| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 6600  [Dalších 6460 >>]
káťa 1+1+1+1 29727
7.11.2012 10:52:18
Ahoj holky, chci se jen pochlubit, mám z toho velkou radost, dnes mi přivezou sušičku a už nebudu muset ty hromady po šesti lidech rozvěšovat po celém domě.

Habbisku, všechno bude dobrý a srovná se to když spolu budete mluvit, a jestli ne tak se uvidí co dál. Přece se nenecháš ničit.~6~~6~
Náčenka & Šimi 11 & Tobi 16 112492
6.11.2012 22:26:10
Habi, taky se mi jednou podařilo a použila jsem klasický odbarvovač a některé věci, asi ty méně odolné, nevím, se mi odbarvily komplet - třeba to, co bylo modré, bylo najednou béžové ~t~ celkově mi ale barvy na oblečení po odbarvení vybledly ~a~ takže pokud to není moc důležité obůečení, tak raději nechat tak
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
6.11.2012 21:53:01
habi, ~t~ tak zkus sodu nebo odbarvovač...jinak nevím já obarvila jednou nažluto a nešlo mi to dolů~d~
habibisek 109166
6.11.2012 20:33:31
obarvila jsem prádlo na růžovo co s tím? POMOC!!!
Náčenka & Šimi 11 & Tobi 16 112492
6.11.2012 20:04:59
Shantulko, souhlasím s Hrošíkem, jsou věci které se neříkají ani v afektu, ale jsme lidi a uteče nás leckdy i něco, co říct nechceme, ale je třeba si to uvědomit, omluvit se a snažit se to neopakovat. Vylití srdíčka jistě pomůže, jistě zase bude lépe, ale aby bylo trvale dobře, musí to chlap vědět, co cítíš, nejsi jen hadr, se kterým si může dělat, co chce. A ty hloupé řeči ohledně Peti, to přejde, ale měl by mít jasno aspoň v sobě, jinak tyhle hádky brzo přerostou... Posílám sílu řešit to ~s~
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
6.11.2012 13:11:02
Hroši, díky :-) včera mi volala tchýně a ptala se na stav doma. Tak jsme spolu dlouho mluvili a dneska mi je mnohem líp.Svěřila jsem se jí, že jsem se tedy cítila i na kolaps, což podle ní se prý vůbec nediví a mám mu ovnou naservírovat, že v nemocnici mu bych byla prd platná a třeba neschpna i půl roku, ať si uvědomí, že ne vše se točí jen kolem něj.....
Dneska jsem chtěla mýt okna. Venku prší, takže odvolávám akci generálního úklidu na příště....

Peťa se občas taky postaví z dřepu, ale jistější je u něčeho. Prozatím si říkám, že má čas do 15 měsíce :-) Já začalla taky tak chodit .....malý se budí ~3~
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
6.11.2012 9:38:37
jinak k Hanči, ona na to, jak byla pomalá, vše strašně rychle dohnala, včera už si začla i sama stoupat v prostoru, dá se říci, že fakt je už jen chodící, včera je na jen chodila... v neděli měla už 13 měsíců, letí to....dávno je tomu, co jsem měla bříško, miminečko voňavé atd. ... stýská se mi...

tady opět prší, se na to vyprdnu, to vypadalo, ež bdue hezky, ráno i sluníčko a opět prší, začlo v nedělu večer a nepřestalo včera celej den...

hanka mi te´d nějak zhubla, kadí tak 4-5x denně, někdy průjmovitě, jindy tak nějak netuze, ale nai průjmovitě... už nevím, čím to, leze ji dovjka, tak asi to bdue ono, ale sranda, pokud ji vyroste.. protože má všechyn jedničky a dole má pravou dvojku a teď ji roste horní levá dvojka :o))))
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
6.11.2012 9:35:27
Shantulko, nemusí ti být hanba, konečně jsi promluvila a dostala to ze sebe a je to hodně o komunikaci. nedrž to v sobě a mluv, říkej mu pocity a vše! A upřímně, to, co jsem četla se mi mco nelíbilo, ani při výbuchu to muž nemá pužívat některé věci, co jsi psala.. ale i u nás někdy Michal bodne do hodně citlivého msíta a dle mého řečma, který se prostě neříkají...
Tak vám mco přeji ,aby jste to vyřešili, protoež opravdu potřebuješ klid a pohodu, jsi šikovná ženská a máš toho strašně moc na práci a to nejde dlouhodobě zvládnout! hodně štěstí!!!!!!!~;((~;((~;((~;((~;((
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
5.11.2012 18:10:12
Až mi je hanba, jak jsem pomluvila mého chlapa~f~ dneska je samé ťuťuňuňu a přítulný. Asi si uvědomil, že je někde chyba.
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
5.11.2012 10:04:26
Hroši, krásné videjko :-) je to fajné jak takové malé stvořeníčko chodí. jen ten náš je líňoučký a neudělá ani za ručičku krok. Ale odrážedlo před sebou tlačí o stošest a kolem nábytku to taky dává~6~ ~d~

Tussi, tak to máš doma veselo ~t~ Počkej příští rok, až se přidá k nim Denisek, to teprve bude mazec.~6~

Jo a my ještě umíme vylézt sami do schodů~g~ Bohužel Tussi, nejsme takový rychlíci jako vy :-)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 6600  [Dalších 6460 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.