| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zánět vedlejších dutin nosních - sinusitida

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 400] Názory 401410 z 622  [Dalších 212 >>]
Petra, Tobiáš 06, Sebastián 09 100838
13.1.2011 20:58:51
zerat, taky mám skoro stále zánět dutin, dr. mi právě napsal Amavys, jenže já v domnění, že je to krátkodobá záležitost přestala užívat a samozřejmě mám rýmu furt, taky už mě to s...
O konvičkách jsem slyšela, ale mám z toho trochu hrůzu, z toho používání, ale asi se pořádně podívám na net. Nejspíš to tak hrozný nebude :)
Naštěstí se nejspíš budeme za pár měsíců stěhovat kousek od moře, tak doufám, že tam mě to přejde, ale zase tam děsně fouká... mimochodem čepici mám v záloze, tak doufám, že to jako prevence taky funguje (i když dutiny jsou i v obličeji, takže těžko říct ~d~
Sisi Karamelka 109001
13.1.2011 20:50:56
nějak nechápu - to si jako liješ vodu do nosu a ono to teče samo ven? Vincentku používám sprej, ale ta zelená rýma mě trápí už 2 týdny. Lepší se to, ale pořád nejsem OK.
ema2 94465
13.1.2011 20:49:59
A neboli Vas pri tom hlava?
Ja som stale mala taky zvlastny pocit - hnusny tlak v tych dutinach.
A este to chvylu trvalo kym som to vyfukala, aj tak som mala stale
pocit akoby tam ta voda este osala.
Robila som nieco zle?
Věra. 13885
13.1.2011 20:42:27
Zerat, toto je velmi dobrý tip. Určitě se bude někomu hodit, myslím že v tomto případě nejde o reklamu, když něco funguje a není to tolik známé.A navíc to není extra drahé.
Takže i za ostatní
díky za tip
~R^
zerat 18305
13.1.2011 20:24:21
Jo ták už to čtu, že vlastně píšeš o tom stejném principu, že to neteče do pusy...
No je to fakt, že i tak to asi půjde. ~R^
zerat 18305
13.1.2011 20:22:58
Kisi, ale tohle vůbec do krku právě neteče - v tom to vidím za geniální. Tohle úplně cítíš, jak Ti to vyplní dutiny a pak to vytéká volně druhou dírkou ven. Žádné vykašlávání, celá pocákaná vodou... Jinak já jsem nos před tím proplachovala normálně s hrnečkem vody, taky to šlo, ale celkově jsem byla různě politá... ~k~
Kisi + 2 děti 14696
13.1.2011 20:18:52
průplachy nosu se dají dělat klidně i zadarmo. Potřebuješ k tomu jenom jednu PET lahev (velikost libovolná) s násoskou - jako má např. RAJEC. Je třeba jenom vyříznout a vytáhnout tu membránu, která zabraňuje vytečení tekutiny z lahve.
Pak si na dno uděláš díru, aby voda mohla vtékat a vnikat vzduch.
Naplníš převařenou vlažnou vodou se solí, nakloníš hlavu a proplachuješ nejprve jednu dírku, pak druhou. Je třeba mít otevřenou pusu, aby slaná voda nevtékala do krku.
Stačí malý cvik, není to nijak extrémně nepříjemné a hlavně je to účinné.
zerat 18305
13.1.2011 19:51:59
Aha, tak ke mně to dorazilo až takhle přes dr. ORL a až je to v lékárnách...
Eva + Klárka2/07 93216
13.1.2011 19:47:30
Já když mám rýmu, nebo Klárka, tak okamžitě nasadím Vincentku - jednou jsem jí koupila ve spreji a teď jí jen dolívám. A stříkám tak 10x denně.
zerat 18305
13.1.2011 19:43:42
Mono, tohle všechno jsem dělala taky ale bylo to úplně k ničemu. Navíc x. lékařů mi řeklo, že čepice... jsou jen pověry, že to nemá vůbec vliv. Mmch čepice nosím taky. Ale je to jako se vším, někdo trpí na tohle někdo na tohle...
[<<Předchozích 400] Názory 401410 z 622  [Dalších 212 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.