| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 6294  [Dalších 6184 >>]
Renca a 2 34362
8.9.2009 19:39:29
Ahojky tak to gratuluji ke škole doma, zkušenosti mam teda nula a si bych se dotoho nevrhla takže před tebou smekám...

Mi máme školku a to plně jí máme nabitou..

V pondělí - keramika
V úterý - logopedie : děs teda
Ve středu chce na flétnu ale účast je malá
Ve čtvrtek má plavání
V pátek angličtinu

Po týdnu tedy jedné hodiny jsem trochu mimo ~a~
U nich teda je angličtina od 8- 12 hodin a za ty 4 h toho pochytí dost..

Takže výkrok docela doonalý :)

A jinak pořád nemam dárek ~x~
~x~~a~~a~
Janijaja 19205
8.9.2009 8:58:37
No já se taky připojuju, řekla jsem si, že se sem po dlouhé době zase podívám.
Jak jste řešily s dětma školní docházku? Chodí už letos, nebo až příští rok?
Já učím Honzíka česky doma, teda zatím teprve čekám na učebnice až mi dojdou! Chtěla jsem se zeptat, zda-li máte zkušenost - tím samozřejmě myslím hlavě na Katku***** . Ještě se ozvu!
Renca a 2 34362
7.9.2009 18:47:39
Aha koukám, tu nikdo neni :(


Takže halóóóó...~z~~j~~:-D~x~
Renca a 2 34362
1.9.2009 18:31:41
Ahojky mamky a halvně dětičky... jelikož si opravdu nepamatuji kdo kdy má narozeniny a září je tu, tak bych velice ráda všem oslavencům k 6-tým narozeninám popřála všechno nejlepší..
Hodně štěstíčka,zdravíčka, hodné rodiče a mnoho lásky...~x~

A hlavně teda přeji správné vykročení všem školákům-prvňáčkům.. ~x~
Nás to čeká až za rok a o to víc přejeme moc moc hodné učitele...



Emma78 8067
1.9.2009 10:08:31
Ahoj holky, tak máme za sebou první školní den, paní učitelka je sympatická, Lenička byla spokojená, tak snad bude i nadále;-). Slavnostně jsme pak šli koupit nový přívěšek a naušničky, dostala k narození od pradědečka nějaké peníze,abychom jí něco jednou koupili na památku od něj a teď nám to přišlo takové hezké a slavnostní(pradědeček,už nežije),tak jsme hned ze školy šli do zlatnictví.

Jinak CO se týče dárku,Lenička si přeje nějakou autodráhu:-), tak holky co máte kluky,nemáte nějaký tip? Nemusí to být taková ta klasická,ona prý viděla nějakou v reklamě,kde se snad mění i barva autíček,no vůbec nevím, budeme muset s manželem oběhnout hračkářství~g~
Renca a 2 34362
27.8.2009 17:58:16
Jo a Nadi chce to klid jsi krok přede mnou... JÁ nemam ani ten DORT ~a~~o~~n~~t~
Renca a 2 34362
27.8.2009 17:55:55
Ahojky Nadi, jsem ráda, že s Tomíkem máte vše zasebou :) ~;)
Na email odpovím snad brzy jsem ho zaregistrovala ~;)

Jinak nás čeká školka ještě teda škola už prooto že je v září a navíc i proto, že nato nemá půjde zarok...

Pro info Daník krom toho že má Pes Eqvinovarus tzv koňské nohy a operace je v dohlednu má Epilepsii a navíc teda EEG a hlavně rezonance magnetická objevila neprůchodnost mozkomíšního moku mezi 3 a 4 komorou mozku.Takže přebytečný mok byl odsát v červenci a vypadá že je v pořádku a léky to stabilizovali dle rezonance postupně vysazujeme a bude to snad ok ale nějaké léky mu pravděpodobně zůstanou..
Už tolik netrpí nespavoatí a následujicí den spavostí a hlavně ho nebolí hlavička..

To má za následek že to je hroznej DIVOCH občas nad rámec mých nervů.. odmlouvá je drzej, bouchá s dveřma a předevčírem mi řekl že mne nenávidí... ~a~


Mudra říkala že to je období 6-ti letých dětí a chce to klid no nevím kde je mé zlaté hodné dítko???

Nyní budou mít ve školce angličtinu a plavání tak jsem na něho zvědavá on je chytrý až jsem na něho pyšná ale zároveň lajdák...

A dárky k narozkám no nevím zatím neřeším dělal jsme redukci hraček po 4 letech a najednou nemaí skoro nic a to myslím doslava..takže toho mam na výběr až moc...~a~

A co ty už si něco vybrala Nadí???




Nadik1 78179
26.8.2009 11:06:58
Koukám, že to tady nějak zamrzlo :-).
Tak maminy, pochlubte se. Jaké u vás jsou přípravy na nový školní rok, jak se chystáte do školy nebo školky? A co dárečky pro naše 6-ti leté, máte už nakoupeno, vybráno, ... ? A jaké, mě letos nějak došla fantazie či co ~d~. A náš mladej "nic nechce, nic nepotřebuje". Tak mám zatím jen dortík a jinak mi časově hoří koudel u prdelky ....~f~.
Nadik1 78179
16.7.2009 22:09:02
Renčo díky, jsme doma. Dnes jsme dorazili. Ale ještě musíme dobojovat.
Renca a 2 34362
7.7.2009 19:59:56
Ahojky, vím, že touto dobou máš úplně jiné starosti...

Ale pročítám na srdíčkách jak se máte a jen Ti chci říct, že od začatku i dnes a do propuštění budu jen jen a MOC MOC MOC MOC držet palečky néjen ať jste brzy spolu ale hlavně doma...

Myslím na Vás MOC!!! Držte se!!! ~s~~s~~s~
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 6294  [Dalších 6184 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.