| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úklid domácnosti

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 22706  [Dalších 22656 >>]
Evelyn1968,2děti 6269
7.8.2023 15:40:12
Do čekárny jsem jako sestra nosila staré Reflexy, jednou nám je někdo odnesl, celý balík, dělali jsme si srandu, že se na neurologii ztratily reflexy (reflexy se zkouší při neurologickém vyšetření).

Ale dneska nevím, všichni koukají do mobilu.
neznámá 91073
7.8.2023 15:10:55
Nemocnice mě nenapadla, mohla bych se zeptat, nebo je nenápadně nechávat v čekárnách.~:-D
TaJ, já se před lety pokoušela prodat značkový kočárek, Mutsy, za pár korun. Zájemců hodně, ale většina se neotěžovala ani přijet na dohodnutý termín, nakonec se teda prodal, ale celkem pakárna.
Věci po dětech daruji po rodině nebo kamarádkám, pokaždé má někdo zájem.¨

Ale jinak funkčnost nefunkčnost neřeším, vyhazuji.
Manžel ze mě kolikrát šílí, ale on je takový pan Valkýr, shromažďuje kraviny a bohužel na to máme místo.
Momentálně jsem zjistila, že mi totálně zabordelil přístřešek na sadě, fakt až po střechu. Jsou v něm rozbité úly, které nikdy neopraví, v krabicíhc naházené voštiny od včel (prý na podpal), kartony, náhradní díly na traktor, nějaké špalky.....no prostě fakt bordel, možná až na ty náhradní díly. Musím tam vlítnou a asi udělat oheň a vše spálit.~a~
TaJ 81121
7.8.2023 14:54:51
Neznámá, já když něco prodávám, tak rovnou uvádím, že jen osobní odběr. Zásadně nic nebalím, neposílám...Zatím jsme udali všechno, jak dětské věci po synovi, postýlku, hračky, kočárky, kola, koloběžky, vaničku, tak nějaký drobný nábytek, stůl, knihovnu, lednici apod....všechno přes S-bazar, všechno bylo během několika dní pryč, něco třeba za pár stovek, něco za odvoz, což je super, protože jsme nemuseli řešit čím a kam to odvézt a ještě to třeba někde posloužilo. Stejně tak jsme tam pár věcí i koupili, třeba synovy kola, co mu stejně byla za rok nebo dva malá...tak jsme je pak zase prodali dál a koupili větší, všechny v super stavu...
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
7.8.2023 14:47:52
Nebo do domova důchodcú.
Monika 123907
7.8.2023 14:46:10
77krásko, tak ony ty knihovnice si zřejmě představovaly tu práci, kterou budou s novými knihami "zbytečně" mít, že? ~;)
Je to samozřejmě možné, že i Neznámá narazí na podobný typ neochoty, ale ona píše o zcela nových nečtených knihách typu bestseller - takové mohou knihovny mít i ve větším počtu výtisků ...
Bára + 4 20280
7.8.2023 14:46:08
aha, to je dobrá info. V mém okolí jsem žádný takový neviděla. Blízko domu máme pro Diakonii Broumov, takže tam opravdu jen nositelné.Tak já popátrám po tom správném kontejneru.
77kraska 132593
7.8.2023 14:43:25
Báro, jak který kontejner na textil.
Nektere chtějí jen nositelne věci, u jiných je napsáno výslovně i “textil na cisteni strojů”.
Bára + 4 20280
7.8.2023 14:41:04
Také rozdávám. V životě jsem hodně dostala, pouštím to dál.
Chci se zeptat Okolíka - máš trochu přehled o těch kontejnerech na textil? Dřív jsem si myslela, že tam lze dávat i zničen oblečení, které se pak technicky zpracovává, na výrobu filcu a podobně. Teď jsem ale četla někde článek, že ne. Že snad až 70 % složitě likvidují.
Třídím skříně, jdou tam tašky s nositelnými věcmi, ale je mi líto vyhodit kvanta bavlněných, ale různě děravých nebo vytahaných triček apod.
Samolepky na zeď z Favi.cz - největší výběr
77kraska 132593
7.8.2023 14:40:36
Mne se zrovna neosvědčilo nošení knih do knihovny, protože tam každou knihu zkoumali a měli řeči, ze je víc jak 5 let stara a ze je na ni vidět, ze byla čtena, teda nevím, co si představovali. Přitom sami čtenářům půjčují zalepovane saláty, 30 let staré.
To bylo v Praze.

Naopak knihovnice na vesnici na chalupě si s radosti vzala všechno, ze lidi čtou cokoliv.
Monika 123907
7.8.2023 14:36:32
Neznámá, ty nové nečtené bestselery - nechceš to donést idálně do místní knihovny nebo třeba do nemocnice?
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 22706  [Dalších 22656 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.