| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi ženami

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 231267  [Dalších 231167 >>]
neznámá 91073
20.9.2024 10:29:45
Světový den marihuany nemůže být pakárna už z principu.~t~
Ale světový den menstruace bude jedna velká pakárna a na tom si trvám.~l~
Stará husa 154854
20.9.2024 10:24:10
Ne, nejsem zdobící typ. Akorát o Vánocích ozdobím větvičku ve váze. A taky se mi příčí kupovat pořád nějaké další a další věci, spíš se snažím věcí zbavovat, než jimi zaplavovat být.
Čumča. 160024
20.9.2024 10:24:09
https://cs.wikipedia.org/wiki/Mezin%C3%A1rodn%C3%AD_dny_a_roky

proč hned pakárny, Konik?

Co takový Mezinárodní den objímání? Světový den luštěnin? Světový den morčat? Mezinárodní den mrkve? Světový den marihuany? Mezinárodní den menstruace? (vybrala jsem z prvních pěti měsíců v roce ty pro mne nejzajímavější)~:-D

Mmch, Mezinárodní den akcí proti přehradám 14.3. mě zaujal~d~
A poslední pátek v červenci měla svátek Roni - Světový den administrátorů~t~

Konik, ty máš tady významný den, poslední neděle v květnu.~:-D
neznámá 91073
20.9.2024 10:05:45
Tyjo, růžová pěna po okraj mísy.~e~ To naše domácnost s pěti chlapy nutně potřebuje. Jdu googlit.
neznámá 91073
20.9.2024 10:02:44
Běžně zdobím pouze zimu a Vánoce, to už postupně začátkem listopadu, také dle počasí.
Na jaro a podzim akorát koupím vřesy nebo petrklíče do truhlíků. NA podzim maximálně mísu ozdobných dýniček na terase, pokud je ten rok pestuji.

Letos mě podzim dostal více než normálně a padl na mě splín, takže jsem nakupila košík podzimních dekorací, svíček a světýlek a rozmístila je po domě a kolem domu a je to kýč, ale to fajn. Oranžovou moc nemusím, doma mám většinu dekorací bílých a krémových a občasná oranžová to hezky rozsvítí. Asi stárnu, ale líbí se mi to. Uvidím, jestli příští rok opět vytáhnu dýně nebo je to jen tím větším smutkem z konce léta.

I jsem holkám nakoupila tématické podzimní oblečení, něco doma bylo z loňska a něco jsem přikoupila. Takže mají šatičky s dýňami a svítí na dálku, ve školce stejně většina dětí už chodí "odýničkované" a určitě bude školka pořádat nějaký podzimníček a musela bych je nakonec koupit, tak jsem to udělala dobrovolně a včas.
Lei 37503
20.9.2024 10:00:53
Fed, byla jsem v OC Chodov (jsem tam tak dvakrát do roka) a přistihla jsem se, že koukám dámám na nohy, jestli tě někde nezahlédnu ve "slepičích" botkách ~t~.
Koníček mořský 156666
20.9.2024 9:59:58
Mluvím o domácích pakárnách, ke kterým by patřila i tematická výzdoba podle ročních období a svátků, kdybych ji dělala.

O bohulibých aktivitách a dalším domácím zpestření řeč nebyla. Ty doma dělám samozřejmě taky. Třeba koukám na TV, spím, jím a piju.
Lei 37503
20.9.2024 9:59:53
Já jsem si teď dala závazek, že doma uklidím. Nemyslím každodenní šolíchání, spíš věci, které tak nějak nebyly dosud pořádně zabydleny, byly v provizoriu a byly některé i nepotřebné. Náš přízemek totiž stále čeká na rekonstrukci a protože peníze, které na něj vždy začneme vyčleňovat, jsou v hopodářství náhle vždy nutně třeba jinam, už mě to provizorium nebaví, tak ho řeším - prostě aby prostor před rekonstrukcí vypadal i tak trochu k světu. Každý den udělám kousek - vytřídím, přiklepnu skobičku, umyju, najdu místo něčemu, co bylo někde nevhod. Začíná to být vidět a plán mám dlouhodobý, co konce roku, abych nebyla v presu.

No a při té příležitosti jsem natrefila na Instagramu na videa těch dam, které absolutnímu pořádku a estetičnu ve svých příbytcích podřídily své (minimálně insta-)životy. A to je síla. Videa, kde funkční předměty lítají do koše a z nových a nových krabic se vybalují nové a nové věci, desítky různých plastových pořadačů, organizérů, šup staré kořenky pryč, nové sem (staré vypadaly úplně v pohodě stavem i designem). K tomu úklid, kdy se všude lijou a stříkají mračna chemikálií, zejména vidím takový růžový přípravek, co se nalije do WC a on udělá pěnu až pod prkýnko, asi nějaký jů es ej zázrak. Jasně, mají asi peníze za reklamu, ale ty nadšené komentáře...jak je to úžasný a kde koupit to, ono a tamto. Nářky na zátěž životního prostředí asi mažou nějakým automatickým filtrem ~t~~8~.
Federika 14090
20.9.2024 9:53:07
Dělám.
Ale dělá mi to radost. Kdyby mi to radost nedělalo, z nějakého pocitu povinnosti bych zuřivě měnila dekorace a čančala dům, na to bych kašlala.
Měním hlavně kytky, doma i venku v květníkách. Jinak mám pár krásných dekorací, někdy něco dokoupím, když se mi to líbí.
Čumča. 160024
20.9.2024 9:38:25
"Doma akorát vařím, peru a uklízím. Nic dalšího doma nedělám."

Konik, a není to trochu jednotvárný?~:-D Nechce to přidat nějaké bohulibé aktivity, nějaké další zpestření?~;)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 231267  [Dalších 231167 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.