| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úklid domácnosti

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 22706  [Dalších 22596 >>]
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
4.8.2023 8:53:04
sedmi, máš můj obdiv ~R^ přála bych si mít aspoň část tvé vytrvalosti ~:-D
La Pepa 5341
4.8.2023 8:51:01
Nechci vědět, co všechno má můj chlap. Tuším, že skladuje věci i u svých ex. Sice jsem do něj dost blázen, ale v tomhle teda docela držím hranice a jsem velmi nepříjemná.... On se snaží, ted jednu prostoru vyklizi, ale je to hrozně náročný, já se snažím nebyt hnusná, on se snaží vyhodit víc, než by vyhodil bez mé asistence a večer pak končíme oba úplně vyčerpaní.
Koníček mořský 156666
4.8.2023 8:48:45
Na tohle já jednou za čas udělám fúrii ~q~~o~ = takto nějak to vypadá (vypadám). Nesnáším nadměrné shromažďování, takovéto "to se jednou bude hodit", takový ten vesnický bordel, kde se všude něco válí... Takže třeba jednou za pár let mě to chytne a z mé iniciativy se přebere a vyklidí. Dělala jsem to s dětmi, dělám to s partnerem, s rodiči nemusím. Dělám to i se sebou. A jsem mile nekompromisní.

Jenže se to musí dělat průběžně, nesmí to přerůst přes hlavu. To je stejné jako s tloustnutím. Pak už se těžko shazuje (vyklízí a vyhazuje).
K_at 121378
4.8.2023 8:40:00
Stáňo, no ona tam bude velká spousta technických věcí. A materiálu. Ale mm zatím nechce ani slyšet.
Koníček mořský 156666
4.8.2023 8:33:24
Ono tohle patologické shromažďování je taková trošku psychiatrická diagnóza. Nebo určitý druh úzkosti, závislosti. Jak se jednou začne, nejde přestat. No a v tom okamžiku by měl zasáhnout někdo, kdo tohle nemá. Nebo pak už jen uklízí a uklízí, vyhazuje a vyhazuje.
Někdo shromažďuje třeba zvířata - kočky, psy, takže je k tomu ještě týrá, protože to nezvládá.
A shromažďovač vlastně taky týrá. Toho, kdo to jednou bude muset uklízet a vyhazovat.

Sedmi, jsi dobrá, že jsi to zvládla. Nepolevuj v ostražitosti.
Stáňa * 7932
4.8.2023 8:24:06
Kat, a to jestecta obec nemá sběrný dvůr. Za všechno budeš muset zaplatit na,skládce v B., pokud to tedy neroztridite do kontejneru nebo neodvezete do P.

Jelikož se poplatky za skladování stále zvyšují, tak bych chalupu probrala co nejdřív 😀
K_at 121378
4.8.2023 7:53:27
TaJ, tady mám hrůzu z toho, že mi jednou zůstane na krku chalupa s miliardou specifických technických věcí, krámů, nářadí, míst, kde vůbec netuším, co tam kde je. Brrrr. Jen to ne. Tam bych vůbec nevěděla, co s tím. ~n~
TaJ 81121
4.8.2023 0:58:08
77krasko, mě zase nedávno zaujal v televizi pořad Do pořádku! Bylo to tedy už nějaké opakování tuším z loňska, ale tehdy mi to asi nějak ušlo, nejspíš to dávali v nějakých časech, kdy u nás TV vůbec puštěná nebývá... Líbilo se mi, jak tam vystěhovali všechny věci z té domácnosti do jedné obrovské haly, roztříděné do kategorií a pak z toho majitelé měli dát cca polovinu pryč (prodat, recyklovat, vyhodit...). Další část týmu jim doma vymyslela a vylepšila úložné prostory, všechno vysmýčila, uklidila apod. Asi bych si je potřebovala zavolat na tu naši půdu. Chystáme se na ni na podzim~;)
Přes 4 500 jídelních stolů za super ceny na Favi.cz
77kraska 132593
4.8.2023 0:16:33
Hany, mne vždycky vadilo v pořadu Hoarders, ze to vyklizení nedokončil,ze vyklidili jeden pokoj a zbytek nechali… ale to byly cele domy někde v Americe
77kraska 132593
4.8.2023 0:14:01
Nastavim seniorovi pravidla jako napr staré noviny davat do extra krabice, ze které půjdou do recyklace, nedelat z nich hromadky nikde jinde, dale oblečení ukládat po vyprani a ususeni rovnou do skrine, nedelat po pokoji žádné kupicky textilu k pozdějšímu uklizeni apod.

On už nejezdi autem a možnosti přinášet domu věci se mu tím podstatne snížily
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 22706  [Dalších 22596 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.