| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zánět vedlejších dutin nosních - sinusitida

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 410] Názory 411420 z 622  [Dalších 202 >>]
*Niki* 19980
13.1.2011 19:36:35
Mám hlavu a nohy vždy v teple. A posiluju imunitu. Čepici mám i teď venku, když je nad nulou, a potíže nemám.
Kinga+3 21928
13.1.2011 19:35:04
Stačí si zadat do googlu "nosní sprcha" a vyjede spoutu odkazů, prodávají to většinou obchody zaměřené na bio věci, já nakupuju sem tam v biosféře a tam jsem to objevila. Jinak jsem se k tomu dogooglovala, když jsem se před víc než rokem trápila s šílenou rýmou.
zerat 18305
13.1.2011 19:25:49
Kingo, fakt? Tak já o tomhle fakt u dr. slyšela úplně prvně. Koukám na netu, že tvarově je to hodně podobné a asi to bude úplně stejně účinné, jen možná ten Rhino Horn je trošku levnější. Jediná nevýhoda byla, že jsem musela čekat až to lékárně pošlou z centrálního skladu v Praze, ale jinak fakt bomba. Píšou na obalu, že v pohodě tohle zvládnou i pětileté děti a starší holka už projevila několikrát tohle vyzkoušet, tak jsem zvědavá ~;)
Kinga+3 21928
13.1.2011 19:22:18
Zerat, znám, používám tohle
http://ryma.heureka.cz/fitne-nosni-sprcha-20/
to jenom pro info, že jsou i jiné značky. Už jsem to tady několikrát prezentovala, je to doopravdy velký pomocník. I při alergiích v létě. ~R^
zerat 18305
13.1.2011 19:14:27
Zdravím. Často jsem se tu zmiňovala, že mě už více jak dva roky trápí záněty dutin, téměř stabilní zelené až hnisavé rýmy. Přeléčená jsem asi vším, co bylo kde k dispozici, co kde vyzjistila moje dr. ORL... ATB, Ribomunyl... Poslední štace dr. byla třítýdenní léčba Klacidem 500 mg, efekt ani nevím - myslím, že nula od nuly pošla. Na nedávné poslední návštěvě ORL mi dr. říkala, že poslední, co by mi mohla poradit je používat dál sprej do nosu Avamys a že pokud by mi nebylo líto peněz, tak bych si mohla průplachy nosu zlehčit pořízením RHINO HORNU a dala mi k tomu "kopici" různých lékařských osvědčení... že konvičku roky rokoucí používají jogíni a teď je to novinka vyráběná ve velkém. A už jsem u toho, co vlastně chci napsat. Koupila jsem si ji -stála vcelku pakatel asi 260 Kč ve srovnání s tím, co stojí spreje do nosu s mořskýma vodama... a hlavně můžete používat litou Vincentku a nebo je u toho odměrka na sůl a lze používat normální vodu s onou dávkou normální kuchyňské mořské soli. Já zatím dávám Vincentku a musím s radostí říct, že už víc jak týden nemám zelenou rýmu! Dnes je to první den, kdy když už něco odsmrkávám, tak čiré ~z~ Doufám, že to tímto nezakřiknu, ale SNAD! konečně nebudu mít pořád záněty dutin... A hlavně když si vezmu, že jeden sprej Physiomeru stojí skoro 200 Kč a při pořádném prolití dutin vám vydrží tak 2 dny... A hlavně jsem hrozně mile překvapená tím, jak jednoduché a málo nepříjemné je to prolití tou konvičkou Rhino Horn.
Podotýkám, že mi vůbec nejde o dělání reklamy tomuhle výrobku kvůli značce nebo tak, ale spíš si říkám, že by se to mohlo některým s podobnými problémy jako mám já hodit. Za spreje do nosu typu Physiomer atd. jsem za poslední 3 roky vyházela tisíce, když jsem si nechtěla do dutin natahovat všelijak slanou teplou vodu z hrníčku ~7~
Suza007 91095
23.12.2010 11:15:28
Možná můžeš brát bioparox a atb na předpis najednou - mně to posledně bylo u doktora doporučeno (měla jsem zánět průdušek). Ale určitě je potřeba předtím konzultovat buď přímo u lékaře nebo aspoň v lékárně.
Suza007 91095
23.12.2010 11:12:30
Anexo,
tak nějak podobně to pamatuje manžel, kt. to zažil taky zhruba před 15 lety. Ale počítám, že dneska už budou mírnější metody.
Balbína 99798
22.12.2010 22:00:13
nezažila, ale snad ti pomůžou ATB. Prý už se nedoporučuje na zánět dutin napařování, někomu může spíš přitížit, ale je dobré máčet nohy a paže (po kolena, po lokty) do horké vody.
Držím ti moc palce ~x~
zerat 18305
22.12.2010 19:58:16
Navíc popravdě Bioparox se za otok nedostane! Takže opravdu jen celková zabírají dobře. Teda aspoň mě nikdy Bioparox už ve fázi zánětu nepomohl!
V.B.R.M. 64238
22.12.2010 19:49:48
do pytle. Já jsem ale tele~o~. Dostala jsem tablety a ten bioparox mi doporučila kdysi dávno doktorka. No to je jasný, že to nemůžu plácat dohromady. Jsem ale........~4~ Díky za nakopnutí~R^
[<<Předchozích 410] Názory 411420 z 622  [Dalších 202 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.