| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 6294  [Dalších 6154 >>]
Nadik1 78179
28.4.2009 14:34:45
Ahojky všem, kdo sem nakouknou. Musím sem tu naši zprávičku napsat. Tomáškovi dnes vytrhli první mléčný zoubek. Už 14 dní má za ním nový a tento se vyklal, ale nechtěl vypadnout. Tak jsme dnes navštívili paní zubařku. Tomča to zvládnul bez mrknutí a hrdě odcházel z ordinace se zoubkem v krabičce. :-) Zítra musíme jít koupit nějaký OBR dárek za statečnost i za PRVNÍ zoubek. ~y~
Renca a 2 34362
27.4.2009 18:36:57
Nadi, díky MOC a MOC ~s~
Já to poměrně dost dlouho dusila v sobě a řešila mezi náma- tzv rodina. A to neni dobré.
Poslala jsem Ti mail na ten co máš po nickem..
Jinak mam SKYPE i ICQ..

Ještě jednou MOC děkuji... ~s~~R^
Nadik1 78179
26.4.2009 19:12:27
Renčo, o Daníkovi to vím, četla jsem i v jiné diskuzi. Občas jsem tam nakoukla, když jsi se neozívala na srdíčkách.
A neboj, určo vše zvládnete, jsi silná maminka, která pro svoje robátka udělá i nemožné. A hlavně je podrží ve chvílích nejtěžších a tebe zase podržíme my, i když jen na dálku. ~;)~x~~s~
Jo a klidně můžeš písnout i na mail, můžem si dát i kontakty např. na skype (já mám skype, nic jiného, co ty?)~d~
Renca a 2 34362
24.4.2009 19:48:46
Daník levé noha březen :



Daník pravá noha březen:


No je to trochu větší :(
Renca a 2 34362
24.4.2009 19:44:20
Ahojky Nadi,

Asi máš pravdu zaskočím k Vám na srdíčka..trochu mne děsí malé vzdušnost při pohybu..A vůbec asi tam patříme jsi mi dala trochu sebevědomí.. ~R^

Jinak mi jsme dostali průkaz proti infekční endokarditídě nebo jak se to píše a zubařka něco říkala že u mléčných zubů to bude nutné řešit antibiotika..Že je dobře že to ví..

Myslíš toto???

Naše slečna je k srdíčku teda ještě astmatik a kdo má vědět co vzdušnost dělá???
Bych potřebovala mít v hlavě nějakou sondu nebo co :(
Ona by ráda lítala ale po malé chvilce se zastaví začne dýchat s otevřenou pusou příjde sa npít a zase se nějak pohybuje..Ona teda je trochu cvalík ale to je od narození a nikdy teda takto nedýchala jako nyní...
Zakázala nám větší aktivitu, zatím normální školku,dala nám ten průkaz, solárku slunění a větší teplotu těla u čehokoliv nám zakázala..
Ale víc v podstatě neřekla. Jen že s euvidí a ža na 90% to vidí na palstiku chlopně...
Tak si připadám informovaná neiformovaná..snad chápeš..

Jinak Klíč jsem viděla a už si pamatuji o těch dutých žílách..~R^

Tak doufám, že to bude vaše poslední oeprace a bude vše ok..v rámci mezích ~R^

Jinak teda logopedie..to je ejdna velká katastrofa :(
Mi jsme tam měli jít příští týden ale budu to rušit jak Daník huhňá tak to nemá cenu..
Až budeme nějak tak zdraví tak tam zase zajdeme ~m~
S klukem nás teda čakají operace a už nyní z toho mam depku a případnou operaci holky asi nepřežiju.. Zkusím vložit nějaké foto..
Tak doufám, že jsme na něco zareagovala...

Krásný večer



Nadik1 78179
23.4.2009 21:29:40
Renčo na srdíčkách je vítám každý. :-) I jak píšeš "banality", občas se to tak jeví, ale banalita to není nikdy. Prostě jen písni co u vás nového, píšeme tam všeobecně. A když se přihlásíš i do klubu, tak s náma můžete jezdit na srazíky a věř, že je to fakt ~R^. Jednou jste kardiaci, tak co.
Koukám, že na logopedii jste stejně jak my. Doma ho donutit je přímo skok do jámy lvové. ~q~ Do toho jsem ho právě kvůli srdíčku - dýchání, přihlásila na flétnu. Silně ho to nebaví. Ale už zvládne 2 písničky, tak se to mírně lepší. Ale když se má naučit novou ... ~a~ No snad i k tomu časem dospěje. Jinak Tomča má zatím všechny zoubky, dole se mu už ale vyklá a navíc mu za tím mléčným vyrostl už nový, tak to příští týden budu jít muset řešit k zubařce. Mám strach z toho, že mu ho bude chtít vytrhnout, u něj se totiž musí při trhání zubů jistit ATB.~n~
Tom je taky alergik, k tomu ta snížená imunita, když se narodil, tak mi na kardiu řekli, že je velká pravděpodobnost, že bude s touto vadou i astmatik. No co, to už zvládnem, hlavně aby dali do pořádku ~s~. Čeká ho dokompletování operace, má už přešitou horní dutou žílu na větve plicnice, tak teď půjde na dolní. ~m~ Termín zatím nemáme, pak dám určo vědět.
Renca a 2 34362
23.4.2009 15:52:13
Ahojky Nadí,

