| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 24494  [Dalších 24414 >>]
yxh 122253
6.9.2012 14:52:51
Ahoj Zdeni,
Jsem rada zes kluky vytahla, a oni nakonec taky vid?
Cloveku se treba nechce, ale pak kdyz vidi tu krasu kolem, tak je rad, ze se nechal ukecat. Nasi taky nebyli jisti jestli jo nebo ne, do te kukurice. No a pak byli radi, ze jsme jeli. Cestou jsme se v Taber staveli na Show & Shine, stara auta. To se klukum obzvlast libilo, uz kvuli tomu, ze Matej ma jednoho forda tusim z roku 34 v garazi (dava to dohromady po chvilich). Tak mel inspiraci. Deti si pak uzili zviratek na farme a pak v te kukurici. Cestou pres Lethbridge jsme se staveli v kramku kde maji importovane veci z Evropy, tak jsme koupili par mlsku a Ariel (prasek na prani).
Nakonec byli spokojeni, ale co jsem si pred tim vyslechla..........
Takze dedecek s babickou budou jenom kousek od vas, a kluci to budou mit nedaleko vid? Verim tomu, ze se jim Calgary bude libit. Ja myslela ze uz v Calgary bydleli, netusila jsem, ze byly celou dobu v Edmontonu. No a jestli tam maji zname tak to je jenom kousek.
jake je u vas pocasi? Dneska rano tu byly jenom 3 nad nulou, ale o vikendu ma byt kolem 30C. A ja zrovna delam vecer, takze nikam nemuzeme jet ~q~ No snad pristi tyden bude jeste dobre.
Zdenka, dva kluci 132279
6.9.2012 1:14:06
Ahoj Soni,

v Kananaskis bylo nadherne. Ale dostat vsechny tri kluky na hike je "tough job" :)). Nakonec se jim tam vsem libi, ale te energie co clovek potrebuje, aby je dostal do prirody!

Je dobre, ze ma maminka nekoho , kdo za ni muze prijit. Tohle je velka starost nas vsech emigrantu. Clovek by chtel byt rodicum nablizku, kdyz nas nejvic potrebuji a ono to nekdy neni mozne. U nas je to tak, ze maminka bydli ve stejnem dome jako brachova rodina, ale to uz urcite vis z vypraveni. Tudiz mam v tomhle o starost min. Rada bych jezdila za ni co nejcasteji, ale v budoucnu to nevypada na caste lety do Cech. Tusim, ze tak jednou za dva roky. Casteji to nepujde. ted jsme byli v CR po roce a pul, pristi leto chceme do CA a do CR az v roce 2014. jenze maminka je ve veku, kdy muze prijit necekane prekvapeni a rozjedu se za ni okamzite!
Zdenka, dva kluci 132279
6.9.2012 1:14:06
Ahoj Soni,

v Kananaskis bylo nadherne. Ale dostat vsechny tri kluky na hike je "tough job" :)). Nakonec se jim tam vsem libi, ale te energie co clovek potrebuje, aby je dostal do prirody!

Je dobre, ze ma maminka nekoho , kdo za ni muze prijit. Tohle je velka starost nas vsech emigrantu. Clovek by chtel byt rodicum nablizku, kdyz nas nejvic potrebuji a ono to nekdy neni mozne. U nas je to tak, ze maminka bydli ve stejnem dome jako brachova rodina, ale to uz urcite vis z vypraveni. Tudiz mam v tomhle o starost min. Rada bych jezdila za ni co nejcasteji, ale v budoucnu to nevypada na caste lety do Cech. Tusim, ze tak jednou za dva roky. Casteji to nepujde. ted jsme byli v CR po roce a pul, pristi leto chceme do CA a do CR az v roce 2014. jenze maminka je ve veku, kdy muze prijit necekane prekvapeni a rozjedu se za ni okamzite!
Zdenka, dva kluci 132279
6.9.2012 1:14:05
Ahoj Soni,

v Kananaskis bylo nadherne. Ale dostat vsechny tri kluky na hike je "tough job" :)). Nakonec se jim tam vsem libi, ale te energie co clovek potrebuje, aby je dostal do prirody!

Je dobre, ze ma maminka nekoho , kdo za ni muze prijit. Tohle je velka starost nas vsech emigrantu. Clovek by chtel byt rodicum nablizku, kdyz nas nejvic potrebuji a ono to nekdy neni mozne. U nas je to tak, ze maminka bydli ve stejnem dome jako brachova rodina, ale to uz urcite vis z vypraveni. Tudiz mam v tomhle o starost min. Rada bych jezdila za ni co nejcasteji, ale v budoucnu to nevypada na caste lety do Cech. Tusim, ze tak jednou za dva roky. Casteji to nepujde. ted jsme byli v CR po roce a pul, pristi leto chceme do CA a do CR az v roce 2014. jenze maminka je ve veku, kdy muze prijit necekane prekvapeni a rozjedu se za ni okamzite!
Zdenka, dva kluci 132279
6.9.2012 1:14:04
Ahoj Soni,

v Kananaskis bylo nadherne. Ale dostat vsechny tri kluky na hike je "tough job" :)). Nakonec se jim tam vsem libi, ale te energie co clovek potrebuje, aby je dostal do prirody!

