| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 127  [Dalších 67 >>]
Tjudit 138875
1.11.2013 21:23:59
zkus medunku vecer pred spanim, ma zklidnujici ucinky a mne pri nespavosti pomohla. Nemela by ani vadit v tehotenstvi a celkove zklidni nerviky. Preju at se vse co nedriv srovna
Tjudit 138875
1.11.2013 21:19:19
Presne tyhle pocity mam taky, kdyz zakaslu nebo se zprudka nadechnu, rychle hybnu apod., bodne me v brise, prislo mi to jak slepak, ale to si zas rikam, ze bych mela vetsi problemy, tak si myslim, ze to nic neni, dr. jsem to rikala a rikal taky, ze asi ne :-) preju krasne dny a pohodicku
Tjudit 138875
1.11.2013 21:17:04
Dekuju za tvuj prispevek o screeningu, zrovna jsem si dneska o tom cetla, na krvi uz jsem byla, tak nevim jestli me ted ceka to projasneni sije, ani nevim, jestli mi to udela muj dr. nebo nekam pojedu, tak jsem zvedava, ve stredu tam jdu. Taky hlavne nevim, jestli se mam ridit v tom jaky jsem tyden podle UZV nebo MS, kdyz se mi to ted souplo, tak uvidim, co mi rekne. Je krasne, ze ty mimi tak rychle rostou, kdyz jsi psala, ze ten tvuj mel uz 8cm aj si 13tt a ja podle UZV 12tt a mel 4cm, to je dvakrat tolik :-D Hlavne, ze jste v poradku, pry je tenhle screening presnejsi nez ten triple test, co se dela potom, tak uz to snad bude vsechno v pohode, kdyz ted jo. Moc drzim palecky
Andrea, Maty 01/08 a mrnousek 67559
1.11.2013 9:23:53
Rebeko, jj jsem v pohode,nastesti....pak jsem byla jeste tri dny s mladsim synem v nemocnici an JIPce a pak na normal oddeleni...rotavir....hnus, fakt ze jo....
akorat nemuzu spat...mate to nekdo? unavena jsem jak ote, vecer usnu, ale jakmile me neco vzbudi, tak neusnu....coz se mi stalo dnes v noci ve 23,30.....pres den kdyz si jdu lehnout s malym tak neusnu, jen se prevaluju, takze jsem jeste vic rozbita...uz fakt unavena, vnitrne se tresu, boli me hlava, svaly...hruza :(
jinak vcera jsme byly na uz....Mimco je o tydne vetsi nez by podle oplodneni melo byt, mame 30,4mm...a krasne sebou mrskalo..neuveritelny, tak to 3centimetrove mrne sebou dokaze uz mrskat :)) treti tehu a stejne jsem byla dojata...:)
Rebeka+2 138793
31.10.2013 9:40:26
San, byla jsem včera, ve 13. týdnu (mají tam ale nějaký rozptyl). Teď to pošlou za tou krví do stejné laboratoře a za týden mám volat na výsledky. Ale vypadalo to vše dobře. Půjdu ještě za 4 týdny na druhotrimestrální screening a pak ještě ve 20.tt na genetický UZ či co. Jak se mi docela ulevilo, že vypadá vše v pořádku, tak si pomalu začínám říkat, že jsem plašila zbytečně a že mě teď čeká zbytečně mnoho vyšetření... ale teď už věřím, že bude všechno v pořádku a jsem mnohem víc v klidu ~:-D Děti měly strašnou radost, když jsme jim oznámili miminko, byla jsem úplně dojatá. I když mě teď mimochodem dojímá každá s odpuštěním kravina ~;)
Rebeka+2 138793
31.10.2013 9:35:40
Tjudit, bezva :) Moje miminko je taky trochu napřed, ale ne tak pořádně, jako tvoje :) Já včera viděla dokonce prstíčky, to je bomba! Tak ať vám všem rostou krásně. Můj zázrak má cca 8cm (tak kde se sakra bere to břicho? ~:-D)
Rebeka+2 138793
31.10.2013 9:32:33
Ahoj Andreo, už jsi zas zdravá? Pamatuju si, jak jsi zdravila z nemocnice... doufám, že vše v pořádku!
Já se na fb nepřipojím, přiznávám, že mě virtuální realita spíš děsí než těší :) Jsem ráda, že tady si můžeme sdělit, co nás trápí a těší a poznat tak, že v tom nejsme samy, to jo :) Nebo že zjistíme, co se kde děje jinak nebo naopak stejně.
Na fb nedávám fotky dětí vůbec, myslím, že by to mělo být na nich, takže až vyrostou, ať tam klidně umístí, jak se ve dvou letech popatlaly kečupem nebo tak... Ale fakt je, že tady jsem se v minulých těhotenstvích seznámila s některýma holkama a dodneška se stýkáme :-)
Lea+Denielek+// 101724
29.10.2013 11:03:48
Ahoj maminy :) tak jsem byla dnes pro jistotu na kontrole,měla jsem takovej zvláštní pocit a bolest břicha.A občas když jsem se zvedla neb zakašlala tak mě v podbříšku divně škublo a úplně stáhlo..Tak tam mám nějakej srůst kterej se roztahuje a praská.Takže nic nenormálního je t po nějakém zánětu.Ale pro miminko nic závažného.~g~ Miminko krásně roste a má se k světu nechtělo se nechat ani vyfotit jak se mlelo :) Jinak jsem v 10tt a má 30mm ~6~~p~
Andrea, Maty 01/08 a mrnousek 67559
27.10.2013 16:05:49
Ahojky, devcata...kdyby se vam chtelo, zalozila jsem na FB skupinku, Kvetnatka 2014....muzem kecat tam a nikdo nam to tam nebude cist :D odkaz dejte bez mezer..nesmi se sem davat odkazy :D budu rada kdyz se pripojite a budeme si ukazovat miminka, briska a vic se tam seznamime :D

https://www.face book.com/groups/685097058168322/
Tjudit 138875
25.10.2013 18:58:11
Ahoj holky,
dneska jsem byla po trech tydnech na uzv, mela bych byt 9+5, ale podle velikosti jsem 11+2, takze je to peknej macek a mel se teda k svetu, hazel sebou pekne, odnesla jsem si i fotecku na vyzadani za 50,- a za dva tydny jdu znovu a to se pujde podivat i tatinek. Myslim, ze tim o dost prichazi, ze nevidi jak to roste a on uz ted se nemuze dockat. Taky mi tenhle tyden vyjelo brisko, rekla bych,, ze celkem najednou a prestava mi byt spatne, ale nechci zakriknout...:-) Vsem moc preju klidne dny, dost energie a uzivejte si to, je to krasny!!
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 127  [Dalších 67 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.