| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi ženami

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 231267  [Dalších 231187 >>]
Čumča. 160024
20.9.2024 12:30:34
tomu říkám slovo do pranice~s~

mám ke stáru pocit, že zásady jsou hlavně od toho, aby se:

a) jednou za čas porušily (jako výjimka, co potvrzuje pravidlo)
b) aby se na některé člověk postupem času s láskou vykašlal, protože všechno se mění, nejde stát na místě~d~, resp. jde, ale někdy to ke štěstí nevede

kosatka2 89902
20.9.2024 11:42:51
lei, píšeš to moc hezky, já bych rovnou napsala "hnusný laciný plastový čínský šmejdy, který určitě vyráběj malý děti v nehumánních podmínkách a pak putují přes celou zeměkouli, aby se za krátko vyhodily do koše" ~n~

My máme interiérové květiny, z oken sem kouká pozdně letní zahrada (měsíčky, lichořeřišnice, rajčata...), ale na stole už máme svíčku a ve váze vždy něco sezonního.

Moje nejhezčí výzdoba je, když zbuzeruju rodinu, aby si všichni z odkládacích ploch odklidili svůj bordel a zbytek vyhážu a pěkně utřu.
Ropucha + 2 120300
20.9.2024 11:07:49
Čumčo, víš co - jestli se dožiji toho, že se nějaké vnoučátko někdy narodí, budu tak "poprděná", že přijmu cokoliv, kostým dýně nebo libovolné nejpitomější příšery :-)
Čumča. 160024
20.9.2024 11:02:19
s tím teď začala dcerka, je poslední ze třídy bez "Světového dne MS", dělají se jí pupínky a přes léto se jí zaoblily boky, taky štěká, ale spíš na mě~;) Pak se chodí pomazlit~d~
Čumča. 160024
20.9.2024 11:00:00
přání otcem myšlenky, Ropuško, vnoučátka si ze školky donesou lásku k rozličným proprietám, a kdo bude proti nim, bude zapšklík, porazí tě na ippon~Rv
Čumča. 160024
20.9.2024 10:55:45
https://www.designpropaganda.cz/produkt/slamp-designova-nastenna-svitidla-lafleur-applique-18509

ááááh, Beat, tohle je nááádhera
Ropucha + 2 120300
20.9.2024 10:54:03
"nazatezovat oko pohledem na “ dekoraci”.. Ale je možné, ze v bytě bych to dělala jinak"

Beat, právě: krásné bydlení samo o sobě nepotřebuje berličky v podobě kýče z Pepca.
Jenže v hnusném paneláku má člověk potřebu nějak to vylepšit, vnést atmosféru.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
20.9.2024 10:52:39
světový den menstruace by byl asi mnohem děsivější než celý halloween ~t~
můj muž říká, že mít domácnost se třemi menstruujícími ženami, je horor sám o sobě, a to ještě nejstarší dcera moc netrpí na výkyvy nálad... já se měním ve vzteklou a nevrlou zrůdu a nejmladší je fúrie i normálně, ale s počátkem menstruace je z ní vyložené lítá šelma, co prská, vrčí a seká drápy ~t~ mám pocit, že reaguje vyloženě agresivně na jakýkoliv mužský hlas ~t~ jakmile se v jejím zorném poli mihne táta, okamžitě startuje "co je zase?!", ani se na ni nemusí podívat ~t~
Anthea 47738
20.9.2024 10:51:13
Lei, jo některý ženský jsou jako šílený.
Taky to pozoruju, pro změnu na ytb.
Částečně je to reklama, ale částečně podle mě i to, že některé ženské "bydlenky" nemají co dělat a mají dost peněz, takže "vylepšují" domov. Obzvlášť ty stále nové organizéry a zkoušení nových a nových čističů, když ty staré vyhovují, mě fascinuje.

No, myslím, že u některých to hraničí už s chorobou.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 231267  [Dalších 231187 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.