jsem ráda, že jsem někdo také zašel..~R^

Jinak k první otázce ano na srdíčkách jsem byla myslím 2x možná 3x.. ~R^
Ale je mi tam trapné trochu chodit...pozoruji se přiznám příběh Zubajdičky a pročítám- snad to nebudeš brát jako šmírování ~a~, ale nevím co psát kontrola je u nás nyní za půl roku, ale zadýchává se tak nějak při aktivitě tak to chchi pořešit s dětskou, protože ta nám dělá zároveň kardio zda je to tím nebo neee..
Asi bych Vás navšítila na diskuzi nebo navštívím až padne definitivní ortel nad palstikou..abych věděla co a jak..
Což když pročítám u vás ty příběhy je defakto banalita..~o~

Logopedie...tak to je u nás katastrofa chodíme tam kvůli R,Ř a čžš a czs a teda nevím nevím zatím mam dojem že to nevede k ničemu..
Nebaví ho to vůbec je makačka ho donutit a když tak dělá opičky a když přestane teda jako tak to odříká bez problémů, ale svojí žvatlaštinou..
Navíc mi jsme uz bez 3 horních zoubků a 2 dolních tak to teda přisuzuji i k tomu ~p~

Tak to mi je líto že opět marodíte ~n~
Ovšem se přidáváme také k marodným...
Daník skoro měsíc kašle a má hrozně ucpaný nosík teda ~a~
Z donucení teda něco jako vytáhne ale to je fuška tak jsme před týdnem vyfasovali antibiotické kapky do nosu a dneska šli že to teda touto cestou k úspěchu nevede k tomu bral Ventolin na rozšíření průdušek,Zyrtec a sirup na kašel.
Tak ho poslechla zjistila teda, že píská jak hrom a sedí mu to na průduškách tak nás vyslala na dutiny na ORL tam jsme prošli i rengenem a s výsledkem že má zánět dutin opět zvětšenou nosní mandly ~n~ a prej dle všeho bude alergik.
Tak jsme teda vyfasovali Amoksiklav-antibiotika Ventolin,. ZYrtec zůstává a uvidíme za týden co to provede...a popádíme na alergologii..

Takže Nadí mohu Tě snad uklidnit, že nejste jedniný co se z toho nevyhrabou ~n~

A mohu se zeptat na jaký zákrok srdíčka jdete?

Tak krásný zbytek dne ~c~


Nadik1 78179
23.4.2009 12:55:40
Ahoj Renčo. My se známe i ze srdíček, že?
Tom chodí na logopedii, ale moc mu to nejde. Zamrzli jsme na měkčení č,š,ž a ještě jsme ani nedošli na c,s,z. To mu nešlo vůbec, tak to prohodila. Zato mu v úterý poprvé vyskočilo z pusiny R. :-)
Tomíka do školy nedám a možná mu i pak dám další rok odklad, stále čekáme na operaci srdce. Uvidím až podle toho jak to vlastně všechno bude.

A aby toho ani u nás nebylo málo, tak mu zase našli pneumokoka +++ ~q~ ~n~, má sníženou imunitu dostal IMUNOR. Se z toho snad nevyhrabem. ~d~
Renca a 2 34362
22.4.2009 6:54:57
Ahojík mamky...no tady je mrtvo teda :(

A to jsme se chtěla optat zda některý z drobečků chodí na logopedii a jak to snáší a jak Vám to jde ~n~

Tak snad tu nebudu trpět samomluvou a někdo dorazí ~R^~R^~R^ ~b~
Renca a 2 34362
18.4.2009 19:52:43
A škola letost teda nebude zkrz operace nožek které doufám budou a nevleze to do školy a půjde v klidu příští rok teda 2010 :)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 6294  [Dalších 6154 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.