| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úklid domácnosti

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 22706  [Dalších 22576 >>]
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.8.2023 17:34:20
Jsi fakt dobrá, obdivuju tě.
77kraska 132593
3.8.2023 17:06:04
Fed, taky casto vzpominam na Val, jestli ted chodi plavat
Federika 14090
3.8.2023 16:58:43
Sedmi, blahopřeju...
Já vyklízí garáž, ale musím k tomu bejt vzteklá, pak to jde raz na raz a prostě vyhazuju. A musím to dělat, když doma není manžel~:-D
Vzpomínám na Val, ona by asi nebyla ráda,že na ni vzpomínám v téhle souvislosti,ale jak se jí asi daří...
Okolík 129526
3.8.2023 16:51:53
77krasko - blahopřeji ~x~ A obdivuji Tvoji cílevědomost a vytrvalost. Bohužel hromadiče v rodině máme (množné číslo), jen doufáme, že to nedoroste do tebou popisovaného stavu~d~
77kraska 132593
3.8.2023 16:12:46
Moniko, to mne vlastne ani nenapadlo, ze by to snasel velice tezce, kdyby se s vecmi ani nemohl rozloucit a mel je pryc za 3 dny

ja jsem puvodne na jare myslela, ze skoncime tim, ze mu pripravime prostor pro novou televizi, kdyz se mu stara rozbila a nedalo se k ni pres veci dostat....ale pak chytil osklivou infekci a skoncil v nemocnici, tak jsem se rozhodla to dovyklidit vsechno, kdyz se vratil domu, vyhodit starou postel, vymalovat, vymenit koberec a udelat to tam celkove hygienictejsi....a zaridit, aby tam jednou tydne chodila pani na uklid vsechno dokonale umyt, utrit prach a vyluxovat, prevlect postel atd.
77kraska 132593
3.8.2023 16:05:20
Moniko, napred to byl boj, hadal se o kazdy papirek, ale postupne uz sam nosil veci a rikal "vyhod to"....myslim, ze jeho hromadičske nastaveni se casem menilo, kdyz videl, ze se mu v tom pokoji lepe zije, muze tam volne chodit, dostane se ke knizkam v knihovne, k obleceni ve skrini

ale tolik casu bych tam jinak netravila, ja tam letos v cervenci byla v kuse 10 dni, kdyz jsem vyklizela tu garaz a pak do ni nosila veci z pokoje, zrovna v tech nejvetsich vedrech, cast dne jsem psala na pocitaci veci do prace a cast dne vyklizela

napred vloni na podzim mi to prislo celkem i zabavne, nachazet ty stare fotky a stare papiry a stare veci, ktere jsem si pamatovala z detstvi, ale ted v poslednich tydnech jsem byla uz nastvana, ze k tomu vsemu hromadeni nemuselo vubec dojit, kdyby se tomu oba seniori od zacatku branili, to jim fakt nespadlo na hlavu shury, to byla jejich liknavost, ktera se jim pak uplne vymkla a doslova jim to prerostlo pres hlavu
Monika 123907
3.8.2023 15:54:03
77krásko, jsi dobrá. Víc lidí by samozřejmě mohlo věc urychlit, ale zase by to možná seniora nervovalo. Tahle jste si měli celý rok při návštěvách o čem povídat, ne? A stejně bys tam chodila? A když bordel ubýval pomaleji, třeba to líp snášel, taky by mohl dostat infarkt, kdyby se vrátil třeba po 3 dnech odněkud do prázdného pokoje ~;)
77kraska 132593
3.8.2023 15:48:54
tak skoro po roce se mi podarilo vyklidit pokoj svemu seniorovi, ktery bydli v jinem meste...zbyla mu tam jen stena s knihami a televizi, postel, stul a dve zidle, jsou pryc vsechny jeho stare papiry, noviny a casopisy od roku 1992, stare obleceni, stare destniky urcene ke spraveni, naradi, papirove krabice, sklenice, tasky, kufry, latky - byly tam haldy veci navrsene az ke stropu

musela jsem navic vyklidit jeste jednu z jeho tri garazi, abych mela kam z pokoje dat pouzitelne naradi a celkove veci, ktere by se jeste daly nekdy upotrebit (nekolikery skoro nove monterky, lustry, prodluzovacky, apod.), v garazi jsou nastesti velike regaly, kam se vsechno veslo

pristi tyden se v jeho pokoji bude malovat a dalsi tyden mu dovezou novou postel, ta stara se rozpadala...aby mel v pokoji hygienicke prostredi, protoze v posledni dobe chytal ruzne infekce

teprve s odstupem casu zhodnotim, jaky byl idealni postup vyklizeni, tohle mne stalo strasne moc casu a usili a jezdeni....a stejne jsem nenasla nektere doklady, ktere jsem hledala, zato jsem nasla jine zajimave doklady a spoustu starych fotek, ktere jsem ani neznala...urcite to chce na vyklizeni vic lidi, aby jeden tridil a druhy odnasel veci do smesneho odpadu/recyklace papiru/plastu/skla/odevu

Saténové povlečení na Favi.cz - top výběr
Vážný2 158667
9.6.2023 13:21:11
No třeba já vozím 14+ košil a triček do lázní, kam jezdím dost na podzim...

A dost často jezdíme na 14 i 21 dní na dovolenou. A samozřejmě k tomu přibývají společenské košile. Do práce taky potřebuji každý den slušnou košili v létě i v zimě. (Mám problém, že se potím "jako vrata od chlíva" od dětství, takže se často převlékám i přes den.)

Takže to spíš vidím na 14 košil DL, 7 košil KR, 14 triček + 2-3 společenské košile. Svetry taky aspoň 2, protože něco bude polospolečenské V, něco těžkotonážní svetr na fakt zimu.
K tomu jsou i nějaké mikiny, korp nás každý rok zásobují merchem, který je občas potřeba. (Podobně manželka má oblečení se znakem školky a při akcích se na to dbá. A navíc to mají jenom svěřené)

Obecně máme tedy vždy na dovolenou největší kufry ze všech, ale obvykle jezdíme autem.
Peppa 133447
9.6.2023 12:00:32
K nám se historicky vozilo ze širokého příbuzenstva, co se komu nehodilo, ptž tady bylo vždycky místo, že ~o~ Ale to už jsme jednak zarazili a druhak už jsme taky spoustu krámů vyhodili. Furt to není dost.
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 22706  [Dalších 22576 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.