| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lupénka - psoriáza

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 229  [Dalších 49 >>]
Veny+4 sarančata 53381
17.7.2009 11:15:56
Adelain...DÍKY....

Tak už se s holkama balíme....moc mi nevěří ,že to myslím vážně.
Připravila jsem je at se připraví na pohledy lidí.
Ale ta nejmenší(skoro 4 roky)mě teda dostala.

Povídá..maminko a to si tu lupénkku na koupališti nesundáš??~n~

ŘÍKÁM...a měla bych???A ona na to .Néééééé nesundavej potom bych ti to nemohla sloupávat hihihihi.

Jestli to tam přežiju ve zdraví a neodvezou mě z toho na psychiatrii,tak večer napíšu.

Ovšem jestli tajle diskuze bude ještě k dohledání..
adelaide k. 20327
17.7.2009 11:07:23
veny, jasně, jdi! Fakt se nemáš za co stydět. Kdyby bylo možné dělat selekci u vchodu, tak já bych vyřadila úplně jiné typy :-)- tatíka kterej se během půlhodiny zmastí u stánku s pivem, hysterickou matku která ječí na všechny děti které se přiblíží k jejímu miláčkovi, mladého pitomce který skáče tam kde se nesmí cizím lidem na hlavu... atd.
Veny+4 sarančata 53381
17.7.2009 11:01:49
Holky já na to koupaliště snad půjdu.........~b~
Veny+4 sarančata 53381
17.7.2009 11:01:10
jj to je v pohodě....nic se neděje.I mě by jiné slovo nenapadlo..
adelaide k. 20327
17.7.2009 11:00:11
Veny, víš kolik je na koupališti obézních, ošklivých, nějak fyzicky "poznamenaných" a jiných lidí, ženských s celulitidou, chlapů s pivním pupkem a chlupama i na jazyku... a většinu z nich ani nenapadne to řešit ~;) rozhodně nemáš důvod se stydět
99% normálních lidí tohle neřeší a na nikoho neciví. To zbylé procento jsou pitomci které můžeš ignorovat.~x~~x~~x~
Xantipa. 34439
17.7.2009 10:58:13
Řekla bych, že hlavně záleží na Tobě, jestli jsi schopná psychicky zvládat a odrážet případné idioty - a že tam takoví budou, to si můžeš být jistá. Ale zas na druhou stranu - proč by ses měla izolovat, nemáš lepru, lupénka nakažlivá není. Mně osobně je to jedno a nečuměla bych, pokud by to bylo divné mým dětem, jednoduše bych odpověděla, že paní má buď exem /kruci, jak se to píše/ a nebo lupenku, že nakažlivé to není a že není vhodné na paní zírat. A navíc si uvědom - ne každý, kdo zírá, Tě odsuzuje nebo se Tě štítí, chvilku bude zírat a pak ho to přejde. Kdo se Tě bude štítit, Ti to dá najevo i hlasitě. Promiň, že píšu slovo - štítit - ale jiné mě nenapadlo.
Veru+2 73392
17.7.2009 10:54:39
Veny,taky bych se podívala,člověka to prostě upoutá~d~Ale vědu bych z toho nedělala ani kdybys byla v plavkách.
A na ostatní bych se vyprdla~o~Přece nebudeš sedět s dětma doma jenom proto,že existují i netolerantní lidé~R^
Takže za mě říkám běž a užij si to~x~
Veny+4 sarančata 53381
17.7.2009 10:54:34
No už se tím týden mučím,zda jít či nejít.......

Fakt mě ty vedra doma na balkoně unavují.
Vím,že je to jejich věc,ale ty pohledy to člověká nanechá v klidu asi ani kdyby byl z ocele...
Inka
  • 
17.7.2009 10:51:45
Určitě se najde někdo, kdo bude blbě čumět, ale to je jeho problém, ne Tvůj. Přeci nebudete sedět s dětmi v tomhle počasí doma. Nakažlivý to není a sluníčko tomu prospěje, já bych šla.
Evista 25207
17.7.2009 10:49:12
Na koupaliště přece můžeš jít s dětma a nemusíš se koupat. Můžeš zůstat lehčeji oblečená. Zatím jsem na koupališti nikoho s lupénkou neviděla.
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 229  [Dalších 49 >>]

(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.