| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lupénka - psoriáza

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 229  [Dalších 29 >>]
Eva + Klárka2/07 93216
2.6.2009 22:08:47
Ahoj, taky doporučuju konopnou mast. Vyzkoušej, zas tak drahé to není. Stojí kolem 150 Kč.
EM
  • 
2.6.2009 21:38:19
Zkoušela jsi ozonovou kosmetiku? Je výborná! Po porodu se mi začal dělat ekzém - nic nepomáhalo - až tohle.
Mišyčka a Minimišyčka 54148
2.6.2009 21:16:37
Ahojík, mamče pomáhá jednou za rok k moři. Pak má rok pokoj.
Veny+4 sarančata 53381
2.6.2009 20:31:45
chci se zeptat,jak ti vydrží dlouho,když vyčístíš vlasovou pokožku od těch hnusných šupin a co na to používáš??

Já to musím každý 3 den namazat ,potom to vyčešu,jde to teda dost špatně a za 3 dny jedu na novo uííííííííííí
ivaxx 44192
2.6.2009 20:27:56
Mám lupénku zhruba rok - objevila se mi na dlaních, ploskách nohou a pod koleny. Mažu jako šílenec a nezabírá nic. Občas mám dlaně do krve a je mi také trapně při podávání rukou. Lidé si často myslí, že je to plíseň~;((.
aala + honzik05 + julie08 23506
2.6.2009 20:10:34
ahoj, tady jsou teda fakt rady nad zlato, nechápu, že tu někdo krafká, když chorobu nemá a vůbec tomu nerozumí:(((
Mám Lupénku od 12 let, jsem ještě docela vpohodě, mám ji pouze ve vlasové části hlavy, takže to není vůbec vidět. Vyzkoušela jsem dehtové šampony, všechny možné, různé gely, masti, čaje, bylinky, Konopné mimochodem bez účinku:(( Pomáhá mi pouze sluníčko, přes léto je to podstatně lepší, zima je katastrofální. Ideální je samozřejmě moře. Na chvilku mi pomáhala kupovaná mořská sůl, kterou jsem vlasy proplachovala, špatný nebyl čaj Psorian.
A jinak dieta, dieta, dieta - nejíst vůbec čokoládu, cukr, příliš slané, kořeněné.

Největší strach jsem měla z toho, že to budou mít děti, zatím jsou O.K, ale samozřejmě se to může objevit vlivem stresu v pubertě.

Všem podobně nemocným držím palce. Je to fakt nepříjemná nemoc, já nemůžu nosit vyčesané vlasy a nechodím ke kadeřníkovi:((

Jaana2 62013
2.6.2009 20:09:26
lupenku nemám, ale máme ji v rodině. Osobně jsem viděla kůru s rybičkama, nejsou to lázně, dělá to tady v CZ několik lidí ( velmi málo) byli jsme u paní, kteá má zařízený bazének v domě. Kontakt nedávám, dá se najít na netu. Je to na profesionální úrovni, paní je bývalá zdr. sestra. Do bazénku se chodí několikrát po sobě , my tam byli na víkend. ubytování si musí ale každý zajistit sám. Po pravdě je to opravdu docela drahá legrace, ty rybičky kůži ožrou dočista, zůstanou jen takové hladké růžové fleky. Jenže - zase se to objeví. Není to léčba v pravém slova smyslu, jen kosmetika, protože se sice kůže vyčistí, ale příčina nezmizí. Podruhé už jsme tam nejeli.
Na netu je přímo www. stránka o lupence, tam se dá zjisti informací nejvíc, hodně pomáhá šetřící dieta, žádný alkohol. Je dobrá čínská medicína, bylinky, to máme vytzkoušené a praktikujeme, ale to je také celkem drahá záležitost. Pak solarko místo moře a kdo má možnost tak lázně Podhajská na SK

Jestli chceš, napiš na email, mám ho v nicku, tahle diskuza za chvíli zapadne.
Veny+4 sarančata 53381
2.6.2009 19:53:10
Jo ještě jsem si vzpoměla,kámoška má lupénku taky ,její maminka též...
Maminka držela jaterní dietu a lupenka jí zmizela....
Veny+4 sarančata 53381
2.6.2009 19:51:46
Ahojky,..
Tak to se máš,mě ta fotoléčba nepomáhá...

Já se u toho vždycky spílím a to mudr začíná na půl minutě uííííííí,vydtžím tak 2-3 dny a potom jsem jak opařená..

takže u mě fakt zitím nezabralo nic...
Ale je to hodně o psychice...

Mě to teda nejvíc vadí v té hlavě,tp fakt šílím....


Jo a u moře jsem každý rok a žádný zázrak se neděje.

Mám období že jsem bez lupénky tak 2 měsíce dohromady do roka,ale jinak se s tou potvorou pořád peru
Mishaczek+Tygříci 07+Daník 10 45961
2.6.2009 19:49:32
Leňulo máš pravdu lupenka chce důslednost a hodně promazávání.
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 229  [Dalších 29 >>]

(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.