| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 6294  [Dalších 6164 >>]
Renca a 2 34362
2.6.2009 18:15:46
Ahojky mamky...no koukám co jste toho napsali..to je pokrok..

Choďte častěji :)

Věruš to neni příspěvkama a rozhodně né tvýma ani nikoho jiného,ale čas je hold náš nepřítel~n~
Super že si našel holku alespoň nějaká změná~t~
A doufám,že výlet se vydařil..

Mirko krásné fotečky..
jsou to princezničky..
Zapečetila?? Co to je??
Jinak ke školákovi gratuluji a doufám že info schůzka dopadla dobře :)

A s Kačkou mi to je líto..
Tak snad školka výjde vstříc co jen bude moci to bude podobné jako ve školní jídelně,že??
To jsou teda rápení...~n~

Zoubky Daník má 2 pření své stále a další tři se vyklaj ale bohužel stálý jeden dolní vylezl nakřivo~n~

~o~
Budeme muset bojovat..

Nadi, Daník se těší do školy on je takovej pootovej na toto ~d~
Ale jakmile slyší o spánku ve školce tak by řval jak tur..
Fajn že se besídka zdařila a pneumoka mi je teda líto snad se z toho vylížete..

Mirko, držím palce při výběru školní brašny vyberete jistě tu správnou ~R^

A Nadí Daník říká také že nebude chodit do další školy než základní a bude prej doma a vařit mi...~t~
~t~

Tak se mějte zatím krásně ~x~
Nadik1 78179
30.5.2009 22:02:41
Jéjej, Polná to je kousek. My jsme sice dál za HB, ale i tak. Znám tam jen paní co má stejně starou holčičku s našima dětma. Leželi jsme spolu v porodnici.
Tak to se třeba někdy i někde potkáme.
Věra, Elinka a Tom 10852
29.5.2009 23:18:22
Ahoj
... a my zas máme na Vysočině chalupu. V Polné. To je od Havl.Brodu kousek!!!:-)
Jinak zprávy od nás - rýma a kašel na obzoru. A do toho takový skok v počasí!!
Takže přeji všem hezký promáčený víkend, co se dá dělat, pršet taky musí, že jo.
Emma78 8067
29.5.2009 8:44:11
Nadi, na Vysočině jsme byli v Novém Jimramově, měli jsme pronajatou chatku. Jinak jsme z Brna.
Aktovku ještě nemáme, pročítám různé diskuze a nějak nevím jak se rozhodnout, většina mamin píše,že děti vůbec nemívají aktovky,ale většinou hned ty baťohy,nejkvalitnější a snad i nejlehčí,že jsou od Topgalu, Lenička není teda žádný prcek má už 128 cm a cca 25 kg,takže by to neměl být problém, ale vyrazíme až o prázdninách,až bude Brno trošku vylidněné a oběhneme ty větší prodejny,vyzkoušíme co jí bude sedět. A do školy se těší, už rok zpátky(kvůli výšce se jí už loni o prázdninách spousta lidí ptalo,jestli má prázdniny po první třídě)ji několik "chytráků" (prodavačka v obchodě apod.,prostě cizí lidi), vystresovali tím,že říkali něco ve stylu, to Ti začnou povinnosti,až budeš muset chodit do té školy, užívej si dokud jsi ve škoce,ale během roku se to upravilo, ona miluje dělání úkolů,je hodně zvídavá, taky ve školce mají předškoláci určitá privilegia,tak se jí to líbí a do školy se moc těší.
Nadik1 78179
27.5.2009 10:05:53
Věrko, Tomovi se taky zoubky zmenšujou, ne jedničky ale hlavně dvojky, ty se mu udrolují. A neboj, oni Eldě taky vyrostou nové, právě je lepší když déle, pak i déle vydrží zdravé. ~z~
Mirko a co malá školačka, už se těší? Má už koupenou tašku nebo teprve budete vybírat? Ty dětičky nám opravdu nějak moc rychle vyrostli. Tom chodí na logopedii, ale moc mu to nejde. A paní učitelka mu řekla, že ho neveznou do školy. On na to pohotově: já tam nechci. ~t~ No co by jste s ním dělali?
A to mi nedávno i řekl, že mamka nebude chodit do práce, protože s ním bude doma. A on že až vyroste, tak nebude chodit do školy, když mu na to řeknu, že tam musí chodit všichni, aby se tam naučili spoustu věcí co pak budou potřebovat až budou chodit do práce, tak na to: já nebudu chodit ani do práce. No tak to mám tedy vyhlídky. ~;((
Také jsme měli besídku, je to tak krásné ~m~. Tom byl před tím 14 dní doma, měl v nose pneumokoka, pak chodil 3 dny z toho jeden byla besídka, docela ho to natrénovávání znavilo, tak jsem ho nechala ve čt doma, v pátek jeli na výlet a o víkendu už měl zase rýmu, tak jsem s ním mazala na výtěry a opět pneumokok ~q~. A protože se kulíšci moji o vše dělí, tak do dvou dnů frkala i Danda. Se z toho asi brzo zblázním.
Jo a ještě jsem se chtěla poptat, Mirko, kde jste byli na Vysočině? Jen na dovolené nebo za někým jezdíte? Já jsem z vysočiny - havlíčkobrodsko.
Emma78 8067
27.5.2009 8:21:13
občas nakouknu,tak jdu nechat taky nějakou písemnou stopu:-).

