| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 680] Názory 681690 z 6294  [Dalších 5604 >>]
Janijaja 19205
10.3.2006 13:42:35
Ahoj holky, už dlouho po nás vidu ani slechu :-)
V ČR bylo všechno moc fajn, akorát moc sněhu, takže jsme nenavštívili prakticky nikoho :-( Tak snad příště.
Koukám, že tu jsou dvě nové těhule, tak Lucce a Dandě moc blahopřejeme!!! I Mirce ke zdravému miminku!! A vítáme novou maminku Lenku. Zrovna se tě zeptám, těch pět dní v týdnu dělá dohromady kolik hodin?
Renče hodně sil do těhu cukrovky. Tady na Rodině jsem viděla docela dobré články, o tom, jaká dieta se má držet a že netřeba se toho příliš bát.
My jsme mezitím vyhráli soud, že budeme mít Věrušku častěji, od té doby nám jí její matka nedává prakticky vůbec... No a kurátorovi to nějak trvá, než rozeběhne celou záležitost...
Stihli jsme hory, ale já si teda moc nezalyžovala :-( Těším se na příští rok - doufám, že nebudu těhu, jinak bych to zase musela odložit :-)
Abychom se vám trochu připomněli - snad se mi to povede:


Emma78 8067
9.3.2006 13:50:22
Ahoj holky,vítám Lenku, jinak já jsem z Brna.

Dneska jsme byli na velkém UTZ a všechno vypadá v pořádku,myslela jsem,že už to nebudu tak prožívat,ale znovu jsem z toho byla docela dojatá,miminko teda vyvádělo hrozně a to Lenička byla v bříšku pěkně divoká,ale na UTZ ležela ukázkově v klidu,tohle se různě převracelo a dr. ho musel měřit i vzhůru nohama:o))),takže asi ani po druhé nebudeme mít klidné dě´tátko,ale aspoň bude veselo. Lenička nabyla přesvědčení,že budou dvě,protože to tam běží na jedné obrazovce doktorovi a na druhé nám:o). Pohlaví jsme opět vydrželi,takže v červenci bude překvápko.
lenkasi 34274
9.3.2006 13:15:09
Luci Bílovec přibližně vím kde je, A jak se ti v Praze líbí?
lenkasi 34274
9.3.2006 13:14:04
Já bydlím v malém městě asi 10km od Ostravy.Bydlíme dost bokem od města, před pár lety jsme rekonstruovali domeček a teď v něm bydlíme. Nebydlíme na samotě, ale ani v nějaké vilové čtvrti, teď se nám např. prohánějí u zahrady srnky, na jaře i zajíci a veverky. A je tu hlavně ticho! Předtím jsme totiž bydleli přímo na náměstí , tak můžu srovnávat.
Matouš chodí do první třídy, je jich tam málo, asi 16 dětí, a nemyslím že nejsou připravené, kromě těch,z tmavší pletí. Matouš uměl číst už v 5 letech, takže se tam spíš nudí, tak jsem ho šoupla na angličtinu a docela mu to jde. Doma se teda vůbec neučí , čte si články na internetu , co ho zajímá, a má i svůj e-mail. Když mně zlobí nebo neposlouchá, tak je to pro něj největší trest, nedostat se na něj. Hry na pc ho moc nebaví, jedině nějaké logické, kde musí přemýšlet.
Luci, Ondra 24.09.03 15412
9.3.2006 10:00:37
Jo Dani srazik - co treba pristi tyden, krome ctvrtku muzu kdykoliv, tak jak by to vyhovovalo vam! No a taky dejte vedet kolik vas dojede, at vim:-))) Tak co Luci, Toci pridate se?
Luci, Ondra 24.09.03 15412
9.3.2006 9:58:36
Ahoj Lenkasi,
vitam te! Odkud z Moravy presne jsi? Ja totiz taky pochazim z Moravy, z vesnicky Slatina u Bilovce:-)) Mo a ted bydlime v Praze a vypada to, ze tu na pristich par let zustaneme:-)) Jak to syn zvlada v 1. tride?Cetla jsem tu na rodine velkou diskusi o tom, jak jsou nase deti nepripravene do skoly, ne po strance chytrosti, ale sikovnosti. Tak me zajima tvoje zkusenost.

Dani diky za ten typ. Asi to bude chtit objed a vse zjistit. Taky bych chtela zjistit jaka je tam skolka, byla by skoda, se nekam stehovat ven z Prahy a pak ty deti kazdy den do te Prahy vozit:-(

Toci - a co to okoli kolem vas? Tam jsme chvili s Ivanem bydleli, primo na Budejovicke, a docela se nam tam libilo. Jake tam jsou skolky a jake jine moznosti?
lenkasi 34274
9.3.2006 8:14:48
S plenkami problém u nás není , i když na noc jí dávám preventivně, ale ve školce na spaní v poledne ne. Někdo děti v noci budí a nutí na záchod, já ne.))
Vy jste asi z Pahy že, nebo většina?
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
9.3.2006 7:33:53
Ahoj Lenkasi, tak te vitame.
Tak kdyz chodite do skolky, tak to uz s plinkami neni problem, ze? :o]
Luci, Hostivice jsou fajn, jen nevim jak je to tam s obchody a vyzitim.
Kdyz bude ten srazik u tebe?
lenkasi 34274
8.3.2006 21:49:20
Můžu se k vám přidat? Mám dceru narozenou v tomto měsíci a ještě staršího syna 7/99. Bydlím na Moravě a jsem na mateřské. Dcera miluje plavání, chodíme od 2 měsíců a plně si to užívá. Do školky chodí na 5 dní v měsíci, je tam spokojená. Syn chodí do 1 třídy.
Luci, Ondra 24.09.03 15412
8.3.2006 20:47:06
Holky prazandy:-)) co rikate lokalite Hostivice? Nasla jsem tam spoustu financne dostupnych domecku. Nebylo by to daleko na Zlicin a taky prijde, ze uz je to takova vesnice, ale byli jsme tam jen jednou. Prosim o info, pokud muzete! Luci
[<<Předchozích 680] Názory 681690 z 6294  [Dalších 5604 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.