| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi ženami

  (?)
 Názory 110 z 229964  [Dalších 229954 >>]
Blanče 42184
8.6.2024 13:09:19
Bydlíme na skoro samotě u lesa, než se u nás málem uložil ožralej mladík při cestě z hospody nepamatuju si, že bychom zamykali, když jsme byli doma. Teď když už jsme s manželem sami doma, většinou zamykáme (většinově manžel, chodí večer se psy), máme ložnici, ze které není nic slyšet. Ale teď je to spíš ze zvyku, protože momentálně máme tak uječeného psa, že nepozorovaně by k nám nikdo nevlezl. Celé léto jsou dveře na zahradu dokořán, pokud tu někdo je, odmítáme dělat vrátného psům a kočkám. Co naopak dodržujeme je zavření (ne zamčení) dveří do ložnic a do patra právě kvůli zvířatům, která courají sem a tam. My se v létě nezouváme, přízemí je zcela bez koberců a funguje jako prodloužení zahrady.
apo-lena 159305
7.6.2024 15:55:26
Bydleli jsme v paneláku bez výtahu v přízemí. Muž klidně nechal klíče venku a odešel nebo otočil klíčem, ale předtím nezavřel dveře, takže bylo celý den otevřeno. Dařilo se mu to, i když byl doma. Sousedé z nás museli mít tiky.
V baráku máme vstup hned proti brance, ta zamknout nejde. Klidně nechává otevřené dveře. Sklep někdy zamyká. Když se zeptám, skoro vždy řekne, že zamknul. Jednou jsme měli sklep odemčený týden. V tom měsíci zrovna vykradli sousedy. Nás naštěstí ne. Když jde spát, tak obejdu dům a zamknu.
byvala radka 154149
6.6.2024 19:23:39
My nic nemame, tak nemusime zamykat😁
byvala radka 154149
6.6.2024 19:20:03
Nezamykame, ale mame zvenku kouli. Ale v tom jsme vsichni zajedno, nijak to neresime a nevadi nam to. Plot taky mame jen jako, tedy ze dvou stran
Ropucha + 2 120300
6.6.2024 12:27:16
Domovnici s klíčem neznám ani z Ignáta Hermanna, jeho dílo znám jen ze školní čítanky a tam zrovna nic o domovnicích nebylo.
Vím, že za minulého režimu fungovala spousta obskurností, ale s tímhle jsem se nepotkala.
Zažila jsem pouze vrátnici na VŠ kolejích, ale to už bylo po revoluci a noční službu tam měl vždycky někdo příčetný. Hlavní paní "kolejnice" nad námi občas lomila rukama, ale v zásadě nás myslím měla ráda.
Koníček mořský 156666
6.6.2024 12:02:23
Ještě se vrátím k nezamykacímu tématu - ono když bydlíte v bytovce na malém městě, tak se ze všech spolunájemníků stane taková jedna velká rodina. Všichni se znaji, věději kdo s kým, proč a jak, známe své příbuzné, kamarády, životní styl, majetkové poměry, obsahy popelnic~;) kdo pije, v kolik se vrací, kdo má poměr...

Takže se zamykání tak úplně neřeší.

Můj muž je moc rád, že vaši muži (nebo vy) taky nezamykáte. Protože se na něj nemůžu čertit ~o~, když je to vlastně běžné. Takže mi už neříká "ta tvoje Rodina ~a~", když mu říkám co ta moje Rodina.
Monika 123907
5.6.2024 22:39:28
Stará huso,já tu situaci s klíčem jen u domovníka znám jen z románů Ignáta Hermanna ~:-D V 2.polovine 20.stoleti bych to už teda taky nečekala...
Stará husa 154854
5.6.2024 19:39:05
Ne, vůbec. Ona nenáviděla komunisty, byla hluboce věřící římská katolička.
Čumča. 160024
5.6.2024 19:05:27
Huso, nutila vás ta osoba do ideologické výzdoby oken?~:-D
susu. 129001
5.6.2024 18:45:26
Koníčku, tak buď si koupíš dvoulitrovku, sehnat se dá, já ji nehledala, nebo prostě dvě hezké litrové.~:-D
 Názory 110 z 229964  [Dalších 229954 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.