| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lupénka - psoriáza

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 229  [Dalších 39 >>]
Veny+4 sarančata 53381
17.7.2009 10:49:09
Kéž by bylo takových lidí víc.....~R^~R^

Většinou na mě každý čumí jako kdybych měla lepru uííííííí.
A to nejsem v plavkách,mám 3/4 kalhoty a krátké tričko..
Del 40592
17.7.2009 10:43:13
U nás na koupališti jsem viděla hned několik lidí s lupénkou. Osobně je mi to jedno.
Veny+4 sarančata 53381
17.7.2009 10:38:33
Ahoj maminky..

POtřebovala bych slyšet Váš názor..

Druhým rokem mám lupénku,více méně jí nějak zvládám.
Ještě minulý rok jsem jí měla na kolenou a na loktech,občas na těle malá ložiska.

Jenže letos se mi to rozlezlo po celém těle.Mám ji na zádech,stehnech prostě všude.

A proto se ptám.....Jak by ste se koukali na ženskou na koupališti,když by ste jí tam takto viděli?
Odpuzovalo by Vás to?

Moc mi na to záleží.
Mám 4 děti a není kdo by šel se s nima koupat na koupaliště...
Nechci je o to ochudit,ale zároveň se nechci cítit jak exot,kde na mě každý čumí a baví se na můj účet.

Vím,že takový nejsou všichni,ale pár se jich najde....

Co vy??Šli by ste???~f~~f~
evik8 95971
14.6.2009 11:29:02
Ahoj všem, moje kamarádka má také lupénku a moc si pochvaluje bylinné produkty od českého výrobce. Sama jsem některé z těchto produktů také vyzkoušela a mají opravdu skvělé účinky.Máte-li zájem napište mi na evasuch8@seznam.cz
Czeperka 16441
3.6.2009 8:29:03
Ahoj holky,

lupénku mám od 17 let, po porodech hodně zhoršenou. Měla jsem ji na celém těle, jak píšete, vyzkoušela jsem včechny masti včetně konopné, neotigason, moře (to pomohlo tak na 2 měsíce), byla jsem dokonce na Vinohradech zařazena do výzkumu (biologická léčba). To jsem si ale rozmyslela, protože to je léčba na celý život.

A pak jsem objevila zázrak :-) Kosmetiku od dr. Michaelse. Je to drahý jako prase, ale po 3 týdnech jsem začala pozorovat zlepšení a kdybych nebyla lajdák a mazala, tak jak se má, byla bych už bez lupenky. Te´d to mám tak o 70% lepší.

Njesem žádnej dealer, normálně se dá koupit na netu. Píšu to sem jako tip pro nešťastné.

Kůra na 6-8 týdnů podle velikosti ložisek vyjde asi na 4000,- .
Jedůfka / 99,00 96514
3.6.2009 8:21:11
Bojuju s lupénkou od pěti let, občas více či méně úspěšně. Léty jsem nabyla zkušenost, že kožní lékaři - a nejen ti, léčí důsledek potíží a nezabývají se příčinou. Tudíž různé mastičky, ozařování, pobyt u moře atd. sice akutní problém zmírní, ale nevyřeší, bude se pořád vracet. Nejhorší jsou kortikoidní mastě, tím jsem jako dítě taky prošla, byla jsem i tři týdny v nemocnici. Vždy se nemoc vrátila ještě v horší formě.
Hlavní problém lupénky je v psychice a pak taky ve špatném metabolismu. Zkouším homeopatii a reiky, jíst zdravě, snažím se nevnímat lupénku jako nemoc, je to běh na dlouhou trať a jsem zatím na začátku, zlepšuje se to pomalu, jak už to u kožních potíží bývá, ale funguje to.
Dandy+Vojtíšek a 3 Mušketýři 27764
3.6.2009 8:02:45
Jinak teda dodám, že lupenku měl i náš děda - sice jen asi ve stáří - taťkovi se projevila po 50. roku a bráchovi po 30 .... do té doby nikdo ani náznak.
Taťka byl na to i 14 dnů v nemocnicic - tam chodil na nějaké zábaly a koupele z mrtvého moře ... maže se denně mastným krémem - prakticky čímkoliv co je doma - brácha má přímo od kožní.

Oba denně pijí bylinkové čaje - litr denně - na očistu těch vnitřností, o kterých se říká, že za lupenkou mohou - zkus pohledat - složení těch čajů ti bohužel neřeknu, protože nevím.
Dandy+Vojtíšek a 3 Mušketýři 27764
3.6.2009 7:56:54
S lupenkou bojijí jak můj brácha tak taťka - oba poměrně úspěšně. Brácha měl fleky po celém těle .. taťka spíš větší fleky - méně po těle, ale hlavně mu praskaly dlaňě až do živého masa.
Brácha je s tím už 4 měsíce na nemocenské - chodí ke kožní každý den na ozařování a mazání (po 4 měsících to má vyléčené z cca 90% takže super! - vím, že ale jen do doby kdy onemocní - spustí mu to vždy hlavně antibiotika nebo nějaká větší nemoc a osype se zase celý. Moc dobře mu na to dělají i termály na Slovensku - ale je to třeba vyzkoušet - někomu to naopak zhoršuje.
Taťkovi zase pomohla kombinace chozeí na ozařování asi 2 měsíce a pak byl 5x v Polariu (léčba mrazem) - denně se promazává 2x a má opravdu klid!!!! Takže vyzkoušej ještě toto. Kožní sice léčbu Poláriem nedoporučila - dokonce se díky tomu "rozešli" ve zlém - nicméně od má od té doby fakt klid ... co přesně pomohlo nevíme, ale hlavně že něco :-)
Alča+Pája94,Péťa96, Honzík05 28878
3.6.2009 7:31:21
Jinak mě nejvíc vadí, když se to rozlévá po čele a obličeji~;((~q~

Mastičky co mám na tělo jsou slabé a nezabírájí a tak si pomáhám roztoky co mám do vlasů ( elocom- ten je na čelo nejlepší) , ale to je to nejhorší co můžu udělat!! Následky, co se pokožky týče jsou hrozné!!

Co se týče diety, tak jím určitě zdravě. Snažím se hubnout a jím , myslím si, hodně zdravě.
Nekouřím, nepiji, na sladkém neujíždím.

Největší problém je asi psychika!!! To se stačí večer rozčílit a ráno jsem slitá!!!!!

Kéž by axistoval nějaký zázrak~;((

Děti mám tři, a zatím " ťukyťuk" jsou v pohodě. Ale dcera jde do puberty a je jak přes kpírák se vším všudy celá maminky, tak se moc bojím co příjde~d~
Alča+Pája94,Péťa96, Honzík05 28878
3.6.2009 7:25:42
Veny, tak co se týká té světloléčby, tak já na tom byla už asi po pátou sezonu.
Dle dr. jsem taky šílený exot!! Slunila jsem se od první návštěvy po půlminutě a to na poloviční intenzitu!!! Když by dala plnou, tak se snad vypařím.
A i tak se občas stalo, že jsme s poloviční intenzitou byla spařená!!
Letos se mi podařilo vylést až na deset minut z každé strany.
Ale nenechala jsem světlo působit jen z jedné a druhé, ale obracela jsem se i na boky.
Takže vlastně půl intenzity děleno 4.
Jinak by jsem byla taky jako spařené prasátko~o~
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 229  [Dalších 39 >>]

(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.