| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi ženami

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 231267  [Dalších 231197 >>]
TaJ 81121
20.9.2024 12:53:48
Stará huso, já mám už pár let jablíčko a hrušku, z přírodního tmavšího dřeva, přirozeně zbarveného, s kresbou let...ježečka mám z keramiky...nejsou to ty kýčovité dekorace ze zmíněných obchodů a dýničky si kupuju pravé, ty malé okrasné různých tvarů. Poslední roky mívám jen pár dekorací, ale spíš těch kvalitnějších, dražších.
Čumča. 160024
20.9.2024 12:53:35
Huso, a co máš teda na balkóně, jestli se můžu zeptat? A opravdu nemáš doma žádný veselý kousek oblečení, třeba hezký šátek alespoň?~e~
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
20.9.2024 12:52:22
huso, taky bych nechtěla mít doma haldu ozdob, ale když máme jednu velkou oranžovou dýni na okně, vedle pár luceren (ty jsou tam celoročně), je i ta kýčovitá dýně hezká :-)
a když před vánocema jdu domů a přijdu ke dveřím a voní tam skořice, badyán a perníčky (z věnce), hned mám lepší pocit :-)
a stejné je to i s barevným kýčem - pokud je jich hodně, je to rušivé a nepříjemné, ale jeden výrazný líbivý kýčovitý prvek dokáže oživit prostředí moc pěkně :-)
susu. 129001
20.9.2024 12:49:11
Mně se líbí i květinové a jiné výzdoby venku, ale to vídám málokdy, u nás se teď množí to nechat porůst celou zahradu houštím, aby tam nikdo neviděl.
Girili 117849
20.9.2024 12:45:42
Mno, trochu ano. Ale většinou se zpožděním a na nátlak dětí. Nestíhám, nemám energii. Poslední dobou dost těžím z dětských výtvorů, adventní věnce už nechávám na dceři. Ono to vždycky nějak dopadne. ~;)
Ale hezká a přiměřená výzdoba se mi líbí, to není tak, že bych to bojkotovala.
Stará husa 154854
20.9.2024 12:44:29
Mně se líbí květinová výzdoba venku, když má někdo domeček se zahrádkou. Vřesy, astry, chryzantémy a tak. Mít doma různé čičurky typu "roztomilých" dýniček, ježečku, jablíček, houbiček , to je podle mě hnus a kýč. To doma nechci.
susu. 129001
20.9.2024 12:42:13
Mě to docela baví, zdobím ráda a nazdobený byt se mi dost líbí. Dřív jsem to vídala v těch amerických filmech a zírala a toužila.
Současně jsem běžná ženská s běžnými finančními prostředky, nedostatkem času a skladovacích prostor a žiju v ČR.
Takže zdobím, ale tak nějak jen trochu, a až se k tomu dostanu, takže některý rok dřív, jiný později, a tak abych nevyděsila sousedy a kolemjdoucí.
Stará husa 154854
20.9.2024 12:40:38
Ropucho, tak to prrr - můj paneláček není vůbec hnusný, je hezky a roztomilý. ~j~
Čumča. 160024
20.9.2024 12:39:59
kus života jsem bydlela v paneláku, ono to tam je takové, jaké si to člověk udělá (jako všude)~d~

hezky nazdobený balkón je super, když se společenství vlastníků shodne a udělají si to hezké před panelákem, je to win-win

mí předkové pocházeli z ohromného statku, a druhou polovinu života žili v paneláku a měli dvě zahrádky (babička jednu s kytkama, bramborama), druhou se zvířaty, malé dědovo hospodářství~d~, a naučili se to mít v paneláku relativně rádi (spolužití s dalšími seniory bylo minimálně bezpracné)~d~
TaJ 81121
20.9.2024 12:32:49
Ropucho, přesně, moje mamka v paneláku zdobí mnohem víc, než já, ale ona teda spíš přírodniny, keramiku, dřevo apod. Ty kýčovité dekorace ne... Já v domku zdobím mnohem míň, protože za okny máme všude zahradu, přírodu a těch barev a krás je tam spousta. Takže doma už mám fakt jen pár maličkostí. Asi kdybych měla výhled jen na okolní paneláky, tak bych taky zdobila víc...
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 231267  [Dalších 231197 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.