Holky, máte teda trápení s těma nemocema dětí,moc přeju ať to zvládáte Vy i prckové co nejlíp.

U nás máme předškolačku, v pondělí mě čeká informační schůzka rodičů, no jsem z toho trošku naměkko, nějak rychle to uteklo a už mám z miminka slečnu.Lenička už má pryč všechny jedničky a tři dvojky, spodní jedničky už má nové, taky už jí dorostly sedmičky a zubařka jí je zapečetila(vůbec jsem netušila,že se něco takového dělá,samozřejmě se to platí,ale prý se tím podstatně sníží pozdější kazivost stálých zubů).
Jinak teď v květnu byla ve školce besídka ke dni matek, no byl to doják, naše organizátorka to měla tak trošku na povel:-), doufám, že jí ta aktivita vydrží i ve škole:-).

Mladší Kačka(v červenci bude mít 3), je na bezmléčné dietě, v září má nastupovat do školky, ještě ale nevím jak dalece budou ochotní jí ohřívat přinesené jídlo, protože nemám práci kam bych se vrátila, tak to nebudu v září hrotit a zatím jsme dohodnutí,že si ji budu brát před obědem, a pak se nějak domluvíme... Snad nám vedoucí kuchyně vyjde vstříc.

Teď jsme byli týden na dovolené na Vysočině,tak hodím jednu pampeliškovou fotku;-).

Věra, Elinka a Tom 10852
25.5.2009 23:18:50
Ahoj, tak jsem sem po čase nakoukla jen s hrůzou aby tu tři měsíce nebo jak dlouho nevisel můj příspěvek bez jakýchkoliv reakcí (vždycky mám silný pocit že svými příspěvky nadlouho otrávím ostatní ), a málem jsem si připadala že jsem v jiném měsíci narozených. No naštěstí ne.
Holčiny, jsou to starosti s dětma. Pořád, celý život. Tomovi bude v létě 18 a vůbec nemám pocit že by to nebylo "dítě". Plíseň za nehtem, bradavice na nožce a už ho mám na krku. Ale jinak jsem nemožná stará máma. Chjo, jen o 19 let starší. Já to nechápu. Teď si našel holku, tak je trochu klid. Minimálně nesedí celé dny u pc.
A jak jste psaly o těch zubech, tak Elda má teda všechny, akorát se jí pěkně zmenšujou. Jestli nevypadnou, tak si je uhobluje k dásním a bude jí to moc slušet...
Ve středu jedou se školkou na výlet na Orlík, tak momentálně žije tím že balí a vymýšlí co si vezme na svačinu - asi pro kapry, protože ona skoro vůbec nejí.
Mějte se~s~
Renca a 2 34362
4.5.2009 10:43:46
Ahojky mamky..

tak mi měli víkend dost cestovní a děti atd nám dávají pořád dost zabrat :)
Navštívili jsme Jihlavskou ZOO, Toulcuv dvur. Meli jsme v plánu DINOPARK v Plzni, ale doprava nám nepřála slavilo se tam osvobození a jezdili tam veterání a bylo by dost složité se k Dinoparku dostat..tak přes další víkend pojedeme..

Fotečky z toho kdyby to chtěl někdo vidět naleznete na :

http://andilci.rajce.net

Nadi, tak to je Tomášek šikula ~R^
Velká gratulace..~x~

A copak dostal za OBR dáreček :)
Jsem baba zvědavá ~z~

Zatím krásný ale u nás teda deštivý den všem...

Renca a 2 34362
4.5.2009 10:43:45
Ahojky mamky..

tak mi měli víkend dost cestovní a děti atd nám dávají pořád dost zabrat :)
Navštívili jsme Jihlavskou ZOO, Toulcuv dvur. Meli jsme v plánu DINOPARK v Plzni, ale doprava nám nepřála slavilo se tam osvobození a jezdili tam veterání a bylo by dost složité se k Dinoparku dostat..tak přes další víkend pojedeme..

Fotečky z toho kdyby to chtěl někdo vidět naleznete na :

http://andilci.rajce.net

Nadi, tak to je Tomášek šikula ~R^
Velká gratulace..~x~

A copak dostal za OBR dáreček :)
Jsem baba zvědavá ~z~

Zatím krásný ale u nás teda deštivý den všem...

Renca a 2 34362
30.4.2009 10:07:44
Ahojky mamky,

moc se omlouvám, ale totálně mi krachl PC vzal to komplet teda od základní desky po disk..
Snad se podaří zachránit data. ~n~

Dotoho se hroutí PC manžela takže jsme vlastně všichni na jednom a to synka.
Ale je to boj kdo z koho tu bude sídlit...

Tak snad se mi večer podaří Vás nějak dočíst a zareagovat, kdyby neee tak jsme boj o PC prohrála..~t~

A co nejdříve se ozvu..

Krásný den
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 6294  [Dalších 6164 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.