| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úklid domácnosti

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 22706  [Dalších 22606 >>]
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
4.8.2023 13:48:17
U nás musìš ukázat občanku.
Okolík 129526
4.8.2023 13:39:44
Kuchařky bych dala do knihobudky~d~
babi_ 48341
4.8.2023 13:28:55
Nedávno jsem byla ve sběrném dvoře s nějakými elektrospotřebiči, repráky apod... a na bydliště se mě nikdo neptal.
Ropucha + 2 120300
4.8.2023 13:13:20
"jsem takovy tezkopadny dric bez fantazie

kdyz si reknu "vyklidim", tak vyklidim, i kdybych u toho mela zdechnout a kdyby to melo trvat 10 let

ale letos v cervenci mi pri vyklizeni bylo lito toho krasneho pocasi, ja jsem se letos jeste ani nekoupala venku..."

Dříč tedy jseš, dříč s železnou disciplínou.
V tropickém vedru bych nedělala nic, právě jen ležela u vody a koupala se. Práci bych odsunula, až bude tma a sychravo.
Já holt mám život a až pak práci, podle toho to vypadá už od dob nedostudované VŠ...
Ale byt si ještě před důchodem vyklidím a vyladím :-)
Ropucha + 2 120300
4.8.2023 13:06:50
77krasko, tato témata mi vždycky připomenou, že tohle musím se svými věcmi udělat ještě sama, dokud mám sílu duševní i fyzickou. Vyklidit vše zbytečně nahromaděné, abych svým dětem jednou nezanechala podobný hrůzný "dar".
Všechna čest mé mamince, ta to udělala, žije ve vzorně uspořádané domácnosti bez zbytečných krámů a myslím, že i jí samotné je to příjemné.
Stáňa * 7932
4.8.2023 12:41:12
Jj, velkoobjemový odpad pouze do vlastní popelnice nebo zaplatit na skládce. Přitom platíme poplatky za odpad ve stejně výši jako ve městě.

My to děláme narazove tak, že to odvezeme do sběrného dvora ve městě, protože tam mám být a platím poplatky i tam. Ale samozřejmě tohle má málo lidí.

Velke vyklízení nás ale ještě čeká příští rok. Kompletně zařízená kuchyň tchyne. Včetně relativně funkčních i když starých přístrojů a náčiní,desitek hrnicku, taliru , mis a misek, velkého množství kuchařek.
Co děláte s kucharkama, taky vyhodit?
Kuchařky I po matce tchyne, která sloužila v Praze v bohaté rodině...ale nemáme to kam dát.
apo-lena 159305
4.8.2023 11:27:53
Sedmi, jsi skvělá.
Já byla loni u kamarádky, ta zatím není hotová. Přítel jí v tom dost brání.
Na začátku roku jsem viděla, jak snadno se do toho člověk dostane.
Po operaci a následné infekci jsem na tom byla hrozně blbě.
Když mi něco spadlo, tak jsem to nechala ležet. Byla jsem ráda, že jsem se došourala na záchod.
MM mi oblékal ponožky, vařil apod.
To zvedání věcí mu lezlo na nervy, tak jsem to tak nechala.

Drypetis 154924
4.8.2023 11:02:43
7krasko,
máš můj obdiv. Přeju Ti, aby ses tedy ještě letos venku stačila vykoupat, počasí se nevyvíjí moc příznivě a kdo letos nevyužil těch tropických veder, asi trochu prohloupil. A taky obdivuji to, že jsi v těch vedrech dokázala vyklízet a ne se ráchat někde ve vodě a ve zbytku času ležet. ~;)
Samolepky na zeď z Favi.cz - největší výběr
77kraska 132593
4.8.2023 10:43:22
Stano, v tom malem meste, kde jsem vyklizela jsou v blizkosti:
- velke kontejnery na smesny odpad - dost velke a casto se vyvazeji
- na papir - takovy ten zvon, ale velmi rychle se plnil, tak jsem nekolikrat musela volat na technicke sluzby, ze je plny a at ho vyvezou
- na plasty - tech je tam spousta a nejsou nikdy plne
- na cire a barevne sklo - ty jsou vetsinou poloprazdne
- na kovy - vetsinou poloprazdne
- na odevy, boty, bytovy textil a tasky - poloprazdny

vsechno ve vzdalenosti, kam jsem schopna celkem snadno dojit s taskou pridelanou na rudlu z IKEY

pak jsem tam nasla stare barvy, redidla apod, to mam zatim schovane v garazi, az budeme vyvazet starou postel do sberneho dvora (nejaci znami)

na vesnici to je problem, to jsem videla, kdyz jsem na chalupe vyklizela pudu pred nekolika lety, tam naplnis svou malou popelnici a koncis :-(, recyklacni popelnice jsou hned plne, kontejner uz nepristavuji jako driv, musela jsem objednat tehdy kontejner od firmy

v Praze to taky neni idealni, popelnice na papir jsou skoro porad plne, velkoobjemovy kontejner pristavi jednou za mesic na 4 hodiny, clovek si to musi hlidat, pro nas dum mame jen male popelnice, ktere se rychle naplni
77kraska 132593
4.8.2023 10:18:25
Rose, jsem takovy tezkopadny dric bez fantazie

kdyz si reknu "vyklidim", tak vyklidim, i kdybych u toho mela zdechnout a kdyby to melo trvat 10 let

ale letos v cervenci mi pri vyklizeni bylo lito toho krasneho pocasi, ja jsem se letos jeste ani nekoupala venku...ted to musim dohnat do konce srpna...jenze vim, ze od zari budu mit frmol a uz jsem to nechtela protahovat
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 22706  [Dalších 22606 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.