| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úklid domácnosti

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 22706  [Dalších 22566 >>]
Peppa 133447
9.6.2023 11:55:44
Dětem je to jak se zdá jedno, asi budou po něm ~8~
Jj, asi sepíšu seznam a budu pomalu odškrtávat. A MM vždycky dostane krabici a tu bude mít za úkol probrat.
Bohužel nemám kde mít svůj pokoj, ale jak už jsem psala, až na pracovnu máme v domě uklizeno, žádné harampádí, takže útočiště můžu mít vlastně kdekoliv mimo tu pracovnu..
Peppa 133447
9.6.2023 11:50:15
Bohužel ne, obětovali jsme jí pokoj pro hosty, jiná místnost není. V koutě v ložnici ji mít nechci, i když by tam místo na stůl bylo.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
9.6.2023 9:11:50
Byla bych šťastná, kdyby to někdo udělal, jsem šíleně nerozhodná.
Girili 117849
9.6.2023 8:31:54
Peppo, nemáš, kdo by ti pomohl? Dcera, sestra, kamarádka?
Dávala bych si malé, konkrétní, promyšlené cíle. Rozmyslela, kam s vyřazenými věcmi - sběrný dvůr, charita, e-bazar (tam je ale riziko, že ti to zůstane).
Možná by stálo za to, vyklidit si nějaký malý pokojík jen pro sebe jako takové útočiště?
77kraska 132593
8.6.2023 17:36:52
Vazny, otci jsem rekla: "mas 35 kosil, vyber si 10, ktere si nechas"...a tak to jde podle mne udelat se vsim...kolik clovek potrebuje trenek, ponozek, teplaku, svetru, mikin? nad ponozkami a trenkami bych privrela oko, ty se casem znici a musi se kupovat nove, ale svetr vydrzi normalnimu cloveku treba 15 let
77kraska 132593
8.6.2023 17:34:05
jen to ctu a uz se mi dela spatne

ja to uz doma nastesti nemam, partner postupne odvozil binec na chalupu, kde ho nevidim...ale otci jsem vyklizela jeho pokoj, kde se dalo prijit jen uzkou ulickou, sice to jeste neni uplne hotove, ale z vetsiny jo a mohl si koupit novou TV a starou vyhodit, predtim se k televizi fyzicky nedalo dostat, takze to povazuji za vyrizene

nic neporadim, je to peklo
Vážný2 158667
8.6.2023 14:59:36
Jo a to máme kamaráda, který všem lidem kolem nosí časopisy a knihy, o nichž si myslí, že by je mohli zajímat, někdy nějaké ponožky apod. Je trochu autista, a občas váhám, že budu krutej a ty věci pře ním dám tam, kam patří - do koše. Ale on by je z něj pohoršeně vybral...
Vážný2 158667
8.6.2023 14:57:17
Píšeš i o nás.

A to u nás jsou to hlavně hadry, nádobí, ložní prádlo, IT věci a nářadí a léky a lékařské zprávy. Jo a knihy. A to už přetéká všude, i v obýváku na kanapi, které zabarala manžrlka pro své věci, že se tam ráno obléká, aby nemusela rušit v ložnici (svého času jsem si stěžoval na vstávání 5:45, když já vstávám v 8:00+. Nemá je stejně kam dát, nemá policovou skříň atd.

V podstatě víme, co je třeba, vzít skříň po skříni a vyhazovat. A z části čekáme i na to, až se nám dcera odstěhuje jednak ze skříně v pokoji (má novou po odstěhování syna) a jednak vůbec. Ale jednak se k tomu přes série nemocí našich i tchánovců nemůžeme dostat, jednak jsme strašně utahaní (naše bio-věky jsou o cca 15 let hůř než kalendář) a když už, tak jsme strašně nerozhodní. Nikdo z nás dvou neumí posoudit, jestli je něco hezké, jak v tom vypadáme. Syndrom nedostatku z dětství i později (nekonfekční velikosti, kdy bylo třeba brát, co bylo) + vypadáme blbě i normálně.

Už jsem to i dělal, ale je to opravdu těžké, prošel jsem asi 10 triček a košil a vyhodil sotva tři.

Stejně tak po 30 letech manželství neumíme posoudit počet potřebných hrnců, papiňáků, plastových krabiček, nožů... Občas ty imho nejtupější a nejblbější schovávám do "rezervního" šuplete příborů. A někdo s nadšením koupí další.

Kvalitní manželské postele do vaší ložnice na Favi.cz
Saamajna 115449
8.6.2023 11:44:04
Peppo,
To pises o nasi domacnosti, jen gendrove naopak.
~:-D
Chvalim moc, ze nechces vyhazovat za jeho zady, to by mohlo napachat velky citovy skody.
Manzel to parkrat s necim udelal a pokazde jsem nejpozdeji za 3 dny presne tu vec potrebovala a hledala. No a byla kratce predinfarktova! Uklidnovala me jenom predstava, jak manzela zabijim bud mlacenim lopatou po hlave nebo skrcenim.
~t~
Beat 107867
8.6.2023 7:00:08
Mariko :-)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 22706  [Dalších 22566 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.