| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

občas nakouknu,tak jdu nechat taky nějakou písemnou stopu:-).

Holky, máte teda trápení s těma nemocema dětí,moc přeju ať to zvládáte Vy i prckové co nejlíp.

U nás máme předškolačku, v pondělí mě čeká informační schůzka rodičů, no jsem z toho trošku naměkko, nějak rychle to uteklo a už mám z miminka slečnu.Lenička už má pryč všechny jedničky a tři dvojky, spodní jedničky už má nové, taky už jí dorostly sedmičky a zubařka jí je zapečetila(vůbec jsem netušila,že se něco takového dělá,samozřejmě se to platí,ale prý se tím podstatně sníží pozdější kazivost stálých zubů).
Jinak teď v květnu byla ve školce besídka ke dni matek, no byl to doják, naše organizátorka to měla tak trošku na povel:-), doufám, že jí ta aktivita vydrží i ve škole:-).

Mladší Kačka(v červenci bude mít 3), je na bezmléčné dietě, v září má nastupovat do školky, ještě ale nevím jak dalece budou ochotní jí ohřívat přinesené jídlo, protože nemám práci kam bych se vrátila, tak to nebudu v září hrotit a zatím jsme dohodnutí,že si ji budu brát před obědem, a pak se nějak domluvíme... Snad nám vedoucí kuchyně vyjde vstříc.

Teď jsme byli týden na dovolené na Vysočině,tak hodím jednu pampeliškovou fotku;-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.