| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 6294  [Dalších 6174 >>]
Nadik1 78179
25.6.2009 22:44:27
Ahojky všem
My teď nějakou dobu nebudem. Tak jen, že jsem na Vás nezapomněla, jen nejsme doma. V úterý odjíždíme směr Praha s Tomčou, jedeme na operaci srdíčka. Tak na nás myslete, až se vrátíme domů, hned napíšu.
Emma78 8067
15.6.2009 10:51:57
ahojte, Nadi to si Lenička pořídila na "příjemnější" konec školkového roku,takže se už do školky asi nepodívá. Zlomila si kost v kotníku(utíkala z kopečka se psem na vodítku a nějak to neustáli). Dneska jsme byli na dosádrování,tak dostala chodící sádru s podpadkem a za tři týdny ode dne úrazu jí to sundají a doufám,že to bude dobrý, 11.7. máme jet do CHorvatska a se sádrou na moze si to teda nedokážu představit. Ale dětem se to prý hojí dobře a nebyla to žádná komplikovaná zlomenina, tak doufám:-).
Nadik1 78179
11.6.2009 22:59:37
Teda Mirko, co jste si to pořídili? ~d~~a~
Emma78 8067
10.6.2009 14:20:10
Věra, Elinka a Tom 10852
8.6.2009 23:47:44
Nadi, díky, zkusím se zeptat Toma, dnes po týdnu doputoval konečně domů... je pořád u přítelkyně - spolužačky... no uteklo to jako voda.
V.
Věra, Elinka a Tom 10852
8.6.2009 23:46:17
Včera nám po patnácti letech společného soužití umřel náš Astor. Tak jsem z toho špatná, byl to skoro celý Tomův život...no nikdo tu nejsme věčně.
Mějte se
V.
Nadik1 78179
7.6.2009 18:27:36
Věrko, zkus se poptat třeba i v obchodech, kde pc prodávají. Někdy to jde vrátit zpět. Ségře teď nahazovali celý noťas neb malej jí to důkladně smazal se vším všudy. Všechny soubory, ikony i plochu. Měla tam i věci do školy (podklady pro diplomku a podobně). Většinu jí dokázaly dát zpátky. Tak to zkus, zeptat se nestojí nic. ~;)
Věra, Elinka a Tom 10852
6.6.2009 23:09:56
Ahoj, tak tentokrát zdravím z chaloupky v Polné. Minulý týden jsme víkendový pobyt vzdali kvůli počasí - a dobře jsme prý udělali, neboť tady mi říkají že pršelo celou neděli. Naproti tomu jsme my měli ucházející výlet na Karlštejnských naučných stezkách, kde díky vyhlídkám na nicmoc počasí nebyli téměř žádní lidé, a tak jsme si to celkem užili. Eliška šlapala jako hodinky, ani moc nedržkovala že by jí bolely nohy a ušli jsme cestu ze Srbska k Bubovickým vodopádům, pak na Karlštejn a odtud do Třebáně na vlak. Paráda. Nacvakali jsme něco fotek a když jsme je večer dali do pc a následně kopírovali na disk, smazali jsme několik složek s fotkami z loňských výletů. Bylo nám z toho tak veselo, že jsme se s taťkou skoro pohádali. Ale co, přišli jsme už o víc... :-)
Tak vesele fotíme dále.
Mějte se

Emma78 8067
5.6.2009 8:19:30
Olčo to záleží hlavně na Tobě,chce to vyhodnotit dítě po všech stránkách. Já mám holčičku narozenou 12.9., je hodně velká, nemá problém se sociálními kontakty(já jsem spíš taková ta povaha,že je mi občas něco blbé,už se stalo,že mi řekla,mami tak já se zeptám za Tebe;-) ,ona je prostě celý tatínek;-) ), je hodně živá,ale na druhou stranu u takových těch různých úkolových sešitů vydrží strašně dlouho,baví ji tvořit,dokáže se na to soustředit,prostě mi další rok ve školce přišel zbytečný, u zápisu říkali,že si mysleli, že už je to právě dítko co má po odkladu,jak se předvedla, počítám s tím, ž možná nějaké problémy trošku budou(sestra je koncem srpna a mamka říkala,že se shodly ještě s jednou paní co měla letní dítě,že obě měly v první třídě problém s hláskováním,ale zvládly to a obě patřily k těm nejlepším ve třídě.) Dítě znáš nejlépe Ty, pokud si nejsi jistá,tak se můžeš poradit v nějaké pedagogicko psychologické poradně(teda nevím jestli něco takového v Německu je,ale předpokládám,že ano).
olca
  • 
4.6.2009 22:44:01
ahoj maminy,mam na vas takovy dotaz.memu synovi budou v zari 5 roku.od zari ho pak musim prihlasit do predskolky,aby mohl jit 2010 do skoly.bydlime v Nemecku.jenomze se nemuzu rozhodnout,zda kluka mam ci nemam dat do skoly(narozeniny ma 19.,skola tu zacina kolem 14.zari).Jak je to u vas?jdou vase deti do skoly ci maji odklad?a jak vy jste resili tento problem?moc dekuju za odpovedi
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 6294  [Dalších 6174 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.