| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 6600  [Dalších 6450 >>]
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
5.11.2012 10:00:34
Ahoj holky. tak u nás taky prší...Terka kašle, takže uvidím co mi řekne odpoledne učitelka ve školce, jinak jí asi odhlásím. Ráno jsme byli u zubaře. Takže jsem budila píďata okolo půl 7. Malý teď usnul. Raubíř nechtěl jít večer spát, nechtěl ani ležet. Furt se převaloval po posteli a nakonec usnul po 11h~8~

Víte, nechci vám to tady nějak plevelařit mými stesky. Včera se mě ptala tchýně, jak to je s tou štítnou žlázou. tak jsem jí jen řekla, že dobrý a že už vím z čeho to mám. Samozřejmě, že tchán, že určitě z nervů a co zas jejich synátor vyvádí. nechtěla jsem si stěžovat, aby se to nakonec neobrátilo vůči mě. nakonec to ze mě vypadlo a tchán se jen rozčiloval co to je za kok.t
Doma to zkrátka není nějak růžový. Chlap prostě jakoby se naprosto změnil a nelítostně zpohodlněl. Byl teď na 2x trhat osmičky.Co měsíc jednu stranu. Tím pádem žádné prochladnutí, prach....Takže všechno zůstalo na mě. Opět.
Ráno vstávám s Terkou do školky. Uklidím, nakrmím zvěrstvo venku, nachystám snídani. už se pouštím na oběd. Uklidím po obědě, dám malého spát, letím do školky, znovu nakrmím zvěrstvo, nachystám do pece a zatopím, chystám večeři. mezitím opět uklízím, jelikož co bylo ráno naklizené, tak se podobá výbuchu atomovky. Okoupu děti a snažím se je dát spát, což vyžaduje značnou sílu. Uklidím po nich ten svinčík, který stačili rozházet kde se dalo a vytřu.malého kolikrát nepohlídá a musím ho brát všude sebou ikdyž se mi to vážně nehodí. (Tu na mě spustil, že od čeho beru peníze, abych se starala a pokud nebudu, tak to nemusím brát ani korunu a že on ho ani nechtěl, že to jsem si nasmýšlela já. Miluje ho, jen prostě umí uděřit na tu správnou notu, aby se mě dotkl a to nepočítám ještě to, kolikrát jsem slyšela, že není jeho. DNA podstoupit nechce, pak jen mrkne a dá mi pusu. Tím vím, že to tak nemyslel. Jenže mi ubližuje a bolí to.) A pak padnu na hubu neschopná se sama ještě okoupat. Samozřejmě, že se koupu každý večer, ale to už na to sotva vidím. Chlap mě akorát zdrbe, že tu je furt bordel a že žijem jak u cikánů a proč venku u slepic není stáhnuté to bahno a proč jsem nezajela pro krmení. Zrovna chystal do pece a už mě drbal, že mám jít nakrmit králíky, že on přece nemůže všechno stíhat. Já to stíhat musím. pak občas bouchnu jak saze a pak mě štve, že jsem na děti nadávala a že jsem se jim nevěnovala tak, jak bych chtěla.
když jee moc protivný, tak už to je moc hustý a to si nebere servítky, že mě odsud vyhodí a že jsem stejně na hovno, protože doma nic nedělám, večer nejsem povolná a děti by mi stejně nezůstaly.....Buď je celý den či noc v práci a když je doma, tak prosedí celý den u kompu.....Pak zas otočí a je milý a tulivý a že to tak nemyslel a že ho přeci znám a vím jaký je~6~ Jenže já už na tento denní kolotoč ve stereotypu nevydržím a už opravdu mám pocit, že mi mě tělo udělá game over~7~ Jsem vyšťavená s kruhy pod očima. Samá kost a dole další kilo....Kdybych měla tělo alespoň pevný, ale břicho a stehna jsou nepevná a prsa po 3 letech kojení~f~ malá a ne na svém místě...
Včera jsem na něj vyjela, že proč si myslí, že tak hubnu, že to je všechno k vůli něj, z těch nervů. Koukal nechápavě. Tak jsem mu to vytmavila a ani nemrk, seděl jak pěna. tak nevím jestli si to uvědomil, ale už čekám s čím příjde dneska(nemám nakrmené, lije tam a malý mi vyskakuje z kočárku ikdyž ho přikutruju, takže asi tak, opět nějaký důvod). Ráno jel na střelby, před obědem příjde domů, půjde spát a v 6 odchází na noční. V práci to teď nemají růžové. Ředitel je .... a neustále jim tam něco vyvádí a soud s tím chlápkem co ho napdl, taky ještě neskočil. Prvně dostal 2 roky a po 3 odvolání ho sprostili vinny v plném rozsahu, takže další odvolání a další čekání na nový soud. ke všemu ještě nedostal ani korunu z peněz co mu město dluží za pracovní úraz.

