| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 127  [Dalších 57 >>]
Atalanta 138762
24.10.2013 7:51:10
Milé maminky, ženy, holky,
včera jsem byla na nákupu v Tescu a stala se taková zcela banální příhoda: cestou k pokladnám už vyhlížím, kde je nejmíň lidí (trpívám nevolností a závratěmi z vydýchaného vzduchu...) ale všechny pokladny (4 z deseti~Rv)jsou s frontou až k lahůdkám, přede mnou paní s nákupem na tři týdny nebo nákladem pro humanitární pomoc Somálsku. Otočí se na mě, koukne na moje dva loupáky s brokolicí, pak pohledem sjede na bříško a po chvilce zaváhání začne své dva vozíky vykládat na pás. Najednou se za mnou ozve pláč: otočím se a vidím maminku s košíčkem v jedné ruce a asi měsíčním mimi v druhé. Děťátko bylo evidentně nervózní nebo hladové~p~ a maminka hodila zoufalý pohled k ženě u pásu... Nic~a~ Závěr: po půlhodince jsme se s maminkou míjely u východu. Já s loupákem, ona s mimíškem na prsu. Koukly jsme na sebe a možná shodně jsme si pomyslely: "ženy, buďme k sobě loajální", vždyť tam kde chlap by se ozval, žena mnohdy spoléhá na citlivost a ohleduplnost okolí~6~ Držím nám palce k větší odvaze říct si...~g~
Atalanta 138762
24.10.2013 7:38:39
Rebeko, to s tím oznamováním je prima a příjemné, když se v práci sejde dobrá parta, nebo alespoň v mezích...u nás je to tak trochu napjaté~q~ Je nás bezmála třicet a z toho spolu mluví maximálně trojičky... Já se snažím vyjít s každým, což jak známo bývá dost nešťastná taktika~x~ Bříško na mě vidět nejde, tedy jak v čem, ale jsem zimomřivá čili v hrubém svetru se to neprojeví. A pokud jde o snímky, já jsem za svoji fotku mimíška dala 50,- a to mě ještě pan doktor nechal si vybírat úhel pohledu a spoušť: asi záleží na konkrétním dr., ale jistě i na mamince: tak holky: ODVAHU!~3~
Sanxxx 89837
23.10.2013 7:35:16
Tak opatrně a pomaličku jásám, jsem 11+6 a už třetí den je mi fajn, žádné nevolnosti, nechutenství, nutnost něco pozřít, aby se mi udělalo dobře, tak snad už mám to nejhorší za sebou :-).
Sanxxx 89837
22.10.2013 8:01:28
Holky, kdy u vás váš dr. dělá screening. Já si budu muset počkat, jsem pozvaná až v 14.tt :-(. To čekání mě ničí, ale jsem v pohodě, říkám si, že prostě musí být vše v pořádku.
Rebelko, já také žádnou fotečku nemám, i u prvního jsme dostali první fotku až na genetické UZ ve 20.tt a tam u je alespoň vidět hezky miminko, takže asi ani teď se nebudu dožadovat žádné jiné fotky. Možná to někdo bude odsuzovat, ale dávat takové peníze za třeba fazolku mi příjde zbytečné, to raději koukám něco dobrého malému :-).
V práci gratuloval šéf jen tak mimo řečí, hned druhý den jsem byla s kolegyní na koberečku kvůli prkotině a servítky si nedělal, takže jsem rozhodnutá už na 100%, pokud bude vše dobře a nic se nepokazí, jsem v práci do konce roku a pak zůstanu doma. Nehodlám se stresovat. Navíc mi šéf slíbil, že to řekne jen jednomu vedoucímu a řekl to i dalšímu, té největší drbně v práci, což jsem nechtěla. Ale co, neřeším to, alespoň už si nemusím dělat hlavu s oblečením a můžu si už obléct těhu kalhoty :-D.
Rebeka+2 138793
21.10.2013 18:31:46
Atalanto, zdravím další žravou kolegyni ~:-D V práci - nakonec proč by ses nechlubila? Vždyť je čím ~;) Já fotku z UTZ nemám, dr. mi ji ani nenabídla, řeknu si asi příště (i když teda za to zas očekávám nějakou pěknou sumičku...). U nás to nikdo nečeká, takže prostě budu oznamování začínat "přestože jsme to neplánovali..." myslím, že nám to budou všichni přát, je to přece hezká událost ~:-D Hezký den všem!!!
Rebeka+2 138793
21.10.2013 18:27:35
Andreo, zdravím a držím palce, ať je ti líp! Je to nepříjemné, je mi líto každé, která máte jakékoliv obtíže. Když má člověk někde fungovat, přitom být v pohodě a užívat si čekání miminka, tak je to škoda, když se to komplikuje... Tak ať se ti brzy uleví a miminko ať zůstane hodné pěkně v pořádku :-)
Rebeka+2 138793
21.10.2013 18:25:24
San, já jsem taky i v oblečení už rozeznatelná, pro toho, kdo má bystré oko a ví, že jsem bříško nemívala... ale jinak dneska už se bojím odhadovat, kdo má pneumatiku těhotenskou a kdo jen zmlsanou :-) Já jsem to ještě neřekla ani v jedné práci, ale budu už brzo muset, kvůli záskokům. Počkám ještě na ty testy a za čtrnáct dní to oznámím, aby bylo dost času to řešit. Tak doufám, že ti aspoň gratulovali :-)
Atalanta 138762
21.10.2013 7:39:14
Gratuluji k miminku~g~! Já jsem před porodem, je to už sedm let, chytla silnou infekci, tak si nás tam chtěli nechat i s dcerou, nakonec se ale vše brzy uklidnilo a při správném masírování prsů jsem ani při odloučení od mimi nepřišla o mléko: přeji takové štěstí všem maminkám: ne vždy se totiž setkáváme se vstřícným a ohleduplným jednáním ze strany personálu~a~ Držte se, maminky~6~
Andrea, Maty 01/08 a mrnousek 67559
20.10.2013 18:16:54
Ahojte,
tak my se hlasime z nemocnice...mimi je ok, ale me bylo zle, teplota, osypala jsem se, bolelo me bricho...tak si me tu nechali....zatim mam atb na bakterii v mocaku...z ceho jsem vysypana snad brzy zjisti...
Sanxxx 89837
18.10.2013 7:43:32
U mě je bříško taky znatelné, včera mi to potvrdil i manžel, když jsem před ním stála oblečená do práce, tak na mě, že už je mi vidět bříško :-). Dnes jsem 11+1 a v práci jsem to oznámila. I přes upozornění, že nechci, aby se to tu hned vědělo, se to rozneslo jako lavina :-). Tak snad bude vše v pořádku a budeme se těšit dál. Hodně síly pro Vás všechny, opatrujte se.~y~
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 127  [Dalších 57 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.