| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky Nadi, jsem ráda, že s Tomíkem máte vše zasebou :) ~;)
Na email odpovím snad brzy jsem ho zaregistrovala ~;)

Jinak nás čeká školka ještě teda škola už prooto že je v září a navíc i proto, že nato nemá půjde zarok...

Pro info Daník krom toho že má Pes Eqvinovarus tzv koňské nohy a operace je v dohlednu má Epilepsii a navíc teda EEG a hlavně rezonance magnetická objevila neprůchodnost mozkomíšního moku mezi 3 a 4 komorou mozku.Takže přebytečný mok byl odsát v červenci a vypadá že je v pořádku a léky to stabilizovali dle rezonance postupně vysazujeme a bude to snad ok ale nějaké léky mu pravděpodobně zůstanou..
Už tolik netrpí nespavoatí a následujicí den spavostí a hlavně ho nebolí hlavička..

To má za následek že to je hroznej DIVOCH občas nad rámec mých nervů.. odmlouvá je drzej, bouchá s dveřma a předevčírem mi řekl že mne nenávidí... ~a~


Mudra říkala že to je období 6-ti letých dětí a chce to klid no nevím kde je mé zlaté hodné dítko???

Nyní budou mít ve školce angličtinu a plavání tak jsem na něho zvědavá on je chytrý až jsem na něho pyšná ale zároveň lajdák...

A dárky k narozkám no nevím zatím neřeším dělal jsme redukci hraček po 4 letech a najednou nemaí skoro nic a to myslím doslava..takže toho mam na výběr až moc...~a~

A co ty už si něco vybrala Nadí???




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.