Nezlobte se za takový elaborát....pokud něco, tak to nechám smazat ~x~
tussi
  • 
4.11.2012 21:20:15
O hracky se ale pretahuji furt, kdyz to na ne prijde. Naty se nad hracku nakloni a chrani ji svym telem, Domi prijde, chnapne ji za culik a taha... Naty breci a zveda se, Domi bere hracku, kterou chtel, a s usmevem mizi....
Onehda hledal neco pod prackou muj dlouhovlasy nicnetusici muz. Domi prisel, chnapnul culik......: - D
tussi
  • 
4.11.2012 21:10:06
Jinak - Domca je uzasne dite. Bajecny starsi bracha - Deniska v kolibce pekne pohoupe, dneska mu dal ozuzlat to, co zuzlal sam; pry mu chtel dat i sveho caje napit, rikal manzel...

I jako mladsi bracha neni k zahozeni-dnes se nechal Natalkou vozit v krabici od bananu, pak si staveli hnizdo z trenyrek a ponozek ve skrini (se zasunovacimi dvermi, ktere v zapalu hry vysadili), tvorili z plasteliny....
tussi
  • 
4.11.2012 20:25:48
Nac-ja jsem nestanovaci typ. Hmyz, zima, chrapajici a vubec jakekolivzvukyvydavajici okoli... Brrr.
Mi zas spi mimino pres den na sedacce cca pul metru od stanoviste naseho volne zijiciho leguana (jesterka 1,4m, cca 6kg).
To je ten zivot pekne rozmanity,coz? : - )

habibisek 109166
4.11.2012 12:43:41
Ahojky holky,
tak oslavu máme za sebou, bylo to fajn, děti se vyřádily. Luky sice v půlce oslavu chytil nerva, asi byl hyn z tolika lidí najednou, tak si dal šlofíka pak už to bylo ok.
Shan: Náčenka to napsala moc hezky, já jen souhlasím.
Zítra jdeme po 14 dnech na plavání to bude zase boj. Kiki byla na plavání ok, Luky to jen přežívá, no snad se to zlepší.
U nás kašle celá rodina. Luyk je na tom nejlíp ten už nemá nic, Kiki to snad už konečně zabírá, já jak kdy a manžel ten jede zase znova ~a~
Je tu dneska hnusně, prší ...
Náčenka & Šimi 11 & Tobi 16 112492
4.11.2012 12:10:48
Tussu, no nevím... ale každopádně se docela musí přizpůsobit on nám, ne jen my jemu, to je fakt. Ale i tak jsme samozřejmě slevili z našeho stylu života, přece jen jen to miminko :-)
Ale i tak se najdou lidi, třeba jako jeden tatínek našeho kamaráda, mimochodem tramp jako poleno, který řekl, že naše dítě je igelitové, když na táboře musí mít svůj extra příbytek - karavan a nemůže spát normálně pod stanem (bylo mu tehdy 9 měsíců).. no toš tak ~t~

Hroši, Hanča ťapká dak drak ~g~ super!!!
tussi
  • 
4.11.2012 11:48:18
Nac-tvuj prcek ma ale spartanskou vychovu, z nej nebude zadna slecinka. Ma muj obdiv, co vsechno uz prozil. Ja osobne bych nedala ani pulku.

Shan, kdyz nestihas tak jsi co????
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
3.11.2012 15:07:31
konečně to šlo... ale kouše se to a nevím proč, siceč je to zase z foťáku, ale tam se mi to a ani v pc nekouše...

http://youtu.be/B7WDqTkvbCo
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
3.11.2012 13:07:44
ahpj holky, chtěla jsem dát video, ale nejde nahrát na youtubko, sand později, jak se malá rozchodila, dá se říci, že už jen chodí a když chce být někde rychle, tak to přeleze po čtyřech, ale už mám doma chodícího člobrdu...
začla sestydět, ale moc hezky, vleze třebas k nohám, schová tam halvu a dělá, že není....nebo vleze pod stůl a dělá, že není atd.

