| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 6294  [Dalších 6194 >>]
Bajka + 2 brouci 5337
16.1.2010 22:50:19
Ahoj, tak máme po zápisu a doma předškoláčka :) Vše proběhlo ve skvělé atmosféře, trénovat musíme "jen" motoriku jemnou i hrubou, aby vůbec bobek udržel v září dobře tužku (zde plaveme). Jinak brali vše důkladně, jméno, adresa, narození, tvary, barvy, počítání, čtení, poznávání obrázků, kreslení, rozeznávání rozdílů u obrázků, komunikace... jo, letí to jako voda!
Nadik1 78179
1.1.2010 14:04:42
Vše nej v novém roce. Moc zdravíčka a štěstíčka. ~s~
Renca a 2 34362
23.12.2009 15:18:08
Bajka + 2 brouci 5337
21.12.2009 11:24:21
Ahoj mamky :), taky posíláme pozdrav, jsme teda momentálně na předvánoční dovo v teple a užíváme si tady 27°C a sluníčka. V Čechách mrazy, huuh, tak akumulujeme. Předělávají nám byt, tak jsme se rozhodli skorem po dvou letech vyjet všichni k moři. Vracíme se na začátku Štědrého dne, takže před odjezdem na dovolenou jsem musela mít vše hotové (napečeno, nakoupíno, zabalené dárky) a to všechno v bordelu předělávek. Hrozně se teda těším, jak to bude vypadat, až přijedem do čistýho, po deseti letech a dvou dětech první předělávky, však si to to naše bydlisko zaslouží. Zkouším tady s Jendou plavat, vodu miluje, ale vzhledem k tomu, že je dost často marod (podzim proležel vč. třítýdenní spály), tak bazén nehrozí.

Takže - hezké Vánoce všem, ať si je užijete..

Verčo Tomovi je už 18??? Ty vogo, pamatuju si, jak jsi snad i v nicku měla Tom 12 let... :))
Věra, Elinka a Tom 10852
20.12.2009 21:24:07
Ahoj Nadi,
Eliška na Ježíška rozhodně věří... myslím že je to v jejím věku naprosto v pořádku. Tomáš teda ne... ale když jsem viděla jeho vánoční přání, tak jsem byla trochu na pochybách /protože už je mu osmnáct a buď je úplně mimo, nebo fakt věří, že mu dárky naděluje někdo jinej než já ~q~/ . Navíc od babičky dostala Eliška adventní kalendář a schovala si ho za postel... asi věděla proč, neboť když to uviděl Tom, spustil, jak to že on nedostal adventní kalendář. V zoufalství jsem se obrátila na jeho přítomnou přítelkyni a ona s klidnou tváří odvětila, že i ona dostala adventní kalendář. AAAAAAch jo~t~
Tak jsem asi mimo já
Nadik1 78179
17.12.2009 18:39:52
A chtěla bych všem popřát krásné Vánoce.

Věří ještě dětičky na Ježíška a dárečky? U nás jo a já se z toho mooooc těším.
Nadik1 78179
17.12.2009 18:38:55
Ahoj. Koukám, že to zde zamrzlo už uplně. Já jsem sem teď nechodila, nějak jsem nestíhala. Taky si užíváme školky, chodíme od listopadu a zatím se Tomča drží. Ale to vstávání, ... Tom pak i vstane, přes víkend je ráno jak rybička. Ale já mám se vstáváním jaksi problémy, ale také trénuju. ~;) U nás se zatím neví, jestli bude příští rok škola či ne, to prostě uvidíme až ... ~d~ Naštěstí spát chodí dětičky sami, teda jak kdy, někdy je jim smutno a někoho sebou chtějí.
Věra, Elinka a Tom 10852
7.11.2009 20:58:56
Navíc jí stačí mikrospánek - kdekoliv v dopravním prostředku /takže po páté hodině je to o nervy cestování/ a jedenáctá to jistí. Nicméně, už to není taková krize jako před šesti lety, že?? Pamatujete? Nejlepší rada byla foukat teplý vzduch z fénu na údajně bolavé bříško řvoucího kojence!!!!!~d~
Věra, Elinka a Tom 10852
7.11.2009 20:56:50
Holčiny a dětičky!!! Kdepak všechny jste? Co děláte?
My si vychutnáváme poslední školkový rok, vstáváme po sedmé - trénujem a moc nám to nejde. Elda je noční pták po mě, večer klidně natáhne do 10... dle možnosti i déle. Uspáváme pořád, /jak jsem si ji nacvičila - resp. jak si mě ochočila/, je to dřina ~:-D
Nadik1 78179
10.9.2009 20:38:17
Ahojky.
Nakukuju a musím také popřát všem zářiáčkům ~:-D. Tak hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, pohody, užívejte poslední rok ve školce a těm co chodí do školy tak ať jde učení samo a na vysvědčení ať jsou jen jedničky.

Tak škola doma, ..... to také smekám. ~m~ Tom by mě absolutně ignoroval. ~l~
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 6294  [Dalších 6194 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.