| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 6600  [Dalších 6470 >>]
kkkarinka 118730
14.11.2012 21:35:51
Náčenko, uvidíme, ale myslím, že to nevyjde...
S Kačkou jsme byli v pondělí na roční prohlídce. Má 9,43 kg a 75 cm. Jinak vše ok. V 15ti měsících má jít na další očkování, spalničky atd. Mám se prý rozhodnout, jestli budeme chtít dát očkovat i neštovice. Moc se mi nechce, raději bych, kdyby je měla jako dítě než potom náhodou dýl, což je prý nebezpečné... Co vy, necháte očkovat?
Ještě jsem se vás chtěla zeptat, jestli vaše dítka baví, když si s nimi hrajete a něco jim ukazujete? Kačku to moc nebaví, raději si hraje sama, když já chci ukázat něco v knížce, tak vydrží chvíli a ostatní taky moc nevnímá.

Shan, děkuju za přání. A Péťovi přeju, aby se co nejdříve uzdravil~;((~;(( Je to hrozný, jak je pořád nemocný, snad se to obrátí a pak bude už jen v pohodě...
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
13.11.2012 14:03:48
Káťo, nespali jsme pomalu celou noc. Malý je neklidný a dýchání horší.Te´d se prospal, takže je trošku čiperný~6~ Jen já bych spal i s otevřenýma očima
Nevypadala nemocně, ale mohla být a je to jen shoda okolnosi, že jsme tam byli ten den....
káťa 1+1+1+1 29727
13.11.2012 9:26:01
Ahoj shantule, tak jak vám je, už je to lepší? Kočce by ublížit neměl spíš jestli nechytl něco od ní pokud byla nemocná a umřela.
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
12.11.2012 22:46:11
Holky...v sobotu jsme byli u našich a malý si hrál s kočko cca 2-3 měsíce stará. tahal jí k sobě a hladil a muchlal a byla čiperná...jak jsme odešli tak začala blinkat a polehávala...no a dneska umřela....mamka mi sice řekla, že netvrdí, že to udělal malý, ale mě to fakt zžírá...co když jí víc zmáčkl nebo něco ~d~ to už se nedozvíme....

Malý se dneska zhoršil. Teplota 39° a čípky jsou jen na chvilkovou úlevu. prospal celý den. Atb jsou děsně hořké, ale musíme je baštit. Jsem zvědavá jaká bude noc, ale už se připravuju na to, že budu nosit nebo spát v sedě s Peťkou na hrudi....
habibisek 109166
12.11.2012 21:45:19
Ahojky, jen letmo zdravím.
Dělali jsme celý víkend na bytě, měnili jsme pokoje - ložnici za dětský pokoj, aby mohli být děcka spolu. Takže i malování všechno přestěhovat ufffffffff. Jsem vyšťavená!!! A jsem zvědavá na jejich první společnou noc. Až to bude finální tak dám fota :-)
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
12.11.2012 13:50:53
Kačence dodatečně všechno nejlepší a také gratuluji k prvním krůčkům~;((~g~

U nás doma zatím pohoda. Vše jak má být :-) tedy až na~n~ Péťa je zase nemocný a má zápal plic na levé straně a chytnuté průdušky. Teplota okolo 38° už od rána a od 4 jsme zase nespali~6~ JE TO UNAVUJÍCÍ. Ty nemoci se nás drží už od září a točí se mezi námi....Dr říkala, že pokud to tak půjde dál, tak od 3 let by měl malý nárok na lázně.
Terezka je u babičky v Ostravě a včera jen tak mimochodem mi večer řekne, že jí v noci bolelo ouško a že mysleli, že pojedou na pohotovost~8~ Ne že by mi to ráno hned řekli. nakonec, že to prý překonali~7~ Terezku teď asi odhlásím ze školky alespoň do konce listopadu. Ve školkách teď nemoci řádí o 106, takže pokud by tam chodila, tak se toho doma nezbavíme .....

Peťka se konečně rozpovídal a už běžne volá mama, tata, tete(Terezka). baba, dě(děda)~:-D
Náčenka & Šimi 11 & Tobi 16 112492
11.11.2012 23:32:17
Kkkarinko, gratuluji k prvním krůčkům ~g~ A nikdy neříkej nikdy, třeba manžela "přemluvíš", když uvidí, že po miminku toužíš a taky možná nebude chtít, aby Kačenka byla jedináček ~j~
kkkarinka 118730
11.11.2012 21:54:34
Náčenko, děkujeme za přání.

Tak už máme oslavy za sebou, byl to náročný víkend :o)) Je to hrozný, že už je to rok, co se nám prťata narodila. Vzpomínali jsme, koukali na video, když se malá narodila a hrozně mě mrzí, že už to všechno kolem těhotenství, porodu a voňavého mimíska nikdy nezažiju...~n~

Zítra jdeme na roční prohlídku, tak pak taky napíšu míry. Jinak Kačka udělala ve čtvrtek (den před narozeninami) první krůčky bez držení, od té doby se jí to podařilo už jen 2x, tak jsem zvědavá, kdy jí to začne bavit.

Shan, tak doufám, že už je to doma lepší, hrozné, když jsem to četla. Držím palce, ať se to zlepší ~;((~;((

Náčenka & Šimi 11 & Tobi 16 112492
10.11.2012 23:36:47
Kkkarinčině Kačence vše nejlepší k včerejším narozeninám a jsme tedy komplet. :-)
Pěkný víkend vám všem ~3~
káťa 1+1+1+1 29727
7.11.2012 10:53:29
Omlouvám se popletla jsem jména to je pro shantulku~j~~o~
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 6600  [Dalších 6470 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.