| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi ženami

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
 Názory 110 z 231308  [Dalších 231298 >>]
Anadar 27930
24.9.2024 12:43:50
No,zrovna teď jsem chytla nějakou virózu
Jak ráda bych ulehla do postýlky s teplým čajem.
A mít něco horečnatého,tak to udělám.Jenomže je to zase jen rýma a kašel bez teploty, takže v práci to přežiju(pacienti snad taky) a doma za odměnu se postarám o návštěvu z USA,která přijela odhalovat své české kořeny
Praktikuji víkendové stonání,to mi tentokrát nevyšlo,jelikož jsme odhalovali ty kořeny.
Vzpomínám si,jak jsem před pár lety dostala strašlivý kašel i s teplotou,během víkendu jsem si sumírovala telefonát do práce,že si opravdu vezmu sick days . A najednou jsem dostala SMS od kolegyně,jestli vím,že budu na pracovišti sama,že nejsou lidi(byly jarní prázdniny),takže mi došlo,že mě opravdu nemá kdo zastoupit,protože kdyby někdo takový byl,nejel by jen jeden program. No,teplota mi slezla a nějak jsem to přežila,mám jen krátký úvazek,tři dny, a čaj s medem byl dost nápomocný.
Covid tuhle kulturu přemáhání se dost narušil,ale te´d už každému otrnulo.
Tatramelka+3 66284
24.9.2024 8:44:59
Girili, to je vtipné :-).

Já mám doma všechno celkem funkční modely, ale prostě nezvládají dělat takové to uklizené útulno, ve kterém bych ráda stonala. Naše představy o útulném domově se naprosto rozcházejí a bohužel jsem v menšině. ~t~
Girili 117849
24.9.2024 8:32:34
"MM je funkční model" - to se mi líbí, tahle formulace. ~t~
Mám svým způsobem taky funkční model, cokoliv opraví, vyrobí na míru, vymyslí technické řešení, o sebe se postará, uvaří, s drobnou radou i vypere ap. Jen je nějak rodičovsky nekompatibilní se třemi menšími členy domácnosti. Reklamovat se to nedá, občas bych to úplně vyhodila... ~t~
Girili 117849
24.9.2024 8:21:43
Myslím, že nehraju, ale nezvládnu většinou koukat, jak to zbytek rodiny (ne)zvládá a zapojím se nakonec víc, než bych chtěla. Nebo to "zvládají" s takovým řevem, že se v tom stejně nedá v klidu marodit a zvedá mi to adrenalin. ~d~
Tatramelka+3 66284
24.9.2024 8:08:32
Nemocná jsem nebyla ani nepamatuji.

Teď nám na víkend asi dovezla dcerka nějaký moribundus a spaly jsme spolu v posteli. Včera jsem měla pocit, že jsem si to jako vsugerovala a pořád jsem se pozorovala :-), ale když jsem dnes ráno dosedla v práci, rozbolela mně hlava a začínám cítit škrábání v krku, asi jsem měla dnes zůstat doma. Vařím si čaj a uvidím. Naštěstí mám kancelář sama pro sebe, a když mi nebude dobře přesunu se odpoledne domů. Zítra si třeba poležím a zbytek týdne si dám home office.

Když byly děti malé, tak jsem fungovala děj se co děj. Když si vybavím své nemoci, tak mně když už něco jednou za dva tři roky převálcuje, tak to zpravidla stojí za to. Ale můj muž se na tyhle doby vyloženě těší. Ležím v posteli, do ničeho jim nekrafu a když pak po týdnu vylezu jsem ráda, že jsem to přežila a jsem plná dojmů z toho jak o mne a o sebe pečovali, že ani nekomentuji zaflákanou kuchyňskou linku a drobečky ~t~.


Kopřiva Dvoudomá 34182
24.9.2024 8:06:07
Tuhle jsem si to chválila, jak je skvělý, že po patnácti šestnácti letech můžu být v posteli, když jsem nemocná, aspoň dokud je nejhůř. S malýma dětma to nešlo.
Koníček mořský 156666
24.9.2024 8:03:41
Já si na hrdinku nehraju, protože já hrdinka jsem. Když mi není dobře, tak dělám jakoby nic a za chvíli je mi zase dobře. Tělo poslouchám, takže když vyšle signál, půl hodinky si odpočinu a už jsem zase ready. Tak jednou za rok a půl vyšle signál větší, motá se mi hlava a pozvracím se, a musím ležet jeden den. Říkám tomu restart. Prostě je mi jednou za čas ze všeho na nic. A pak už zase dobrý. Naposledy mě sklátila chřipka. V roce 2000.
V práci mě nikdy nikdo nezastupoval, takže když bych měla marodit, pak bych si to vyžrala. Tudíž nemarodím. Doma jsem často byla sama, takže jsem si taky musela poradit, i když mi nebylo dobře a měla jsem povinnosti.
Já prostě hrdinka jsem. A vím to o sobě, proto nejsem nemocná a je mi dobře furt.
Ráchel, 3 děti 76748
23.9.2024 21:37:01
ani mě nehne
Pole levandulové 23006
23.9.2024 21:14:11
Ani omylem. Když jsem nemocná, tak jsem nemocná a hotovo. Ale já jsem nemocná minimálně.
 Názory 110 z 231308  [Dalších 231298 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.