Shnatulko, musíš o tom říct!!!!! nebo to nevydržíš a zkolabuješ a to bych mco nerada!Je to vážný, můžeš skončit v nemocnici, te´d je řada na druhých, aby pečovali o tebe!!!! Drž se a dávej na sebe pozor, mamku mají dětičky jen jednu a potřebují tě, na vše ostatní hoď bobek!!!!!~;((~;((~;((~;((~;((~6~

Slovensko bylo super, babi s dědou si tam holky užili a byli dojatí, nejsou zdravotně dobře, tak jsem ráda, že je viděli...počasí nevyšlo, jen jeden den hezky, pak dva pršelo a poslední chumelilo děsně... cesta ušla, něco jsme zhubla, tak jsem to nějak přežila, ale cesta přes tři hodiny stačila až až... bolelo mě všechno snad...A hned první den dostala rýmu a kašel, tož jsem dva dny nespala...naštěstí odsávačka cestovala s náma...

Eminka měla karneval ve školce a moc si ho užila, už nemá problém vůbec se školkou a ráno ji teď vozí muž... když může a nezůstává na domečku...

ohledně kaše, Hana kaši nejí od cca 8 měsíců... dostává večeři pečivo s něčím či suché, vánočku a mlíko UM, kojím většinou 1x v noci a jednou ráno a toď vše... má moc ráda těstovinu, ovoce a zeleninu...když ji dáte piškot a rajče ič papriku vedle, vybere si zeleninu... jen má furt průjem trochu od nachlazení na Slovensku, snad zoubky, rýmu má taky furt vodovou, hodně pije...
Náčenka & Šimi 11 & Tobi 16 112492
3.11.2012 11:18:17
Shan, je mi to líto, že tě něco trápí~6~ superženy rozhodně nejsme, ale snažíme se, jak jen to jde. Nevím, komu u vás by bylo třeba tohle vysvětlit, ale myslím, že promluvit si o tom s tím dotyčným, by mohlo být řešením. Myslím, že jsi skvělá už jen tím, že miluješ svoji rodinu... a to nemluvím o tom, jak jsi se starala o vše, když byl přítel na nemocenské s nohou... to bychom asi každá takhle nezvládala. Takže přeju hodně sil a zkus se dát dohromady ~;((~6~
Gratuluju miminkům, co měly narozeniny v uplynulých dnech, tak už jen Kkkarinčina Kačka a jsme komplet :) Jdu zapsat údaje vašich dětí do tabulky.
My jsme měli jít na očko v pondělí, ale to jsem dr. volala, že je Šimi nachlazený (na tom víkendu, jak jsme byli pryč, tak v noci přestala jít elektřina v části budovy, kde zrovna malý spal a takže i topení nešlo... tak asi trochu prochladl a hend z toho měl rýmu a kašel. Ale ve čt jsme byla znovu u dr. a po vyšetření usoudila, že to není nic vážného, ale léky mu nedala a naočkovali jsme. Nechala to ale na mě, tak jsme se domluvily, po prodiskutování všech pro a proti, že to dáme. Byl v pohodě pak, ani teplotu neměl. Zato já už asi 3.den mám pořád zvýšenou... nevím, proti čemu tělo bojuje, ale asi nic vážného... jen už je mi několik dnů slabo... ale i tak jsme musela včera do školy (to zas bylo, děs běs, co nás čeká o zkouškovém ~n~) ~t~

Ve středu jdeme na lampionový průvod, tak snad to klapne, už se moc těšíme. V úterý máme poslední "trápení" na plavču a taky konec. Tak pak budeme chodit jen do herny, to bude taky mylsím fajn:-)

Gratuluji Toníčkovi ke krůčkům, to my stále ještě lezeme jak draci, občas mi do náruče udělá dva tři kroky, ale spíš mi tam jen tak spadne ~t~

Ať se nás nemoci nedrží dlouho a hezký den všem ~3~
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 6600  [Dalších 6450 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.