předem :o( Ale třeba do Tramtárie bychom to zvládli kdykoliv (kromě středy, to jsem v práci), tam bych stejně jela sockou :o)
Taky se pochlubím fotkou našich zvířátek. V sobotu jsme byli v ZOO a pěkně jsme promokli...

A ještě Viki na poníkovi :o)
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
13.3.2006 9:16:04
Ahoj janouche, to je dost, ze jsi se ozvala, uz jsme meli strach, zda jsi tu nezustala. :o].
Deti jsou prekrasne ;o].
O pocasi mi nemluvte, Krystufek v patek blinkal jako gejzir a dodneska ji jako vrabec, zato dneska jsem se slozila ja a jim jen led a suchy rohlik, uz jsem snedla spicku.
tat zustal dome, vypad fakt desne :o{.
kaculda 17148
12.3.2006 20:11:31
Jani, moc krasny fotky:o))).

Katko, no Johanka zacala mluvit, ale neni to neco zhaveho, jako u ostatnich:o(. Zacala mluvit srozumitelneji, takze rozezname jednotlive slova:o)). Veta ma uz i tri slova:o)), ale nejaky zazrak to neni:o)))). Holt, kazde dite je jine, muj bracha nemluvil do tri, jen kvikal a ukazoval prstikem, a ted je hroznej karierista:o). takze se niceho nemusime bat, Johanka a Adamek se urcite rozmluvi. To jsem se i docela pobavila, ze jine deti umi uz i barvy:o), my je jeste ani nerikame:o)).

Musim si zase postezovat na pocasi, vcera vecer prselo, behem hodiny zacalo mrznout a rano byla zase bila nadilka, oooo jaro, kde jsi! Na me pocasi dost pusobi, nejak se mi nechce ani vylezat ven.

Zdravim LEnku, ja jsem z Prahy, momentalne ( asi na stalo) zijeme v Nemecku, na jihu.

Katka... 7968
10.3.2006 20:23:28
Ještě jsem se chtěla zeptat Toci - vrže mi kočár. Poraď, co na to? Stalo se vám to? Už si nepamatuju, jestli jsi říkala, že se kolečka dají oddělat? Můžu to namazat např. obyčejným stolním olejem?
Katka... 7968
10.3.2006 20:21:25
Ahoj, tak se taky hlásím po delší době - nefungoval nám doma internet, připojovali jsme se jen na nejnutnější přes příííííšerně pomalý dial-up. Zlatý ADSL. :)
Janouche, děti jsou krásný!!! Fotky od Luci s klukama a od Lucky s Amaiou jsem taky zkoukla! Jo a ještě jsem taky šmírovala u Mirky. :) Vždycky koukám, jaká je Lenička velká.
Kačuldo, co to znamená, jak jsi psala, že Johanka začala konečně mluvit? To by mně fakt zajímalo, Adam totiž mluví - nebo spíš nemluví - to se ani nedá popsat. Mám dojem, že Klára bude mluvit dříve než on, je příšerně ukecaná.
A jak se jinak všechny máte?
lenkasi 34274
10.3.2006 18:21:44
Janouche, snad jsem nezkomolila tvé jméno, krásné děti))
Naty chodí na 5 dní v měsíci a je to jedno na kolik hodin. Já ji dávám ráno v 8h(syna dávám do školy, mám to po cestě) a vyzvedávám většinou po 15h. Když jsem ji brala po obědě, tak brečela, že tam chce zůstat a navíc syn zas chce být v družině chvilku si pohrát, protože chodí do 1 třídy.))
Janijaja 19205
10.3.2006 13:43:40
No, to jsem to zase vyvedla... Nějak mi ještě není moc jasné to upravování velikosti...
[<<Předchozích 670] Názory 671680 z 6294  [Dalších 5614 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.