| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 127  [Dalších 47 >>]
Atalanta 138762
17.10.2013 11:21:48
Zdravím maminky,
tak s tím bříškem je to zajímavé, jsem v 9tt a okolí zatím nic nepozoruje. Ani u prvního nešlo nic vidět až do 4.měsíce a teď to vnímám podobně. Jen ta únava a žravost mě pronásleduje~w~ Vlastně se dost těším, až bříško trochu vyleze, přestanu si připadat, jako bych se přejedla a kdoví: snad mi okolí i pogratuluje~g~ Prozatím řeším, jak to nadhodit kolegům v práci, aby to nevypadalo, jako že se chlubím... něco nenápadného by to chtělo, třeba nechat kolovat fotku z ultrazvuku, co?~y~
Lea+Denielek+// 101724
16.10.2013 21:26:50
No mě se pupek vyvyaluje překvapivě dost :D a to začínám 10tt :D Budu jako melon brzo :) Ale hlavně aby bylo miminko zdravé :)
Andrea, Maty 01/08 a mrnousek 67559
16.10.2013 19:04:44
Po delší době zdravíme,
už jsem dokonce po dvou UZ...srdičko máme, druhý byl pro pád v koupelně. zítra začínám 10tt a je mi teda báječně...ke dvoum klukům prahnu po holčičce :D ale samo, že kluka neobrečim :) jinak listovku baštim až teď, těhu není plánované, tak aspon ted no...
holky, ktere jste tehu po nekolikate....taky uz se vam vyvaluje bruch?:D pac me teda jo :D a je to sila :D
Sanxxx 89837
14.10.2013 17:02:56
Ahoj holky, tak jsem to dnes nalačno taky zvládla, celkem 2 hodiny vzhůru bez jídla. Kupodivu jsem to zvládla v pohodě, ale celý den se díky tomu nemůžu "dožrat" ~t~. Obdržela jsem tedy těhu průkazku, vyšťavili mě z krve a objednaná jsem na 8.11. na screeningový UZ. A po příjezdu do práce jsem to tedy oznámila i nejvyššímu šéfovi, ať s tím počítají. Stejně v práci až do konce nebudu, tak ať se na to připravujou :-).
A na únavu - mě zabrala jen Magnezie, s příchutí, tak nejvíc. A nevolnosti, jeden den dobrý, druhý den nic moc, ale je pravda, že poslední týden je to spíš odpoledne a večer, rána už celkem zvládám. Jsem 11.tt, tak snad už to brzy zmizí úplně. Opatrujte se, pa Sandra
Rebeka+2 138793
14.10.2013 11:34:08
Ahoj, no o hladu můžu vyprávět :-) Jenže u mě je to normální, já mám dost hlad i v normálním stavu... Jo a bohužel mám dost chutě na prasárničky (chlebíčky, nakládaná zelenina, majonézy, salámy...), to jsem měla i v prvních dvou t. Taky mi teď bylo špatně spíš odpoledne, nebo i večer, ale celkově ne moc. Teď už je to dobré. Ani únava už není tak velká, naštěstí, už můžu jít spát večer třeba až v půl jedenáctý, hurá. Tlak mám obecně taky nižší, ale dneska mi naměřili 120/68, to je u mě výkon (že by ten ranní běh na autobus?).
Ale to by mě zajímalo, jak jste na tom s velikostí břicha? Mně za poslední týden pěkně vylezlo (jsem v 11.tt), už to moc dlouho zatahovat nepůjde. Mám pocit, že to co mám teď, jsem při prvním těhotenství měla snad v 18. týdnu. To si pamatuju, jak jsem se těšila, až budu chodit s břichem, a vědomě jsem ho vystrkovala ~:-D Teď by mi stačilo, kdybych měla viditelné bříško třeba až o vánocích... Ale je to asi normální, při druhém těhu mi taky vyskočilo dřív.
Hezký den všem!
Rebeka+2 138793
14.10.2013 11:24:38
San, taky jsem dnes byla nalačno :-) Akorát o něco výhodněji, mám to 3 zastávky - takže do půl hodiny jsem měla zpátky doma snídani :-)
Atalanta 138762
14.10.2013 7:46:29
Milé statečné maminky~3~, jsem v devátém týdnu a nějaký čásek jsem čekala, až přejdou u mě spíše odpolední nevolnosti, zatím to však vypadá spíše hůře: máte taky tak neodbytný pocit, že v jednu chvíli hlady omdlíte a vzápětí zjišťujete, že všechno jídlo v lednici vypadá podezřele nepoživatelně??? Hlad mám jako vlk, ale nic mi nechutná~a~ Navíc narozdíl od prvního těhu mám pekelně nízký tlak hned od počátku, zajímalo mě, co kromě spánku a železa vám pomáhá??? Kvůli práci spát nemůžu a tak se celé dny ploužím... a železo neúčinkuje nic moc... Tak maminky: co vy? Držte se, já se musím najíst, jinak omdlím~w~~d~
Lea+Denielek+// 101724
11.10.2013 22:57:54
Pěkný pozdní večer přeji:) San tak to máme vybrané stejně kdybychom měli holčičku chtěla bych jméno Sarah Michael (Sárinku).:) Chlapeček by byl Samuel :) Doma mám 3letého chlapečka DEniela :) Takové extra jména,ale jsou fain Denielkoj říkáme stejnak Denny :) Babičky Denýsku~t~ JSem strašně nadšená,že se nám to povedlo a že je zatím vše ok.Já strašně ze všeho šílím.A kor,když je těhu úplně jiné.Tak třeba to ta holčička bude :) S jídlem mám zatím docela prolém k jídlu se musím nutit.Je mi ze všeho ak nějako šoufl~o~Jinak na screening jdu až 18listopadu,ale už tak se nemohu dočkat.Hrozně pomalu to letí..Přeji všem zdravá miminka a vše aby šlo tak jak má~6~
Sanxxx 89837
11.10.2013 15:31:34
Tak to berete podrobně. Je pravda, že požadavky na jméno máme stejné, jako u vás, aby šlo hezky zdrobnit, ale nebylo to nutné, to bylo u nás taky velkým faktorem výběru.
Tak mě čeká v pondělí ranní odběr krve. Nalačno - cesta 30 km k dr., už se těším. Ale odměnou mi bude, že vyfasuju průkazku a snad i nadále mi zůstane a bude vše OK.
Rebeka+2 138793
11.10.2013 12:51:28
Tak jména jsme řešili docela dlouho při každém dítěti, vykombinovat, aby se to hodilo k příjmení, aby šlo zdrobňovat, ale nebylo to nutné a bylo hezké i bez toho, aby bylo tak akorát dlouhé, aby byl svátek tak akorát od narozenin... a samozřejmě abychom byli srozuměni s významem jména :) Musím si nás pochválit, že jsme dokázali pěkně vymyslet zatím u obou ~:-D Už se těším, až si k tomu zase sedneme, tentokrát se asi zapojí i potomci. Zatím to tedy pořád neví, ale už když dříve mluvili o tom, že by chtěli ještě miminko, tak se jim nejvíc líbil Johnny :-)
Jo a používáme pro rozhodování knížku Tisíc jmen v kalendáři, tam je psán původ a význam a příběhy těch postav, na jejichž památku se ten svátek slaví.
Hezký víkend všem!!!
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 127  [Dalších 47 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.