Je dobre, ze ma maminka nekoho , kdo za ni muze prijit. Tohle je velka starost nas vsech emigrantu. Clovek by chtel byt rodicum nablizku, kdyz nas nejvic potrebuji a ono to nekdy neni mozne. U nas je to tak, ze maminka bydli ve stejnem dome jako brachova rodina, ale to uz urcite vis z vypraveni. Tudiz mam v tomhle o starost min. Rada bych jezdila za ni co nejcasteji, ale v budoucnu to nevypada na caste lety do Cech. Tusim, ze tak jednou za dva roky. Casteji to nepujde. ted jsme byli v CR po roce a pul, pristi leto chceme do CA a do CR az v roce 2014. jenze maminka je ve veku, kdy muze prijit necekane prekvapeni a rozjedu se za ni okamzite!
Zdenka, dva kluci 132279
6.9.2012 0:56:05
Ahoj Bohunko,

tak to je krasna zprava. Moc gratuluji...a kdy se ma miminko narodit?

Jsem rada, ze se rodice manzela vraci zpatky. Jsem zvedava, jak se jim v Calgary bude libit, zatim zili vzdycky v Edmontonu. Myslim si, ze byt se jim bude libit. Je v krasne lokalite a vyhled maji primo do lesa, zatimco vyjdou z domu a jsou v civilizaci. Ja tam rada jezdim na bruslich. Je tam hned vedle lesopark. Vraci se kvuli nam a pak take kvuli nespokojenosti v CR (s tamni politikou a tak...) a navic tchan je prof. matematiky a ten si polepsi, co se tyce jeho postaveni ve spolecnosti. To asi netreba blize vysvetlovat~;).
bohunak 5775
5.9.2012 16:28:11
Zdeni, jakto ze se manz. rodice rozhodli prestehovat zpet? Je super, ze kluci budou mit aspon jedny prarodice nablizku.
bohunak 5775
5.9.2012 16:26:26
Ahoj,

jak to, ze uz tady nikdo nepise. Po dlouhe dobe jsem zase zacla chodit na Rodinu a tady nikdo.~;)

Klukum zacla skola uz 27. srpna. Prozatim jsou nadseni, teda Joel uz zacal chodit do 5 tridy(tady je to druhy rocnik- jina skola). Prvne jsem uvazovala o domaci skole, ale kluci se nakonec rozhodli pro normalni skolu, tak nakonec skoncili ve skole.
Nic moc se u nas nezmenilo, porad bydlime v Houston, porad stejne vedra, jak vzdycky.~:-D Akorat jsem tehotna. Prislo to necekane, ale male je samozrejme vitane.

Taky porad vozim kluky nekde po krouzkach. Je to pomerne unavne a to je teprve zacatek skolniho roku.~t~
yxh 122253
5.9.2012 15:32:50
To je dobre ze rodice prileti uz tak brzo. Kluci uz se tesi vid?
Takze uz to mate vsechno pro ne zarizene, jenom se nastehovat a zabydlet. Uz se tesi vid? Ale na druhou stranu jim asi budou chybet kamaradi. Jenze to se da vyresit delsi dovolenou v CZ.
Uz prodali byt v CZ nebo si ho nechaji jak backup plan?
Nevim jak bude s mamkou. Myslim si, ze si byt necha a bude v penzionu pro duchodce platit najem, tam to je dozivotni pronajem ale koupit si clovek byt nemuze. Kvuli objektivite, aby kdo ma narok, mohl byt na poradnik dostat. A ten byt ma zaplaceny. Myslela jsem, ze bychom mohli platit maintenance fee za ni, a kdyby nekdy chtela, mohla by jit zpatky do sveho. Uvidime, zatim o pecovatelaku nic nerikala, ale rikala mi o tom jeji kamaradka, kdyz byla mamka v nemocnici. Ja se zminovat nebudu, bude lepsi, kdyz se rozhodne sama a rekne mi o tom, az se na to bude citit. Zatim jsem rada ze se ji vede lip, dneska chce prvne trochu ven, tak doufam, ze to zvladne, zatim je hodne slaba po tech kapackach. 3 tydny byla v podstate jenom na kapackach. Jsem moc rada, ze ma dobre sousedy a zname. Ja tam ted opravdu nemuzu a ona sem nechce. Znas to sama, jake to nekdy byva vid?
Mejte se krasne, pozdravy klukum
yxh 122253
5.9.2012 15:22:21
Ahoj Zdeni,
Krasne fotky, muselo tam byt nadherne. Kluci si uzili vid?
O tech Skotskych slavnostech nam rekla dcera, znelo to docela zajimave, tak jsem myslela, ze bychom se mohli jet podivat, no ale nevyslo to, Milanova zada se rozhodla pro odpocinek. ~o~
Pomahala jsem kamaradum v dilne a paka od lisu me pekne klepla po hlave ~:-D~t~
Zamzilo se mi pred ocima, ale neodpadla jsem. Pak mi bylo poradne zle od zaludku a bolela mne hlava. Ta nevolnost, a vecna ospalost a unava trvala asi 3 tydny. Ja nevedela co to je, myslela jsem hormony, prechod atd. pak jsem mluvila s holickou, rikala jsem ji opatrne na jednom miste (jeste tam po tydnu byla boule a bolela). Vysvetlila jsem ji co se mi stalo, kdyz se dochechtala, rekla mi, ze to je urcite otres mozku, ze jsem asi puvodne mela jit k doktorovi. Ona to totiz mela taky pred par lety, tak vedela o cem mluvim. Ted oficialne muzu tvrdit ze jsem prastena, a ze jsem na hlavu ~t~~t~ ~y~ Akorat na to nemam papiry ~t~
Jake je u vas pocasi? Tady se hodne ochladilo a ma dokonce prset. Zacinaji se houfovat husy, asi uz definitivne bude podzim ~n~
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 24494  [Dalších 24414 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.